Şimdi Ara

Araç alıcam tavsiyelerinizi isterim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar klimalı bir araç almak istiyorum 14veya17bin arası benim fiat uno 70 s var satıcam klimalı araçlar arasında hangisini tavsiye edersiniz
    1)95.98 arası opel astra
    2)95.2000 arası skoda felicia
    3)93.2000 arası renault 19
    4)95.2000arası renault clio
    5)2000.2005arası renault kangoo
    6)2000.2005arası pejo partner
    7)98.2003arası fiat palio
    Bu araçlar arasında hangisini ve hangi modelini tavsiye edersiniz yardımcı olursanız sevinirim saygılar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Arkadaşlar forma yazdığım konu hakkında yardımcı olacak kimse yokmu tavsiyelerinizi bekliyorum 😉

• ben hyundai accent alırdım bu bütçelere sıkıntısız araçlar
  • fakiramaseksi kullanıcısına yanıt
    Fakiramaseski kardeş peki skoda felicia klimalı daha uygun degilmi acaba tabiki herkesin görüşü farklı peki ne gibi artıları eksileri var accent lerin

• accentler piyasada kendini kanıtlamış araçlar, kronik problemleri yok , bakım ve parça maliyetleri ucuz, 2. eli herzaman hareketli, felicialar bildiğim kadarıyla 65 beygir accentler 75 beygir( 1.3 motorları için konuşuyorum tutulan modelleri bunlar çünkü)
    Accent lerin 1.3 leri 75 beygir gerçi accent lerin 1.5 leri daha iyi degilmidir yani klimalı olanlar için söylüyorum rampalarda bayılabilir 1.3 gerçi siz accent kullanicisiniz daha iyi bilirsiniz benim amacım klimalı alıcam yolda bırakmasın rampada bayılmasın yeter bide piyasası olsun bide bu hundaiy elantralar var onlar nasıldır kardeş

• gönül herzaman daha iyisini istiyor fakat bütçeniz kısıtlı siz elantra falan boşverin accent aracım olmadı fakat çok kullandım iyi bildiğim araçlardan.
    Araç alıcam tavsiyelerinizi isterim

Mesala bu araç modeli düşük biraz ama fonksiyonları çok gerçi iyi araştırmak lazım hayırlısı olur inşallah nasip diyelim

• En mantıklısı Astra görünüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mazi09 M kullanıcısına yanıt
    Tavsiyen için tşk ederim astra larında düşük km ve temizini bulmak zor eğer astranın kullanıcısınız hangi modelini tavsiye edersiniz

• foksiyon F kullanıcısına yanıt
    Astra, değil ama Corsa kullandım. Astra'ya da baya bir misafir oldum. Genel olarak,yeni araçlarda 100bin km. altında dizel, eski araçlarda 150 bin km. altında dizel, Yeni araçlarda 150 bin km. altında benzinli, eski araçlarda 200 bin km. altında benzinli kabul görür. Eski araçlarda Alman malı araçları, özellikle Opel üzerine yoğunlaşmanızı öneririm. Sebebi ise, eski araçlar mutlaka masraf çıkartır ancak Alman üretimi araçların hem masrafı nispeten daha az, hem de ikinci eli daha kuvvetli olacaktır. hakkınızda hayırlısı olsun. Selamlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mazi09 M kullanıcısına yanıt
    Tavsiyeleriniz için tşk ederim saygılar sunarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi foksiyon -- 21 Nisan 2019; 22:45:21 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.