Şimdi Ara

ARABAM ZİFT İÇİNDE YARDIM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
3.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • biz parca yakamak için gaz kullanıyoruz gayette güzel temizliyor gecenlerde tanıdık aynı sorun onun başına gelmiş bizim yanımıza geldi zift donmuştu kompresöre gaz tabancasını bağldık ve sıktık sonra boya zarar görmesin diye bi bezle duruladık gayette güzel çıkarttı tavsiye ederim
  • gazyagı birebir
  • gazyağı birebir. boyaya falanda zararı olmaz. kompresörle çamurluk içlerine de uygulayabilirsiniz.
  • benim otoyıkamacım gaz yağı çıkartır dedi ama bulamazsan bildiğimiz sana yağıda çıkarır dedi.Gazyağı bulamadım sana yağı alıp güneşin önünde sürdüm ve daha sonra sabunlu suyla yıkadım süper oldu...
  • Arkadaşlar zifti çıkarmanın en güzel yöntemlerinden biri bir paket KALİTELİ margarinle elinize bir fırça alarak veya margarini direk sürerek uygulamaktır. Daha sonra kalan pisliği temizlemek için sıcak suyla oto yıkamada yıkatınız. Bizzat denenmiştir.
  • sana yag çıkarır
  • Selülozik tinerle çıkarıcaksın ben reklamcıyım daha dün bir otobüs geldi üzerinde zift vardı tiner sürdüm çıkardım.
  • Ben Ziebart'a git desem çok mu ağır kaçar? Araba değerliyse ben olsam giderdim.
  • 2 gün önce sivas civarlarında asfalat dökülmüştü çok yavaş geçmeme ragmen yinede zift oldu biraz

çıkarttılar oto kuaförde ama orada hocam sana yağıda(bildiğimiz margarin) iyi çıkartıyor dediler

yorumsuz
  • Böyle uzun yola çıkınca yoğun ziftli bölgelerden geçilebiliyor.ben birisinde gördüm mutfakta kullanılan streç film varya onla gelişigüzel sarmış arabanın önüne ve çamurluklara bütün ziftler bu naylonun üstündeydi.bence iyi bir korunma yöntemi.

yalnız aracın ön ızgaralarına radyatör önüne samayın.
  • ......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BySerkan -- 13 Ocak 2008; 22:01:36 >
  • Suyla temizlenmiyormu ?
  • Mazot veya gazyağıyla temizlenebilir.
  • bir paket margarin alıp üzerine yedirip sürer ve erimesini beklersen dua edersin
  • evet katılıyorum
    quote:

Orjinalden alıntı: emrah-58

bir paket margarin alıp üzerine yedirip sürer ve erimesini beklersen dua edersin
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.