Şimdi Ara

Araba alma arifesindeyim. Tavsiyelerinizi bekliyorum. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ozerpeker61

msj olarak ne gelirse gelsin ama yarın kesin arayacam adamı. Hemşeri çıktık galiba üstad :)

Arkadaşım seninle bu konuyu özel mesajdan konuşmuştuk. Unuttun sanırım.
  • Yasakpınar kullanıcısına yanıt
    aynen öyle kardeşim kusuruma bakma. Geçim sıkıntılarından kafa kalmıyorki :)
  • quote:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-1998-model-cook-temiz-familia-142206524/detay/
    Bu aracı çok beğendim plakasıda tam bana göre :) ama fiyat biraz fazla msj attım bakalım nasıl bir cevap gelecek:)
    bu arada üstad manuelde olabilir

İyi seçim araba temiz duruyor umarım istediğin fiyatı alırsın.
  • quote:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-1998-model-cook-temiz-familia-142206524/detay/
    Bu aracı çok beğendim plakasıda tam bana göre :) ama fiyat biraz fazla msj attım bakalım nasıl bir cevap gelecek:)
    bu arada üstad manuelde olabilir

En alinasi arac bu gibi duruyor. 10 bine baglarsaniz kacirmayin

• http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-orjinal-otomatik-mazda-323-practica-1.5i-dohc16v-takas-142250326/detay
    Üstadlar bu ilandaki kişiye msj attım. Açıklamada üst kapak contası değişmiştir diyor. Bende çok bilgiye sahip değilim ama motor parçası sonuçta kafaya taktım. Araç sahibinin bana attığı mesaj aynen şöyle;
    ben alırken bakmadım tramerde ne yazıyor ? üst kapaktan yag sızdırıyordu bir işlem yapılmadı. kaportacıya getrdıgımde degısen yok dedı bende az cok anlarım bende baktım şasesinde dırek ve tavanında işlem yok. tabıkıde kazası olacak 1998 model araba. bende ılk arabamı aldıgımda senın gıbı yaptım. hayırlısı olsun nasip kısmet.

Siz ne diyorsunuz. Motoru pertmi yoksa önemli birşey değilmi. Eğer sıkıntısı yoksa büyük ihtimal bu aracı alabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozr2pkr -- 10 Kasım 2013; 13:54:37 >

• Muhtemelen araç hararet yapmıştır..bakmadan yapılan yorumlar doğru olmaz..bir ustaya motorunu gösterin..okey verirse alın..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tttnet.net

Muhtemelen araç hararet yapmıştır..bakmadan yapılan yorumlar doğru olmaz..bir ustaya motorunu gösterin..okey verirse alın..

Yorumun ıcın tesekkurler ustad. Arac sahıbıyle ılk defa bugun telefonda konustum. Cok emın konusuyor arabasından bakacaz arabasına ne olacak ne cıkacak bılemıyorum. Hayırlısı olsun ınsallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-orjinal-otomatik-mazda-323-practica-1.5i-dohc16v-takas-142250326/detay
    Üstadlar bu ilandaki kişiye msj attım. Açıklamada üst kapak contası değişmiştir diyor. Bende çok bilgiye sahip değilim ama motor parçası sonuçta kafaya taktım. Araç sahibinin bana attığı mesaj aynen şöyle;
    ben alırken bakmadım tramerde ne yazıyor ? üst kapaktan yag sızdırıyordu bir işlem yapılmadı. kaportacıya getrdıgımde degısen yok dedı bende az cok anlarım bende baktım şasesinde dırek ve tavanında işlem yok. tabıkıde kazası olacak 1998 model araba. bende ılk arabamı aldıgımda senın gıbı yaptım. hayırlısı olsun nasip kısmet.

Siz ne diyorsunuz. Motoru pertmi yoksa önemli birşey değilmi. Eğer sıkıntısı yoksa büyük ihtimal bu aracı alabilirim.

Motorunun pertlik durumu olduğunu sanmıyorum. Zaten daha LPG bile takılmamış, çok ellenmemiş bir motor gibi. Tam olarak bir şey söylemek istemiyorum fakat çok önemli bir durum olduğunu düşünmüyorum. Bence siz bu aracı eğer beğendiyseniz iyi bir usta bulup detaylıca kontrol ettirin. En doğru bilgiyi onlar verecektir.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.