Şimdi Ara

araba alcam karar veremedim yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet beyler baslıktada goruldugu gibi araba almayı dusunuyorum. 55bin TL ye kadar cıkabiliyorum ve 0 mı alsam 2. el mi karar veremedim. 0 alırsam golf, i30, ibiza veya clio almayı dusunuyorum. 2. elde 2011 veya 2012 megane yada astra sizce ne almalıyım ve nedeninide soyler misiniz?

• Nasıl bir soru bu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cetiner19

Nasıl bir soru bu ?

anlamadıgın yer neresi?
  • aslında forumda yeterince bilgi var hatta fazlası var. yazdığın marka ve modeller için ayrı ayrı yapılmış yorumlar tecrübeler var. oralara tek tek bakabilirsiniz.

ama yok uğraşamam siz bana burda söyleyin diyorsanız daha çok bilgi vermeniz gerekiyor. mesela 0 mı yoksa 2. el mi alayım demişsiniz. bu sorunuzun cevabı biniciyseniz farklı yok 3 5 sene biner satarım diyorsanız farklı. senede ortalama kaç km yapıyorsunuz bu önemli. fazla yapıyorsanız dizel araç önerecekler ama clio dizelde sınıfta kalıyor mesela vs vs vs
  • Temiz 1.4 TSI Golf 6. Hem ucuz, hem kaliteli, hem de güzel Hem de cebinde 10k civarı para kalır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SirEzioAuditore

quote:

Orijinalden alıntı: cetiner19

Nasıl bir soru bu ?

anlamadıgın yer neresi?

Hiçbir kriterin yok mu senin ? Ayrıca forumda her aracın en ayrıntılı yorumları karşılaştırmaları mevcut.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam senin kriterin yokmu senede kaç bin km gezersin mesela. yada arabadan ne beklersin.

az km yaparım diyosan git avensis al o paraya sıfır, çok km yaparım diyosan c4 al

sokağa atılcak param var diyosan git polo gti falan al yada beetle al seç birini bunlardan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.