Şimdi Ara

Aquaman (2018) | Jason Momoa (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
820
Cevap
20
Favori
46.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yönetmen için Furious 7'nin yönetmeni James Wan'ın adı geçiyor
  • Her ne kadar dc karakterlerini ve evrenini sevsemde marvel sinema sektöründe şu anda daha ileri de. Dc geçte olsa atağa geçti. Sıralı filmleri ile marvel in reboot ları ile kapışır ileri de. Dc yi sevmemin başlıca özelliği de çoluk çocuk beni daha fazla sevsin diye küçük çocuk esprileri yerleştirmiyor filmlerine. Filmleri hep superhero ciddiyetinde devam ediyor. Marvelde çok espri var. Çok güzel iş yapıyor bu espriler ama dc gibi ciddi olamıyor işte karakterleri. O yüzden marvel in fanları gençler ve küçük kardeşlerimizken, dc nin fanları yetişkinler oluyor. İnş. Dc bu ciddiyette devam eder. Heee marvel in filmlerini sevmiyo musun dersen. Beğenerek izliyorum ama dc nin heroları gözümde apayrı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu Jason Momoa nasıl bir ayıysa Stephen Amell yanında çocuk gibi kalmış.

Aquaman (2018) | Jason Momoa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sokratik Adam -- 16 Mayıs 2015; 20:40:42 >
  • O değilde Momoa, bunlarla niye takılıyor?
  • Karşılaşmışardır veya belki içlerinden birisi samimidir bununla.
  • Filmin yönetmeni James Wan oldu.
  • Heisenberg61 kullanıcısına yanıt
    Umarım fazla fanteziye kaçmaz.
  • Heisenberg61 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. İnşallah saçmalamazlar.

• james wan nedir ya arkadaş gece gece tepem attı. Jason Mamoa gibi oyuncuyu seçen adamlar James Wan'ı mı yönetmen yapmışlar yani. Hızlı ve Öfkeli'de iyi değildi bence son filmde. Justin Lin'i arattı. Bakalım bunda ne halt yicek. Wonder Woman çıkmaz dedim hala da sözümün arkasındayım ama bu film çıkar bence zaten yönetmende belli olmuş aktörde sağlam biri çok söze gerek yok gerçi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Man in the Suit -- 4 Haziran 2015; 0:25:09 >
  •  Aquaman (2018) | Jason Momoa

• Bence yönetmenden çok kimin yazacağı önemli.

• Filmin konusunun da Throne of Atlantis olacağı söyleniyor.

• O kadar adam yazacak hikaye bulamıyorlar mı? Throne of Atlantis bayağı kötüydü.
  • bLackMumbLe kullanıcısına yanıt
    Yoo bence gayet iyiydi. Justice League olarak bakarsak kötü ama Aquaman açısından sevmiştim ben.

• +1

• James Wan adı geçiyor.

Furious 7 saçmalığından sonra bu yönetmeni ne denir bilemiyorum ama istediği uçuk kaçık aksiyonu süper kahraman filmleriyle daha iyi çekebilir.
  • James Wan F7'de biraz fantaziye kaçmıştı fakat bir süperkahraman filminde bu pek de kötü olmaz diye düşünüyorum.
  • Çizgi romanı henüz okumadım ama animasyonun elle tutulur hiçbir yanı yoktu bana kalırsa. Özellikle Justice League: War'dan sonra çok kötü geldi. Aslına bakarsan DC aniamsyonları Flashpoint Paradox'tan sonra bir düşüşe geçti.
  • Zack Snyder, Suicide Squad filminde olduğu gibi bu filmde de yapımcı olarak yer alacakmış. Büyük ihtimalle Zack, DC'nin Kevin Feige'i rolünde.

• Batman v Superman i cok mu beğendiler acaba ?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.