Şimdi Ara

Applock Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
3
Favori
73.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • applok'a girdim gizleme yaptım şimdi açamıyorum gizliliği nasıl açabilirim #1234 arama tuşu yapıyorum olmuyor :S birde bu applock kaldırınca içinde resimler videolar dosyalar gidiyor gelmezmi o bidaha

• hmm doğru diyorsun başkan ben winrarla şifreleme bilmiom nasip olur o telefonda acilirmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benimde güncellemeden sonra resimler gitti eski sürümünü yükleyince geliyordu yükledim gelmedi allahını seven yardım etsin rahmetlik babamın resimleri vardı lütfen yardım edin nasıl geri getircem
  • yokmu yardım etcek birisi
  • Az önce aynı sorunu bende yaşadım hafızamı zorlamadan direk internette arama yaptım ama sonuç bulamadım.
    Sonra dikkatlice düşününce hatırladım ki gizlenmiş applock u açmak için yapılması gereken #şifreniz yapıp arama tuşuna basınca applock açılıyor :D
  • Selamın aleküm gencler . ben bu applock un domobile dosyasını bilmeden telefonun hafızasından ssıldım yer kalmadı diye sonra baktım resimler yok ne ypabilirim bi yardımcı olurmusunuz :)
    ha bide ben her 2 3 ayda bi pc ye telefondaki tüm dosyaları atarım domobileyi buldum attım olmadı
  • Beyler bilmeden applock fotoğraf kutusuna fotoğraf attim baya çok. Geri getirmek isterken sildim yanlışlıkla ordan. Bunları geri getirmenin bir yolu yokmu? Telefonun içinde falan gizlenmiş olabilirmi ? Çok acil yardım edin. Geri getirmem gerekiyor

• Telefonu bilgisayara bağlayıp açın sonra içinde .MyDecurityData adında bir klasör olucak. O klasörün içinde de image video ve thumb adında klasörler olucak ve onların içinde de uzantısız dosyalar olucak. image klasörünün içindeki dosyayı resim olarak açarsanız gizlediğiniz bir foto açılır. aynı şekilde videoda video gibi açarsanız da bu olur. Böylece Applockla ugrasmadan kurtarabilirsiniz fakat biraz uzun sürer.

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • Beyler telefonda hiçbir applock çalışmamaya başladı her yere şifre istemeden direk giriyor ne yapmalıyım?

• hafıza kartıma aplock'u kurdum ve şifreledim ve telefonum bozuldu açamıyorum telefonumu bu nedenlede hafıza kartımı açamıyorum başka telefonada taktım ama olmadı PC'ye takıyorum olmuyo biçimlendiremiyorum da içinden resimleride alamiyorum ben bu aplock şifresini nasıl kırabilirim bana yardım ederseniz sevinirim
  • yusuf5534 Y kullanıcısına yanıt
    abi bilmiyorumda bendede şöyle birşey olmuştu applock yüklüydü telefonda resimleri ona atıyordum hep bir gün bir sıkıntı yaşadım hafıza kartının anasını belledi. 32 gb hafıza kartını bozdu ve applock un içindekileri kurtaramadım bir türlü beceremedim garantiye verdimde hafıza kartını değiştirdi ama hafıza kartı gözüküodu içindekilerde gözüküyordu silinmiyordu o şekil gitti umarım içine bakmazlar özel sonuçta. sen sen ol hafıza kartı varken kullanma ciddi şeyleri gizleme
  • Merhaba arkadaslar video ve resimlerimi aplock uygulamasina gizledim daha sonra aplock uygulamisini telefo dan kaldirdim cihazimi servise gonderdim cihaz tamir olmadigi icin ayni model yeni bir cihaz geldi aplock uygulamasini tekrar yukledim fakat resim ve videolarim gelmedi bulamiyorum lutfen yardimci olun ne yapmam gerekiyor

• Lütfen acil yardım edin applock uygulaması yukluyken ve içinde önemli fotograflarim varken almayı unuttum ve tüm herşeyim sifirlanmis telefonumdan benim o fotoğraflara ihtiyacım var ne yapabilirim acil yardım istiyorum lütfen..

• Tabletimin ekranı kırıldı applocktaki fotoları nasıl alabilirim bütün dosyalara pc den bakabiliyorum
  • Ayarlardan uygulamalara girin snra calisan uygulama tiklayin orda+aktif olanlar cikack egerki applok varsa ona tiklayin bnmkinde lock service yaziyr tiklayinca durdur diyor altinda tiklayinca gizlenmis applocun icine gryr normal bi uygulamaya grer gibi applockta kitledginiz yerden tekrar iptal ettiginzde gliyr+..Gizlenmis applocku bn boyle kurtardim.

• Applockdaki foto ve videolari acamadim sonra birden yok oldu hepsi . geri nasi getirebilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Applock butun foto ve videolarim kendi kendine silindi lutfenn yardimmm edinnnn 😔😔😔😔

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.