Şimdi Ara

Apple yıl sonuna kadar 100 milyon iPhone 7 satışı hedefliyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu koyun diyenlere bir gün biri sağlam bir koyacak görecekler...

Siz Samsung alın da k.çınızda patlasın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi java -- 15 Eylül 2016; 21:00:48 >
  • Adamlar 9 seri iphone ile bir milyar adet satmış. Bu durumda ortalama 111 milyon adet seri başına satmış. Yedi de bu durumda 100 milyon satabilir ama yıl sonuna kadar olur mu bence mümkün değil.

Birde piyasanın doyuma ulaşmasının getirdiği yavaşlama ile daha da zor bir iş.

40-50 satabilir, her note 7 müşterisi de iPhone almaz.

Not : Xiaomi mi5 kullanıcısıyım.

• 100 milyon abartı 98 milyon ancak satar. O da fiyatını makul tutarsa 7 plus 128 gb 4800 tl gayet iyidir.

• Olur mu canım 100 Milyon, en az 700 - 800 Milyon satar

Alçaktan atsınlar da civcivler yesin

• 100 milyon imkansız diyenler alttaki linki incelesin bence... 2015 ve 2016 ilk 3 ayında 75 milyon satan cihaz bu yıl rakibi de olmadığına göre o kadar da imkansız bir rakam değil...
  • 2015 ve 2016 nin ilk ceyreklerinde (İlk çeyrek dendiğinde bakmayın. Aslında 2014 ve 2015 yıllarının Ekim-Kasim-Aralik ayıdır bahsedilenler. Çünkü Apple'in mali yılı Ekim ayında başlar. ) 75 milyon adet iPhone satmıştı Apple. Samsung'un ve piyasadaki cihazlarin durumu da dusunulunce olabilir diyorum.

Ancak haberde Apple 100 milyon iPhone 7 satacak diyor. iPhone demiyor. İşte bu imkansıza yakın bir tahmin bence. iPhone 5S, SE, 6S ve 6S Plus modellerinin de satışta olduğunu düşünürsek bu toplamda 130-140 milyon satış hedefi demek sadece 3 ayda.

Cevirmede bir hata olmasın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erasmus78 -- 15 Eylül 2016; 22:07:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Siyahbeyaz

Iphone 7 almak isteyen kişi, sadece kulaklığı için 800tl vereceğini öğrense,yinede alır mı? Bunu merak ediyorum. Gerçi kulaklık olmadan da alan olacaktır. Zira 25155599156 yıldır aynı donanım, aynı tasarımı çıkarıp satıyor adamlar. Tebrik ederim ölü yiyiciler.

Niye 800 TL vermek gerekiyor anlayamadım. Kutudan kulaklık çıkıyor. Mevcut kulaklıklar için dönüştürücü de çıkıyor. Neye 800 TL odemek gerekiyor? Ve Neden?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mac için de herkes aynı şeyleri diyordu. İş gereği mac e geçmek zorunda kaldım. Hayatta geri windows a dönmem.

Hiç iPhone kullanmadım. Bu kez denemeyi düşünüyorum. Bakalım nasıl olacak.

Forumda çok hatalı düşünen teknik özellik hastası insanlar var. Olay sadece teknik özellik olsaydı herkes Çinli fason üreticileri konuşuyor olurdu

O yüzden yukarıdaki arkadaşın yazdığı ağır koyundur yorumu acınası epey. Bizim insanın genel yapısındaki dar görüşlülük burda da kendini belli ediyor malesef.
  • 100 milyon enayi bulursa satar

• Jet black guzel duruyor, keske safir malzemeden olsaydi :)

• Bazıları reklama iyice kanıp Jet Black olan versiyonu alacak. Ancak üstünde ekstra parlaklık sağlayan cilası olan Jet Black modeli esasında en kullanışsız olanı.
    O modelin üstünde acaip parmak izi kalıyor ve çok kolay çiziliyormuş. Bir hevesle Jet Black versiyonuna atlayanların bir kısmı pişman olacaktır.
    Zaten apple minnacık alt yazı olarak:"its high shine may show fine micro-abrasions with use. If you are concerned about this, we suggest you use one of the many cases available to protect your iPhone." yazmışlar.

Kısaca tercümesi: "Çizilmesinden rahatsız olacaksanız kılıf kullanmanızı öneririz."

:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Xenom

Mac için de herkes aynı şeyleri diyordu. İş gereği mac e geçmek zorunda kaldım. Hayatta geri windows a dönmem.

Forumda çok hatalı düşünen teknik özellik hastası insanlar var. Olay sadece teknik özellik olsaydı herkes Çinli fason üreticileri konuşuyor olurdu

O yüzden yukarıdaki arkadaşın yazdığı ağır koyundur yorumu acınası epey. Bizim insanın genel yapısındaki dar görüşlülük burda da kendini belli ediyor malesef.

Peki windows da ne sorun yaşadınız da mac sizin için vazgeçilmez oldu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kendime Caylar

bu telefonu alan ağır koyundur

Cumhurbaşkanı da iPhone 6S kullanıyor.Cesaretin varsa çık karşısına söyle!
    Netten atıp tutması kolay şunlara bi hakaret davası açan yok ki arkadaş ne biçim forumdur.Sonrada yorum kalitesi diyorlar!
  • daha öncede yazdim, telefon teknik olarak iyi begendim lakin imaji ve ekrana boyutu isi bozuyor takoz tugla gibi bana yaramaz onun icin samsung s7 edge aldim fistik valla yemede yaninda yat

• quote:

Orijinalden alıntı: Kendime Caylar

bu telefonu alan ağır koyundur

Sanane ? Herkes parasını istediği gibi harcar istediğini alır. Senin gibi sivrizekalılar da uzanamayacağı ciğere mundar der.

• Her yıl aynı muhabbeti yapmaktan sıkılmadınız mı?
  • Alırsınız almazsınız o sizin bileceğiniz iş de apple sattıkça niye kuduruyorsunuz onu anlamıyorum kedi-ciğer meselesine döndü olay
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

quote:

Orijinalden alıntı: Xenom

Mac için de herkes aynı şeyleri diyordu. İş gereği mac e geçmek zorunda kaldım. Hayatta geri windows a dönmem.

Peki windows da ne sorun yaşadınız da mac sizin için vazgeçilmez oldu?

Konu windows - mac konusu değil o yüzden kısaca şöyle söyleyeim.

Windows da sorun yaşamadım. İş gereği mac kullanmaya başladım. Kullanmasam halen windows kullanıcısı olurdum muhtemelen.

Ama geçince farkettim. Çok daha sorunsuz düzenli. Tablet gibi sessiz. fanı çalıştırmak için zorlamak lazım.

Tracking pad müthiş bi deneyim. Mause kullanmaktan kurtuldum. Windows makinalarda ne yaparlarsa yapsınlar olmaz bu şekilde çünkü yazılım farklı. Scroll windows da daha farklı şekilde çalışıyor.

Garip hatalar almıyorum. Aylarca restart atmasam makina aynen çalışır. Sürekli update için taciz de etmiyor beni.

Yazılım geliştirme için çok mantıklı tool lar olsun unix tabanlı olması olsun. Ama bu herkesi ilgilendirmiyor gerçi.

Sonuç olarak Windows da sadece BSPlayer özlüyorum :) Onun dışında daha iyi hiç bir yanı kendimce bulamadım windowsta.

Mac e geçmiş olmasam ama windows ile de devam ederdim yani. Alışınca gördüm faydasını.

iPhone da benzer olabilir gibi geliyor ama bence Android mobil de iOS a çok daha iyi bir rakip Windows'a kıyasla. Android de pişman etmez yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xenom -- 15 Eylül 2016; 23:54:59 >

• Yahu neden herkez appleye saldiriyor niye yahu niye?

• Erasmus78 kullanıcısına yanıt
    Kutudan kulaklık çıkmayacak maalesef. Ve ücreti 779TL olacak. Ntv:https://goo.gl/4YaOBy

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.