Şimdi Ara

Apple yeni mağazasını Antalya'da mı açacak? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
3.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MonsterMMORPG

quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Apple ın bu durumda TR ye şube açması gerçekten önemli, umut verici. Turizmin canlanacağını düşündükleri için Antalya yı seçmiş olabilirler daha çok kişiye ulaşacaklardır.

100 dolara mal edip 1000 dolara satıyor

parçalarında hepsi uzak doğu

bu kadar ithal ve marka düşkünü toplum varken Türkiye de açmaması saçmalık olurdu

Parçaları birleştirecek işçi ücretleri, fabrika giderleri, pazarlama ve diğer kalemler, AR-GE, ulaşım vs diğer çeşitli giderleri bedava zaten değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jack Rabbit Slims

Şaka mı bu ya, ülkenin başkenti ve en büyük ilinci ili Ankara dururken Antalya mı?

kapitalizm dedikleri tamda bu. Para boyuta veya başkent olmaya bakmaz. Ankara'yı Ankara yapan sadece başkent olması, Ankara başkent olmasa hala kasabaydı. İlaveten Ankara Memur kenti, ne yapsın adamlar çulsuz memurlarla?

• https://eksisozluk.com/entry/38649121
    2013'ün sonunda birisi yazmış bile. Ayrıca Emaar AVM'ye de açılması düşünülüyordu.
  • Ankara ve İzmir dururken Antalya nedir ya şaka mı bu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Catology

quote:

Orijinalden alıntı: MonsterMMORPG

quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Apple ın bu durumda TR ye şube açması gerçekten önemli, umut verici. Turizmin canlanacağını düşündükleri için Antalya yı seçmiş olabilirler daha çok kişiye ulaşacaklardır.

100 dolara mal edip 1000 dolara satıyor

parçalarında hepsi uzak doğu

bu kadar ithal ve marka düşkünü toplum varken Türkiye de açmaması saçmalık olurdu

Parçaları birleştirecek işçi ücretleri, fabrika giderleri, pazarlama ve diğer kalemler, AR-GE, ulaşım vs diğer çeşitli giderleri bedava zaten değil mi?

birleştirme ve fabrika giderleri sadece 5 dolar :https://9to5mac.files.wordpress.com/2016/09/cszmryovyaawd8n.jpg?quality=82&strip=all&w=702&strip=all

arge ulaşım vs vs hepsini katsan işin içine ortalama maliyet onlarda olsa olsa 5/10 dolar olur. bunlar hakkında ortalama maliyet ile ilgili bilgi yok

• İzmir'e, Ankara'ya, hatta Adana'ya bile Antalya'dan daha önce açılması gerekir.
  • Ankara'ya açarsanız turistik amaçlı gidip gezebilirim. Yoksa Windows ve Android dünyasında fiyat performans cihazlarımla mutluyum.

• quote:

Şaka mı bu ya, ülkenin başkenti ve en büyük ilinci ili Ankara dururken Antalya mı?

Melih gökçek gitmeyene kadar açılmayacak.

Normal bir durum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jon SNOW 37

Merak ettim Bu Dolar kuruyla Türkiye^de nasıl satış yapacak ?

Turkiye 80.000.000 luk ulke

80 milyonda 1,5 milyonun geliri orta seviye olarak 3.000 TL civaridir. 3.000 TL ile 24 ay taksitle alacak adam var.

1,5 milyondan 10 binine satsa 4.000 liradan , apple bir senede Turkiyede 40 milyon lira satis rakami yakaral. 40 milyon tl de 10 milyon dolar yapiyor. iyi para sayilir.
  • Ankara ve Bursa var daha

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sene 2017 hala Apple' ın satışının kurdan etkileneceğini zannedenler var.

• Bu paralarla satis yapabiliyorlar ya... 😅 ne diyeyim bu millete hersey ama hersey mustehak. Daha cok soyulacaksiniz bana hava hos 😃😁😂😆

• quote:

Orijinalden alıntı: Extreme Victory

quote:

kapitalizm dedikleri tamda bu. Para boyuta veya başkent olmaya bakmaz. Ankara'yı Ankara yapan sadece başkent olması, Ankara başkent olmasa hala kasabaydı. İlaveten Ankara Memur kenti, ne yapsın adamlar çulsuz memurlarla?

Çulsuz memur? Burada iPhone'u olmayan taksici yok, cidden Antalya'nın cirosu daha mı fazla olacak Ankara'dan.
    Biri de turistler için olabilir demiş, dünyanın belki de en pahalı iPhone'u bizim ülkede kim neden Türkiye'den alsın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Ankara ve İzmir dururken Antalya nedir ya şaka mı bu?

Ankara'da deniz mi var

• Siz bu fiyatlara hala Apple derdinde misiniz? Ben Antalya'dayim; ancak Apple Store acilmis acilmamis hic umrumda degil.

4.000 TL'ye 2 tane orta-ust seviye Android cihaz alinir Apple bulasik yikayip, yemek yapmadigi muddetce.

Masaya Apple koyacagima Samsung, Motorola, HTC filan koyarim bu fiyatlara.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • carman1tr kullanıcısına yanıt
    Ruslar gg oldu avrupalilari zaten yillar once kaybettik islam ülkesi algisi iyice ustumuze yapisti bu algi aslada cikmaz kimsede bu ulkeye gelmez

• quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

şuraya gelsin buraya gelsin diyorsunuz da gelince ne olacak onu merak ediyorum, şehre özel fiyatlandırma filan mı yapıyorlar sanıyorsunuz?

Gelince ne olacak ?
    Ürünleri gidip görerek ve deneyerek adam gibi alabileceğiz. Ve en büyük artısı da garantidir. Ben izmirdeyim bozulunca ne yapacağım hop aracılara ( pupa,vatan,teknosa,bimeks,genpa vs. vs.) gönder onlarda apple'a versin hep bir vakit kaybı uğraşma gereksiz bürokrasi vs. yaşıyorum. Halbuki böyle olmasına gerek yok randevumu alırım aynı gün sorunum neyse apple store'a gidip, işime gücüme uğraşmadan vakit kaybetmeden beklemeden etmeden halletmiş olurum. Bu yüzden bende açılmasını isterim ha antalya olsun ankara olsun farketmiyor yayılması lazım.
  • quote:

şuraya gelsin buraya gelsin diyorsunuz da gelince ne olacak onu merak ediyorum, şehre özel fiyatlandırma filan mı yapıyorlar sanıyorsunuz?

Bizzat gidip destek alıyorsun aslanım. Hem mağaza hem servis. Kaptın mı?
  • 5.5 Milyonluk Ankara

4.5 milyonluk İzmir dururken antalyaya açılması ;

Bunu türkler için değilde turizm için gelenlere de satarız mantığıyla açılması düşünüldüğünü gösteriyor.Yoksa antalyada ki bu telefonu alacak adam sayısı ne ankara ne izmirdeki sayının yanından bile geçemez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Python

quote:

Gelince ne olacak ?
    Ürünleri gidip görerek ve deneyerek adam gibi alabileceğiz. Ve en büyük artısı da garantidir. Ben izmirdeyim bozulunca ne yapacağım hop aracılara ( pupa,vatan,teknosa,bimeks,genpa vs. vs.) gönder onlarda apple'a versin hep bir vakit kaybı uğraşma gereksiz bürokrasi vs. yaşıyorum. Halbuki böyle olmasına gerek yok randevumu alırım aynı gün sorunum neyse apple store'a gidip, işime gücüme uğraşmadan vakit kaybetmeden beklemeden etmeden halletmiş olurum. Bu yüzden bende açılmasını isterim ha antalya olsun ankara olsun farketmiyor yayılması lazım.

hilton otelinin yanında resmi apple servisi var. yıllar önce macbook lara bakıyorlardı, diğer ürünlerin servisi karşıyadaydı, şuan noldu bilmiyorum, belki her ikisine de iki taraf da bakıyordur

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.