Şimdi Ara

Apple, watchOS 11 public betayı yayınladı: Peki, watchOS 11 beta nasıl yüklenir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Apple, 15 Temmuz’da iOS 18 public beta ile birlikte watchOS 11 herkese açık beta sürümünü yayınladı. Bu beta, bu sonbaharda Apple Watch’lara gelecek yeni özellikleri şimdiden denemek isteyen kullanıcılar için sunuldu. watchOS 11 beta nasıl indirilir ve yüklenir (kurulur) diyenler için, Apple Watch güncelleme (watchOS 11 beta indirme ve yükleme) adımlarını anlatıyoruz.

Ayrıca Bkz.WatchOS 11 tanıtıldı: İşte yenilikler ve güncelleme alacak modeller

watchOS 11 public betayı yükleyebilmeniz için öncelikle iOS 18’i yüklemeniz gerekiyor. iPhone’unuzda iOS 18 beta sürümü yüklü değilse, watchOS beta sürümünü de yükleyemezsiniz. iOS 18 betayı yükledikten sonra aşağıdaki adımları izleyerek watchOS 11 betayı saatinize indirebilirsiniz.

watchOS 11 public beta indirme ve yükleme adımları ⌚️

Apple, watchOS 11 public betayı yayınladı: Peki, watchOS 11 beta nasıl yüklenir?

1. iPhone’da Watch uygulamasını açın.

2. Genel - Yazılım Güncelleme’ye dokunun.

3. Beta güncellemelerine girin.

4. watchOS 11 Public Beta’yı seçin.

5. iPhone, watchOS 11 betayı indirmeye başlayacak.

Apple, watchOS 11 herkese açık beta sürümünün asıl cihazlara yüklenmemesi konusunda uyarıyor. Herhangi bir betada saatinizin düzgün çalışmasını etkileyen hata veya başka sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

watchOS 11 public beta 1 özellikleri

• Akıllı Gruplama’ya eklenen Canlı Etkinlikler

• Günlük sağlık durumunuz hakkında bilgi veren yeni Yaşam Bulguları uygulaması

• Apple Çeviri uygulaması

• Aktivite halkaları için dinlenme günleri ve özel günlük hedefler

• Fitness ilerlemenizi takip etmek için Antrenman Yükü

Kaynak:https://beta.apple.com/

• Galaxy Watch 7 önsiparişi vermiş biriyim... 25'inde saatim gelecek ama...

Apple Watch serisi sadece üfürük telefonlarda değil de Android'de çalışsaydı... Başka hiçbir saat ile uğraşmazdım.

• FısFısss kullanıcısına yanıt
    Ben watch 8 kullanıyorum ama hiç memnun değilim. Otomatik uyku takibi yok, WhatsApp desteği yok, batarya ömrü kötü vs vs. Os11 yükledim batarya sağlığı 99 dan 97ye düştü ki genelde pil kullanımına vs dikkat ederim. Kullanalı 3 ay bile olmadı.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.