Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (507. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.570
Cevap
770
Favori
1.810.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 505506507508509
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pasaport kaydı vs yaptınız mı? Tr gelince mi yapılacak?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mehmetgmehmet.1 M kullanıcısına yanıt
    Yok daha bir şey yapmadım, e-sim gelince süreç nasıl ilerleyecek bilmiyorum.

BTK ile görüştüm cihaz 120 gün kaydedilmediğinde kapatılıyor ancak istediğiniz zaman imei kayıt parasını ödeyerek açtırabiliyormuşuz. Yani şimdilik imei kayıt ücreti ödemeyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iDoctor -- 4 Ocak 2020; 12:35:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetgmehmet.1

Watch6 ile gelir mi acaba e-sim?
    e-sim zaten series 5 te de var sadece tr ye gelmiyor.
  • Saat ile hiç denize girdiniz mi? Havuzda sıkıntı yok zaten ama tuzlu suda nasıl olur bilmiyorum. iphone ile denize girdim tek problem denizden çıktıktan sonra temiz su ile temizlemediğim için tuzdan dolayı ekranı çizmiştim.
  • carsi41 C kullanıcısına yanıt
    Hocam tuzlu sudan sonra hemen çok sıcak olmayan tatlı su ile durularsanız bir problem olmaz bence. Deniz konusunda çok şikayet duymadım.
  • kozcivan kullanıcısına yanıt
    Pennies

Yaptığım harcamaları saat üzerinden telefon açmadan yazıyorum.
    Ücretli ama başka hiçbir akıllı saatte yapamayacağız/bulamayacağımız bir uygulama. Bence her kuruşuna değer
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    Hemen bakıyorum hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Miorled

e-sim zaten series 5 te de var sadece tr ye gelmiyor.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar kafa karışıklığına mahal vermemek adına bir düzeltme yapalım.
    E-sim olayı ile watchOS sürümün bir ilişkisi yok. saatin modeli ile ilgili seri 4 lerde de de seri 5 lerde de 2 model var biri GPS diye geçiyor diğeri LTE olarak (E-sim li olan)
    Ülkemiz operatörlerinde E-sim teknolojisi olmadığı için bu model Türkiyede yok.
    Wifi calling özelliği bile daha Turk Telekom a gelmemişken E-sim'in gelmesi?... Birde geldiği zaman bunun içinde ekstra ücret talep edeceklerini düşünürsek...

• efesb kullanıcısına yanıt
    Evet arkadaşa katılıyorum. Hatta 3. Seriler de lte var Amerika da. Bizim ülkemizde e-sim gelse bile Apple bu cihazları gönderir mi bilinmez. Gönderse bile fiyatları yüksek olur. Yurt dışından alsan şuan ki ederi 1800 tl olan kayıt ücreti gerekecek.

• Ne gerek var e sim e? Şuanki haliyle neyi yapamıyoruz da e sim beklentimiz oluşuyor? Şahsi görüşüm ülkemizin ticari yamyamlarına para kaptırmak için e sim falan ihtiyacı duymam. Zaten yeterince içimizden geçiyorlar devletinden küçük esnafına kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efesb

Arkadaşlar kafa karışıklığına mahal vermemek adına bir düzeltme yapalım.
    E-sim olayı ile watchOS sürümün bir ilişkisi yok. saatin modeli ile ilgili seri 4 lerde de de seri 5 lerde de 2 model var biri GPS diye geçiyor diğeri LTE olarak (E-sim li olan)
    Ülkemiz operatörlerinde E-sim teknolojisi olmadığı için bu model Türkiyede yok.
    Wifi calling özelliği bile daha Turk Telekom a gelmemişken E-sim'in gelmesi?... Birde geldiği zaman bunun içinde ekstra ücret talep edeceklerini düşünürsek...

Alıntıları Göster
    Yanlış anlaşılması watchOS ile işlgili bişey yazmadım. Series 5 yazdım :)

• LGatakan kullanıcısına yanıt
    Bende pek şikayet görmedim artık yazın denerim :) en önemli kısım bence tatlı su ile temizlemek yoksa tuz problem yaratabilir.
  • Arkadaşlar free olanları denemek içiN jingwatch indirdim telefona uygulamadan free olanları myfaces bölümüne ekledim saate uygulama otomatik gitmiş saatten indirdiğim temanın üzerine tıklıyorum sol üstte loading yazıyor sonra x yazıyor ve tema yüklenmiyor. Nerede hata yapıyorum acaba fikri olan var mı?

• Herkese merhabalar, apple eko sisteminde nerdeyse yaşıyorum. Apple watch alma düşüncesindeyim. Gear S3 Frontier vardı onu sattım. 3bin tl vermek istemiyorum bir saate şuan düşündüğüm apple watch series 3. Aktif Fitness yapıyorum spor olarak beni takip etse yürüyüşlerimi falan cok yeterli olacağını düşünüyorum + tasarımını beğeniyorum. Görüşme falan zaten yapmıyorum kulaklığım mevcut. Sizlerden fikir almak istiyorum özetle series 3 alınır mı? Alınırsa hicbir yerde Nike Serisi Beyaz bulamıyorum nasıl bulabilirim ve son sorum olarak Nike serisi almanın bir mantık farkı var mı? Kayışından başka özel farkını soruyorum. Çok teşekkür ediyorum şimdiden sizlere..
  • aprowenia kullanıcısına yanıt
    Seri 3 hala alınabilir bir saat spor için kullanacaksanız tam bir asistan ölçümler Gear S3 göre daha doğru yapabiliyor Nike serisi ile normali arasında kordon ve ekstra 2 tane kadran farkı var onun dışında herşeyleri aynı normal beyaz rengini alıp ekstra kordon aldığınızda onun gibi görünecektir

• Arkadaş kullanım detaylarım bunlar burda %26 da şarja taktım

Bunda da şarjım %56 normal mi bunlar yoksa bi sıkıntı mı var 18 saat diyolardı lansmanlarda da kafama takıldı

Bana kalırsa 2020 yılında seri 3 alınmaz.

1) Spor yapıyorsunuz. Seri 3'teki kalp sensörü ile seri 4 - 5 sensörü aynı değil. 4 ve 5'teki sensörler ikinci nesil. Daha güvenilir.

2) Seri 4 ve 5 32g accelometer kullanıyor. El hareketlerini daha rahat anlıyor. Yüzme, Koşma gibi sporlardaki temponuzu anlık ölçüyor. Kadans falan var.

3) Seri 4'den itibaren KOMPLİKASYONLAR var. Bu var ya... Kullanmayan bilemez. Mükemmel bir olay. Saat üzerindeki kısayollar diyebiliriz.

4) Seri 3'de çok az hafıza var. Seri 4'de 16 olması lazım. Seri 5'de 32gb hafıza var. Dilediğiniz kadar şarkı yükleyip koşuya çıkın.

5) Seri 5'de ekran sürekli açık kalabiliyor.

*** Önemli not. 3bin tl vermeyin. Ben seri 5 cihazımı 2700tl'ye aldım. En ufak bir sorun yok. Apple watchları ikinci el ya da yurdışından gönül rahatlığı ile alabilirsiniz...
    2800tl'lik 24 aylık bir kredi aylık yaklaşık 130tl oluyor, daha düşükleri var. Bence seri 3 alınmaz hocam, bütçenizi zorlayın.

Nike serisinin cihazdaki tek farki Nike Kadranlari mevcut. Bunlarida ben begenmedigimden kullanmiyorum. Yani tercihinize kalmis :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkankpdg -- 6 Ocak 2020; 2:36:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VBaranX

Arkadaşlar free olanları denemek içiN jingwatch indirdim telefona uygulamadan free olanları myfaces bölümüne ekledim saate uygulama otomatik gitmiş saatten indirdiğim temanın üzerine tıklıyorum sol üstte loading yazıyor sonra x yazıyor ve tema yüklenmiyor. Nerede hata yapıyorum acaba fikri olan var mı?
    Uygulamayı tekrar yükleyin ve ayarlar altından güvenilir olarak onay verin.
  • VBaranX kullanıcısına yanıt
    hocam jinwatch uygulamasını açtıktan sonra istediğiniz temanın üzerine dokunun açılan menüden send to watch diyin, "loading" yazısından sonra "waiting ve saat resmi var" onuda bekleyin. bu esnada saatinizde jingwatch açık olsun herhangi bir tema ile ve ekranın açık olduğundan emin olun, olmazsa tekrar deneyin ikincide mutlaka olacaktır, kolay gelsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi janki -- 6 Ocak 2020; 10:10:10 >

• 
Sayfa: önceki 505506507508509
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.