Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (234. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.530
Cevap
770
Favori
1.806.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: teqali

İos 11.3 ile birlikte watch a 4.3 gelmis. Aciklama da turkcesiri yazmiyor. Bakalim simdi indiriyor.

türkçe konuşan siri mi gelmiş bu güncelleme ile ?
  • akemals42 kullanıcısına yanıt
    Gelmemis. Gelmeyecek sanirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: infazci captain

Normal şartlarda oluyor zaten hocam.Şu son güncellemeyi yüklemedim zaten.Sanırım 1. seri olduğu için böyle oluyor

1. Seriyi hic kullanmadim. 3 de cok uzun surmuyor.

• iOS 11.3 ile maalesef eski versiyon Apple Watch’lar kullanılamıyor artık

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

• escape0121 kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkürler, iyiki eve geçmeden yapmamışım yoksa büyük sıkıntı olacaktı.
  • Series 3’ün LTE özellikli modelindeki Explorer kadranı süper duruyor. Acaba yeni güncellemelerle Series 1 ve 2’ye de bu kadranı verirler mi diye düşündüm ama olmadı. LTE özellikli modelin ülkemizde hala kullanılabilir olmaması da kendileriyle çok böbürlenen gsm operatörlerimizin ayıbı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, Apple Watch Series 1 WatchOS 4.2 kullanıyorum. Sizce WatchOS 4.2.3 kurmam daha mı iyi olur? Bazen arada yavaşlamalar ve takılmalar mevcut, bunlar giderir mi yoksa daha mı berbat olur? Yükleyen arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim. Teşekkürler.
    Telefonumu 11.3 e yükselttim saati yükseltmedim.

Halen kullanıyorum.

Yeni eşleştirmeler için olabilir dediğiniz

• labkamil kullanıcısına yanıt
    2 tane Apple Watch’ım var bir tanesini eski versiyonda kullanıyordum.
    Saatinizi Watch OS 4’e güncellemediyseniz eğer telefonunuzu İOS 11.3’e güncellediğinizde Apple Watch çalışmıyor maalesef.

Bende saati en son çıkan sürüme güncellemek gerekiyor diyorsunuz sandım. 👍

• altugbank kullanıcısına yanıt
    Operatorlerin getirmemesinin nedeni bence cok kullanici olmamasidir. Bana gore cok para kazanamayacaklari bisey getirmek istemiyorlar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: BurakPs4

Arkadaşlar merhaba, Apple Watch Series 1 WatchOS 4.2 kullanıyorum. Sizce WatchOS 4.2.3 kurmam daha mı iyi olur? Bazen arada yavaşlamalar ve takılmalar mevcut, bunlar giderir mi yoksa daha mı berbat olur? Yükleyen arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim. Teşekkürler.

Bocam şuanda 4.3 var. Bence güncellemeniz faydalı olacaktır. Şu sıralar çıkan güncellemeler stabilite üzerine oluyor.

• matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt
    Peki siz kurup denediniz mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: efesb

mağazalardaki cihazlar demo cihaz olduğunda bir çok fonksiyonları kısıtlı muhtemelen power saving mod u çalışmıyordur. Sizin saatte de öyle bir sorun söz konusu

Peki var ise böyle bir mod o moddan nasıl çıkıcaz. Appledan uzman müşteri temsilcisi ile görüştüm o dahi sorunu çözemedi saatte problem var dedi. Yarın randevum var. Bakalım ne çıkacak

• quote:

Orijinalden alıntı: BurakPs4

Peki siz kurup denediniz mi?

Bende kurulu. Dün çıktı ve hemen kurdum iphone’uda 11.3’e güncelledimten sonra. Herhangi bi yavaşlama yada pil süresinde düşüş görmedim şu ana kadar

• matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt
    iPhone ve Watch model nedir?
  • Bi de sanki WatchOS 4.3 gelmesi gerekiyordu, sanırım geç kalındı?
  • Eskiden apple watch üzerinden apple müzik arşivimizde ki istediğimiz şarkıyı seçip dinleyebiliyorduk. Fakat şimdi sadece apple watch üzerimden apple watch a çevrimdışı indirdiğimiz müziklere ulaşabiliyoruz. Eskisi gibi kullanma şansımız yok değil mi? Bütün müziklerime watch üzerinden erişmek istiyorum :(
  • Saate yazılım geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: escape0121

2 tane Apple Watch’ım var bir tanesini eski versiyonda kullanıyordum.
    Saatinizi Watch OS 4’e güncellemediyseniz eğer telefonunuzu İOS 11.3’e güncellediğinizde Apple Watch çalışmıyor maalesef.

Hocam ne alaka ben de iPhone 6 var 11.3 güncelledim seri 1 Apple Watch var o da 4.3 e güncelledim çalışıyor yok bir sorun.

• 
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.