Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (1022. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: SerdaR^73 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
34.599
Cevap
769
Favori
1.813.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10201021102210231024
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: manesnuc

Bu dosyalara ulaşabileceğimiz güvenilir bir site var mı?

Bunlar direkt kadranı yapan adamın yüklediği siteler, neden güvenmediniz ki? Daha güvenilir bir linki olacağını sanmıyorum yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: H.M.

Ben güncellendim, performansı biraz daha arttı ama şarjı daha hızlı gidiyor gibi. Mesela sabah %100’den aldım, önceki sürümde şuan %40-50 olması gerekirken şimdi %20-30 arasında. AssistiveTouch kullanıyorum baya kullanışlı ama şarjı o mu etkiledi emin değilim.

Seri 6 kullanıyorum pil olarak hemen hemen aynı gibi .. Assistive touch çok etkiliyor olabilir

Bir de ios güncellemesi vs yaptığında telefon bir gün kadar arka planda indeksleme yaptığı için pili hızlı gider bi iki gün yanıltıcı olur diyolardı belki apple watch lar için de geçerli olabilir

Bir de seri 6 baya hızlanmış belki işlemci frekansını vs artırdılarsa ondan da pil bi tık gidiyo olabilir

• her güncellemede aynı muhabbet uçuyor kaçıyor birkaç gün sonra hüsran beklemedeyiz 7.6.2 de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar benim watchta assitive touch bulamadım nasıl aktif ediyoruz yada cihazda yok mu erişebilirik bölümünde yok cihaz seri 5

• Jack Rabbit Slims kullanıcısına yanıt
    Yok güvenilir siteden kastım 1 linkten 10 reklam geçerek indirmemizi isteyen ya da başka dosyalara yönlendiren siteler için demek istemiştim.
    Genel olarak bu şekilde kadranların paylaşıldığı düzgün siteler var mı?
    Ben daha bu dışarıdan kadran yükleme olayı yeni gördüğümden tam kavrayamadım ve nasıl yükleyeceğime falan bakıcam daha yoksa verdiğiniz linkteki kadranı indirdim teşekkür ederim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jack Rabbit Slims

Alıntıları Göster

Üstad ben indirdim programı, kadranıda programa ekledim ama üstüne tıklayınca whatch sync çıkmıyor.. sorun nedir sence? 6 series saatim

• quote:

Orijinalden alıntı: H.M.

Ben güncellendim, performansı biraz daha arttı ama şarjı daha hızlı gidiyor gibi. Mesela sabah %100’den aldım, önceki sürümde şuan %40-50 olması gerekirken şimdi %20-30 arasında. AssistiveTouch kullanıyorum baya kullanışlı ama şarjı o mu etkiledi emin değilim.

assistive touch ile tam olarak ne yapıyorsun hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Umi_TR

Üstad ben indirdim programı, kadranıda programa ekledim ama üstüne tıklayınca whatch sync çıkmıyor.. sorun nedir sence? 6 series saatim

Alıntıları Göster

https://www.youtube.com/watch?v=Jm1sfWUknE0

Hocam bu videoda anlattığı gibi beta profili yükleyeceksin önce.

Watch sync ilerlemiyorsa iPhone'a ve saate restart atmak işe yarayabiliyor. Onları da bu videolarda görebilirsin:

https://www.youtube.com/watch?v=sF2IkMPb0bE

https://www.youtube.com/watch?v=6-93m9nA4W8

• motosiklet kullanirken bildirimlere vs bakmak icin assistive touch cok kullanisli oluyor 👍

• e55e55e55 E kullanıcısına yanıt

Dostum assistive touch Se modeline de geldi mi? Bilgin var mı?

• jigsaw79 kullanıcısına yanıt
    Geldi

• okanxkankam O kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim. Çok iyi haber. Bisiklet kullanırken falan, araba kullanırken gerçekten büyük kolaylık olacak.

• jigsaw79 kullanıcısına yanıt
    Hocam bende se kullanıyorum bana da geldi bu assistive touch . Ama nasıl kullanılıyor ve ne ise yarıyor anlamadım bilginiz varsa paylaşır misiniz ?

• Series 7 Kuvvetle muhtemel ekim ikinci haftası yeni fiyatıyla çıkacak.

Apple satın alma müş hiz. yazıştım. Öyle vurgu yaptı

• alparslan yagmur kullanıcısına yanıt
    On siparis mi direkt satis mi olur acaba. Ulan sabredemiyorum gelsin artik:₺

• olcayypc O kullanıcısına yanıt

Dostum ben daha ios 15 e geçmediğimi için saatimi de güncellemedim. O yüzden nasıl yapıldığını bilmiyorum. Video da gördüm , çağrı geldiğinde elini yumruk yaparak çağrıyı cevaplıyorsun, bunun gibi telefona değmeden el ve parmak hareketleri ile yapılan işlemler.

• fitamino kullanıcısına yanıt

Direkt olur saatte ön siparişlik bişe olmaz

• fitamino kullanıcısına yanıt
    series 6'yı vatan'dan ön sipariş ile almıştım ben ama 4-5 gün geç gelmişti öyle saçma bir ön siparişti yani :) çıkış günü apple kendi sitesinden satıyor ve hemen gönderiyor,ama herkes 4050 liradan alırken vatan'dan 3850'ye almıştım o yüzden iptal etmeyip beklemiştim ben geç olsun ucuz olsun hesabı :))

• Watch os 8 ile gelen portreler kadranını “Phocus: pro portre kamera” uygulamasıyla istediğiniz fotoğrafı portre efekt ile yoğunluğu 0 a çekip kaydedip fotoğraflar kadranına alternatif olarak kullanabilirsiniz.

• Arkadaşlar merhaba, xiaomi poco X3 pro telefon kullanıyorum. Heves edip Apple watch 5 aldım ama telefonla eşleyemedim. Nasıl yapabilirim bilgi verebilir misiniz?

• 
Sayfa: önceki 10201021102210231024
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.