Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (599. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: MhmtBey Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
34.529
Cevap
770
Favori
1.806.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 597598599600601
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çin’den gelen kordonlardan ilk fireyi verdim.. hem de içlerinden en sevdiğimdi. Biraz benim hatam biraz da yeteri kadar dayanıklı olmamasından kaynaklandı sanırım.

Kordon takiliyken ekranın üstüne yapıştırdığım ekran koruyucunun baloncuklarını çıkarmaya çalışırken biraz kordona da yüklendim sanırım ama yine de dikkatli kullanmanızı özellikle de takar çıkartırken yolladığım resimdeki kısma dikkat etmenizi öneririm çünkü en hassas yer orası

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Arkadaşlar merhaba yurtdışından akrabamız ile Apple Watch getirtebiliyor muyuz ? İmei kaydı gibi bir ücret ödememiz gerekiyor mu ? Watch 5 in e-sim gibi bir özelliği varmış bunun için imei ödenmesi gerekir mi acaba ? Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaVitas07

Arkadaşlar merhaba yurtdışından akrabamız ile Apple Watch getirtebiliyor muyuz ? İmei kaydı gibi bir ücret ödememiz gerekiyor mu ? Watch 5 in e-sim gibi bir özelliği varmış bunun için imei ödenmesi gerekir mi acaba ? Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
    Yurtdışında GPS ve GPS+hücresel olmak üzere iki farklı modeli var. GPS aldırırsanız bir şey kaydettirmenize gerek yok hocam. Standart kullanırsınız.
  • Merhaba. Getirtebilirsiniz tabiki. Hücresel olan da olur şu an apple watchlar için herhangi bir imei kayıt vs gibi bir durum yok. Ama e-sim burada açıldığında o zaman nasıl bir yol izlerler, kayıta gerek olur mu bilmiyorum. Ama dediğim gibi şu an öyle bir durum yok benimki de yurtdışı çelik kasa hücreselli model, 16 aydır kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -tayfun- -- 7 Haziran 2020; 18:11:40 >
  • elite store dan aldığım kordonlae tam 9. günde geldi. Special Line ile geldi. Bende anlayamadım hızını. Şu şarj aleti çok yavaş şrj ediyor. Tabsiye etmem

• Apple watch series 5 kullanıyorum. Saati uçak moduna almama rağmen bildirim geliyor. Series 3 kullanırken bu sorun yoktu. Karşılaşan var mı bu problemle

• Otomatik nabız ölçme ayarını kapatmanın bir yolu var mı komple kapatınca istediğim zaman ölçtürmüyor otomatiği kapatmak istiyorum ama yok sanırım o şekilde
  • yanwen takipli kargo bu aralar coşmuş durumda. 4 haziranda verdiğim sipariş istanbula gelmiş gözüküyor.
  • eediz kullanıcısına yanıt
    Link verebilirmisiniz

• merhaba arkadaşlar. ekran dokunmatiği arızalı bir Apple Watch eşleşmesi nasıl kaldırılır. aynı zamanda ekran şifresi de var. önceki eşleşme yapılan telefona sahip değiliz. iCloud üzerinden saat kaldırıldı ama saat internete bağlı olmadığından kendi kendine resetlenemedi. amacım dokunmatiği kullanmadan sadece saat olarak kullanmak.
  • Hakan.Kayikci34 kullanıcısına yanıt
    Aynen pusula

• eediz kullanıcısına yanıt
    Kaliteleri nasil hocam ?

• cy2828 kullanıcısına yanıt
    Valla daha açıp bi kere kullanmadım desem yalan olmaz. Yolumuzu kaybedersek kullanırız artık

• mt28 M kullanıcısına yanıt
    orjinaline göre biraz ince geldi. Takma yerindeki minik çentikler çok takıp çıkarsan sorun yaratabilir gibi duruyor. Bunlar dışında güzel. Tanesi 10 liraya filan geldi.

• Kullanabilirsiniz bir sorun yok. Ancak E-sin kullanamazsınız. E-simler dijital IMEI kullanırlar. Türkiye Cumhuriyeti’nde Imei ile ilgili her şeyin kayıt altına alınması gerekir aksi halde kapatılır.

• Hakan.Kayikci34 kullanıcısına yanıt
    İyi güzel bi özellik ya insanın hoşuna gidiyor kaybetmeyin yolunuzu ya bir gün lazım olur elbet

• Yeni Kolçakla süper oldu

• Herkes kordonlarını atıyor bir benimkiler gelemedi

• quote:

Orijinalden alıntı: eediz

orjinaline göre biraz ince geldi. Takma yerindeki minik çentikler çok takıp çıkarsan sorun yaratabilir gibi duruyor. Bunlar dışında güzel. Tanesi 10 liraya filan geldi.
    Ne kadar vergi aldılar?

• 
Sayfa: önceki 597598599600601
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.