Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (493. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
34.524
Cevap
769
Favori
1.806.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 491492493494495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar seri4 kullanıyorum, sesli görüşmelerde hoparlörden şikayetçi olana hiç rastlamadım. Seri 3 ile 4 arasındaki %30-40 lık farkı da fark edemedim. Sizde durum nasıl hoparlör ses seviyesi yeterli geliyor mu? Örneğin dışarıda hiç görüşme yaptınız mı yada araçta hareket halinde ses seviyesi yeterli mi? Bunun için apple store'a gittim görevli arkadaş test edip gayet normal hoparlöründe sorun yok dedi. Benim beklentim mi yüksek bilemedim bu konuyu bi aydınladın lütfen.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaslar series 3 alinir mi?

Series 2 de hafiften donmalar gozlemledim 1 seneye kalmadan aynisi series 3 e de olmasin?

Fiyat olarak yurtdisindan uyguna gelecegi icin series 4 veya series 5 bakmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba

Eski bir galaxy watch kullanıcısı olarak apple watch da hissettiğim eksiklikler ( belki vardır bulamadım)

- telefon bağlantısı kopunca titreşim gelirdi iyi oluyordu araçtan inince felan hatırlamaya yarardı

-gece yatarken enerji tasarrufu modu vardı sadece ekran siyah kalır tüm bildirim arama gelirdi. Bunda sadece saat olarak kalıyor

-adım sayarı ekranda göremiyoruz aktiviteye girmeden

- şarjı 4 5 gün gitmeyecek ne yazık ki

2 günlük izlenimlerim bu şekilde

Saygılarımla

• quote:

Orijinalden alıntı: burcink

Arkadaşlar merhaba

Eski bir galaxy watch kullanıcısı olarak apple watch da hissettiğim eksiklikler ( belki vardır bulamadım)

- telefon bağlantısı kopunca titreşim gelirdi iyi oluyordu araçtan inince felan hatırlamaya yarardı

-gece yatarken enerji tasarrufu modu vardı sadece ekran siyah kalır tüm bildirim arama gelirdi. Bunda sadece saat olarak kalıyor

-adım sayarı ekranda göremiyoruz aktiviteye girmeden

- şarjı 4 5 gün gitmeyecek ne yazık ki

2 günlük izlenimlerim bu şekilde

Saygılarımla
    Şarj kaç gün gidiyor?

• tt38 T kullanıcısına yanıt
    2 günlük deneyim ile 2 gün anca gider gibi aod kapalı

• W O M B A T kullanıcısına yanıt
    Merhaba ben de yurt dışından aldım.. Donma kasma takılma hiçbir şey yok.. 6.1 kurulu. Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

• Alıp almamaktadır çok kararsızım açıkçası.Nike 44 mm şu An 3100 TL İkinci El Series 4 ise 1800 e buldum.Şerjı ama düşündürüyor.

• burcink kullanıcısına yanıt
    Aod kapalı kullanacaksanız 5 almaya gerek yok 4 gayet ideal hem fiyat olarak hem özellik olarak gözle görülür tek farkı aod zaten onuda kullanmayacaksanız 4ten hiç bir farkı kalmıyor

Bende bileği çevirince ekran açmayı kapattım bildirim geldiğinde dokunmam gerekiyor ekrana can sıkıcı ama bu şekilde belki 1.5 günü bulur deneyip göreceğiz

• rocker35 kullanıcısına yanıt
    4 ün fiyatında uygun değilki

• Arkadaslar merhaba apple watch 5 .seri urunue yeni gectim bisey sormak istiyorum iphone telefonumda volte acik ayarlardan telefon yanimda degilken ornek telefon evde ben saatle spor salonundayim gelen aramalarin volte uzerinden bana gelmesini istiyorum ama yapamadim bi turlu varmi bu konuda bilgisi olan arkadas acaba tesekkurler simdiden

• burcink kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Evet titreşim gelmiyor bunda kopunca bağlantı, Gece yatarken mesela alttan yukarı çektiğinizde sinema moduna alabilirsiniz böylece kol hareketinden ekran aktif olmuyor ama tüm bildirimler geliyor, evet kendi aktivite uygulamasında yok ben kullanmıyorum ama kaliteli adım sayar uygulamaları var direk saat kadranına koyabileceğiniz storeda, şarj tabi o kadar gitmiyor apple watch larda ama eğer gecede takıyorsanız kısa süre koyunca şarja tüm günü çıkaracak şekilde dolabiliyor eğer gece takmıyorsnız zaten şarj bir sorun değil bence yatarken şarja koyuyorum standına yetiyor.
  • Gesetzlosen kullanıcısına yanıt
    Geri bildirim icin tesekkur ederim hocam, iyi gunlerde kullanmaniz dilegiyle

• quote:

Orijinalden alıntı: doguking

Arkadaslar merhaba apple watch 5 .seri urunue yeni gectim bisey sormak istiyorum iphone telefonumda volte acik ayarlardan telefon yanimda degilken ornek telefon evde ben saatle spor salonundayim gelen aramalarin volte uzerinden bana gelmesini istiyorum ama yapamadim bi turlu varmi bu konuda bilgisi olan arkadas acaba tesekkurler simdiden
    Spor salonunda wifi varsa telefonuzla wifiyle bağlanın o ağa.Telefondan bağlandiginiz bütün 2.4 ağlar otomatik olarak saatinde wifi açıksa oda kayıt altına alıyor.Telefonunuz kapalı yada saatle erişim olmadıgı zamanlarda saat kayıtlı olan wifi bağlanip bildirim almaya devam ediyor.saat üzerinden wifi direk bağlanti olmuyor yani.önce telefonla wifi girip saat kaydetmesi lazim ondan sonra wifiye bağlaniyor saat.ben işyerinde böyle yapıyorum.
  • arkadaşlar hem iphone hemde saatimi kablosuz powerbank ile sarj için tavsiye edeceginiz bir powerbank var midir ? markası belli olmayanda denedim. telefonda her türlü sarj oluyor ama saati sarj etmiyor.iki ürünede zarar vermicek güzel bir kablosuz powerbank tavsiyesi bekliyorum.
  • Sabah 07.30 da %100 şarj ile taktığım aw5 saatimin akşam 17.30 da %73 şarjı kaldı. Aod açık, arka planda uygulama yenileme kapalı, ekranı uyandır (kol kaldırıldığında uyandır) kapalı.

• Arka planda uygulama hariç aynı şekilde kullanıyorum. 7.15’ten 18.30’a kasar geçen sürede kalan %71. Hareketi algılama ciddi pil tüketiyor.

• Arkadaşlar merhaba, autosleep ve sleep Watch uygulamalarını aynı anda kullanan oldu mu? Sağladıkları veriler nasıl? Bir birbirine yakın mı? Şuan sleep Watch deneme süresini kullanıyorum, fena değil ancak aklımda autosleep te var. Autosleep olan arkadaşlar sleep Watch ücretsiz versiyonunu kurup karşılaştırma yapabilir mi?

• Mi band 4 kullandım bir süre akıllı bileklik bile işlevsel diyerek Huawei Watch Gt2 almaya karar verdim sonra da Apple Watch'a karar verdim. Bütçem doğrultusunda 1400 liraya 38 mm series 3 space grey aldım. Telefonum p20 lite inşaallah sorun yaşamam.

• quote:

Orijinalden alıntı: hbasdereli70

Mi band 4 kullandım bir süre akıllı bileklik bile işlevsel diyerek Huawei Watch Gt2 almaya karar verdim sonra da Apple Watch'a karar verdim. Bütçem doğrultusunda 1400 liraya 38 mm series 3 space grey aldım. Telefonum p20 lite inşaallah sorun yaşamam.
    Malesef Apple Watchlar sadece iphone ile çalışıyor.

Huawei Gt2, p20 lite ile mükemmel uyumlu. Önceki tercihiniz yerinde olmuş.

• biuu kullanıcısına yanıt
    Siparişi iptal ettim hocam bilmiyordum Android cihazlarla çalışmadığını.

• 
Sayfa: önceki 491492493494495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.