Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (402. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
34.529
Cevap
770
Favori
1.806.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 400401402403404
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EKG özelliği Amerika dışındaki her ülkede sıkıntılı bir başlangıç yaptı. Kanada'ya bile 1-2 ay önce geldi. EKG'nin çalışması için Sağlık Bakanlığından izin alınması gerekiyor. Her saatte donanım bulunmakla beraber bu izin meselesinden dolayı EKG kullanılamıyor.

Şimdi Watch OS 6 ile ilgili yorumlarıma gelirsek, ilk çıktığı günden beri kullanıyorum. OS6'nın belli başlı sıkıntıları bulunmakta:

1) Eskiden ana menü ve kadran arası geçişler hızlıyken şimdi arka planda işlem varmış gibi yavaş işlemekte.

2) Saat'i bekleme moduna alıp tekrar başlattığınızda saatin açılması çok uzun sürüyor. Tamamen örnek vermek için söylüyorum 15-20 saniyede açılan saat 1 dk'da ancak açılıyor.

3) Saat üzerinde bildirim gelmeme problemini ben hiç yaşamadım lakin IOS 13 üzerinden böyle bir problem bulunmakta. Mail gelse bile simgelerin üzerinde sayılar gözükmüyor. Bildirimler bazen gözükmüyor.

4) Yeni kadranlar harika olmuş. Beyaz kayışla beraber klasik rakamların gözüktüğü bir kadran kullanmak harika bir deneyim oldu benim için.

5) Pil süresi önceki sürümlerle aynı.

Şimdilik yorumlarım bu kadar.

• bende seri 2 den 3 veya 4 e geçmeyi düşünüyorum. seri 2 yi kaça satarım ? (aşınmalar var) bu arada saat çok hızlı aşınıyor,çiziliyor. kesinlikle ne olursa olsun kılıfla kullanın.

seri 4 e daha yakınım 2binlerin başına inse alıcam. ne düşünüyorsunuz ? fiyatı inermi ? beklemelimiyim ?
  • Teknosada 40mm S4 2400 civarına gelmiş başladılar indirmeye...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BD911 kullanıcısına yanıt
    biraz daha düşerse ben de almayı düşünüyorum, 2000 lira civarları gerçekten çok güzel olur!
    Kullanan arkadaşlar renk konusunda hangisini tavsiye ederler acaba yardımcı olurlarsa sevinirim, gümüş rengi mi yoksa uzay grisi mi çizikleri daha çok belli ediyor, başka bilmemiz gereken şeyler varsa onları da belirtebilir misiniz?
  • 4.5.6 kullanıcısına yanıt
    Benim bir kaç aydır aklımda var ama seri 5 i bekledim s4 fiyatlarında gelirse s5 düşünüyorum abartılı olursa s4 zaten düşecek...

• volkankpdg kullanıcısına yanıt
    Hocam lütfen yanlış anlamayın ama bir şey soracağım. Kim sizi zorunda bırakıyor?

• BD911 kullanıcısına yanıt
    ben de tam sizinle aynı ikilemdeyim hatta series 3 de düşen fiyatıyla düşündürüyor ama almışken hem daha yeni bir model hem de tam ekran olmasını istiyorum
  • Merhabalar
    İkinci telefon olarak iphone 6 kullanıyorum. Aynı zamanda watch 4 sahibiyim.
    Saatime gelen (watchos6) yuklemek istediğimde, Telefonumda (iphone6) ios13 olmadığı için güncelleme yapamadım
    Baska bir telefon sayesinde saatimi watchos6 sürümüne yükseltim ancak, kendi telefonum olan iphone6 ile tekrar eşleştirme yapmak istediğimde ios 13 yüklü olmadığını için eşleşme yapmıyor
    Konu olarak Apple destek hattı ile görüştüm, henüz çözüm bulamadılar. Sizlerde bu sorunu yaşayan varmı?
    Tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • silver77 kullanıcısına yanıt
    aynı sorunu yaşadım. Tr’deki servislerde downgrade yapılamıyor dedi apple merkez(adana başarıya gönderdim geri yolladılar). normalde değişim talep edebilirdim. bendeki ip7 ios 12.4 jailbreak için sürüm düşürmek istedim. Ancak ios 13 e yükselttim. Bence sürüm düşüremeyecekleri için ip6 var diyip değişim talep edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheBlondie -- 23 Eylül 2019; 18:46:20 >
  • Hayda.

Bu ne yaman çelişki arkadaş.

Bende iphone 7 var. Bu yıl olmasa önümüzdeki yıl desteği keserler. Watch 3 ya da 4 almaya kalksam “saat ileride güncelleme alır mı acabayı düşüneceklen“ telefondan tokat yemek var.

Umarım sıkıntınız çok geçmeden çözülür.

• quote:

Orijinalden alıntı: biuu

Hayda.

Bu ne yaman çelişki arkadaş.

Bende iphone 7 var. Bu yıl olmasa önümüzdeki yıl desteği keserler. Watch 3 ya da 4 almaya kalksam “saat ileride güncelleme alır mı acabayı düşüneceklen“ telefondan tokat yemek var.

Umarım sıkıntınız çok geçmeden çözülür.
    aynen öyle olacak. bu yüzden almaktan vazgeçtim ben.

• beytepeli06 B kullanıcısına yanıt
    Evet bende caydım.

Şarjı ve şekli dolayısıyla içime pek sindiremiyordum isabet oldu.

Airpodsu sipariş ediyorum. Apple müziği airpodla hallederim. Ağır spor yapan biri değilim bildirimler gelsin kafi.

Bu sebeple aklım yine Huawei gt 2’ye kaydı.

Bu düşüncelerimi apple desteğe de yazayım. Arkadaşların mağduriyetlerine çözüm olur belki.

Bu arada airpods ipad mini 2 de çalışmıyormuş. O da canımı sıktı. Tableti yenileyeceğim için takılmadım pek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 23 Eylül 2019; 19:38:6 >
  • silver77 kullanıcısına yanıt
    aynı sorunu yaşadım direk değişim verdiler sıfırıyla

• Arkadaşlar saatinizi wacthos 6 ya yükseltmek için telefonunuzun en az 6s olması gerek ve sürümünde ios 13 olması gerekiyor. Başka yolu yok. Ekosistem denen şey böyle birşey işte. sahip olduğunuz cihazalar MAC, Apple watch, Apple TV, iphone modellerin aralarından fazla fark olmaması ve hepsinin aynı dönemde yayınlanan yazılıma sahip olması gerekiyor.
    Kendimden örnek vermek gerekirse saat seri 4 ama telefon 6 olduğu için saati güncelleyemiyorum.
  • Arkadaşlar WatchOS 6 dan sonra saatteki Siri kişi yakınlıklarını hafızasından silmiş.. Mesela saatteki Siri’ye kardeşimi ara dediğimde “kardeşinin kim olduğunu bilmiyorum. İstersen ayarlardan ekleyebilirsin” diyor. Ama iPhone da böyle bir durum yok, direk arıyor. Sizde durum nedir? Bunu nasıl çözebilirim. Siri’nin dediği ayarlar kısmını bulmadım...

• koşu sırasında telefonu evde bırakıyorum. saatten müzik dinlemek için airpods 2 nin birebir kaliteli kopyalarından birini aldım kablosuz şarjdan H2 chipine kadar herşey mecvut kargo dahil 40 dolar. kaliteli dedim çünkü zibilyon tane kopyası var dandik olanları 10 dolara kadar bulunabiliyor. incelemelerde ses kalitesi dahi aynı diyorlar. daha elime ulaşmadı ama merak eden varsa geldiğinde bir inceleme yapabilirim.
  • Apple watch seri 2 var. Garanti kapsamında. Arka kısımda yazıların olduğu yerde boya atmaları var. Araştırdığım kadarıyla genel bir problem gibi görünüyor. Kargo ile yetkili servise göndersem ne işlem yapılır. Garanti kapsamında değişim olurmu? Bu sorundan dolayı gönderen oldumu? Oldu ise sonuçlarını yazarsa sevinirim.

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sintech -- 23 Eylül 2019; 21:45:32 >
  • orhanyor kullanıcısına yanıt
    Hocam H2 cipi nasil olur ? Apple’in uretimi ozel bir cip o. Dandik yan sanayi benzer bir sey koyuyorlar.

• efesb kullanıcısına yanıt
    Telefonu degistirmeyi dusunuyor musunuz ?

• berkans kullanıcısına yanıt
    Bende şaşırdım ama koymuşlar hatta iPhone bu kulaklıkları airpods diye görüyor. Fiyatı 40-50 dolar olanlarda mevcut. Sanırım 1-2 haftaya elimde olur ufak bir inceleme yaparım. Ses kalitesi orjinal airpodslardan daha iyi bile diyor bazı review videoları ama görücez bakalım

• 
Sayfa: önceki 400401402403404
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.