Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (383. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
34.599
Cevap
769
Favori
1.813.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 381382383384385
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bahsettiğiniz gibi saatde uçak modu açık , telefonda her şey normal , evet arama yapabiliyor bunun sebebi ( bana göre ) wifi den bağlanamayınca bluetooth üzerinden telefona bağlanıyor ve arama yapabiliyor.
  • Arkadaşlar amerikadan alınan Apple Watch'ların garantisi türkiyede geçiyor mu? Telefonlarda biraz değişik ama apple watch hakkında bilgim yok. 1 sene garantisi türkiyede geçiyor mu acaba?
  • kilecerme kullanıcısına yanıt
    Hücresel modeli dışındakilerin garantisi geçiyor diye biliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kilecerme

Arkadaşlar amerikadan alınan Apple Watch'ların garantisi türkiyede geçiyor mu? Telefonlarda biraz değişik ama apple watch hakkında bilgim yok. 1 sene garantisi türkiyede geçiyor mu acaba?
    1 yıl süre boyunca Apple Turkiye garanti kapsamı var.
  • Arkadaşlar Apple Watch android ile kullanılmıyor diye biliyorum.
    Saati almayı düşünüyorum.
    Apple tabletim var. Tabletle eşleştirme yaparak sıkıntısız kullanabilir miyim??

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetozturk154

Arkadaşlar Apple Watch android ile kullanılmıyor diye biliyorum.
    Saati almayı düşünüyorum.
    Apple tabletim var. Tabletle eşleştirme yaparak sıkıntısız kullanabilir miyim??
    Apple dışında bir cihaz ile kullanılmıyor diye biliyorum ve denemedim de açıkçası lakin öneri isterseniz: series 4 önceki hiçbir modeli düşünmeyin derim. Şahsen benimkisi ilk aldığım günden bu yana hala dolabın üzerinde duruyor ve arada şarj ediyorum o kadar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaten 4 serisini düşünüyorum.
    Apple tablettim var. Onunla senkronizasyon yaparak kullanabilirim diye düşünüyorum.

• mehmetozturk154 kullanıcısına yanıt
    4 serisi güzel ama yine de tablet ile eşleştirme konusunda tam olarak bilgi sahibi olmadan almayın derim.

• Hayır hocam kullanamazsınız. Sadece iPhone’la beraber çalışıyor. Saat uygulaması iPad içerisinde yüklenemediği için iPad desteği yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar, apple watch almayı düşünüyorum 1 haftadır ilanlara bakıyordum. Çok ucuza bir tane buldum 3. seri 38mm 850’ye anlaştık. Garanti, fatura ve kutusu var. Çizik falan yok. Normalde 2. Seri 42mm bakıyordum. Ama bu fiyata görünce buna karar verdim. Bileğim zaten çok ince. Sizce almalımıyım? Bu kadar ucuza vermesi normal mi? 1100-1200 den aşağı yok normalde. Alırken nelere dikkat etmeliyim? Teşekkürler.

• Arkadaşlar series 4 kullanıcısıyım. Saati kullanmadığım zamanlarda kapalı muhafaza ediyorum ancak saatin pili kapalıyken de tükenmeye devam ediyor. Mesela full şarj edip kapatıyorum üç gün sonra takmak istediğimde şarj yüzde 20 dolaylarına inmiş oluyor. Sizde de kapalıyken şarj tükenme sıkıntısı var mı?

• Dexsite kullanıcısına yanıt
    Fiyat çok iyi . 2. seri uzak dur 3 al bilek inceyse 38mm uygundur. Alırken öncelikle satıcının yanında kurulumunu yap. sonra saatin ayarlarına gir ordaki seri nosunu apple garanti sorgulama sitesinde kontrol ettir garantiisne bak. cihazda çizik darbe varmı bak darbeylise alma garanti
    dışı kalır

• kolumda ağrı yapması nedeni ile iade etmiştim fakat tekrardan almak istiyorum. Almadan önce sormak istiyorum bu saatte kalp atış sayma veya koşma, adım sayma gibi vücudumuzdan çeken bilgileri kapatma özelliği mevcut mu? Sadece saat olarak yada bildirim gösterme aksesuarı olarak kullanabilirmiyiz?
  • bu arada orjinal kayışlara para vermeyin ali expresten kayışlar çok güzel kaliteli bence

• 1 haftadir kullanmiyorum artik sikildim. Cok sikmamama ragmen kolumda iceriye dogru bir bosluk hissettim, gicik aldim. Ekg ve diger saglik ozelliklerini kullanmak icin almistim, kalp ile alakali sikintilarim var ama tr de en azindan polonya kadar organizr olup apple a baski yapacak hakkini arayacak bir kitle yok. Bize EKG falan gelmez, gelemez.
    Heralde 1 haftaya satarim

• Şöyle söyleyeyim, hava durumu vs. kullanmıyorum. Telefonu elime alıp bakabilirim, boşuna konum kullanıp hem telefon hemde saatin pilini yemesin diye kullanmıyorum.
    Kalp atışımı takip ediyorum, saat olarak zaten kullanıyorum.
    Ev içinde telefon elime bağlı yaşamıyorum, masanın üzerinde duruyor, kısa konuşlamarı, mesajları saat üzerinden hallediyorum.
    Yüzme, spor vs. çok iyi oluyor her an takipte.

Ben çok memnunum.
  • Xit kullanıcısına yanıt
    O zaman normal saat alacaksınız o özellikleri kapattıktan sonra neye yarar?

• quote:

Orijinalden alıntı: Xit

kolumda ağrı yapması nedeni ile iade etmiştim fakat tekrardan almak istiyorum. Almadan önce sormak istiyorum bu saatte kalp atış sayma veya koşma, adım sayma gibi vücudumuzdan çeken bilgileri kapatma özelliği mevcut mu? Sadece saat olarak yada bildirim gösterme aksesuarı olarak kullanabilirmiyiz?
    Sen boşuna macera arama kardeş bu saat kesinlikle senin ihtiyaçlarına göre tasarlanmadı.

• Dostlar spotify yukleyip muzikleri saate aktarma olayi var mi malum 16 gb hafiza var en kotu 6 gb muzik atilir mi apple music kullanmak istemiyorum zira telefonda 32 gb hafiza var 7 plus ile kullanacagim da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chakra7o -- 25 Ağustos 2019; 0:54:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uyguna_iphone

bu arada orjinal kayışlara para vermeyin ali expresten kayışlar çok güzel kaliteli bence

Alışveriş yaptığın yerin linkini paylaşır mısın? AliExp'de çok fazla seçenek ve satıcı var. Bazı satıcıların ürünleri gerçekten berbat ötesi çıkıyor.

• 
Sayfa: önceki 381382383384385
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.