Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (376. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
34.587
Cevap
768
Favori
1.811.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 374375376377378
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şöyle bi durum var. Şimdi watchchatte yeni mesaj gelince bildirm malesef gelmiyor o yuzden eski whatsapp bildirimin açık olsun. watchchat şuan çok istikrarlı calısmıyor buna ragmen çok işe yarıyor. Her whatchate girdiğinde digital crownu aşağı dogru kaydır ve guncelletki yeni mesajların gözüksün. türkçe yapmak için klavyeye tıkla orda en solda aşagıda dünya işareti var onla türkçe seç

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • berkans kullanıcısına yanıt
    nike run club yüklersen koç destekli koşabilir ve koç destekli yağ yakımı antremanlar yapabılırsın

Mesela uygulamayı yükle sonra saatten uygulamaya gir ordam antremanını indir sesli antremanla koştugunda müzik eşliğinde ve koç eşliğinde antreman yapabılırsın . Orda 6 program var mesela 20 dk falan sürüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: uyguna_iphone

nike run club yüklersen koç destekli koşabilir ve koç destekli yağ yakımı antremanlar yapabılırsın

Mesela uygulamayı yükle sonra saatten uygulamaya gir ordam antremanını indir sesli antremanla koştugunda müzik eşliğinde ve koç eşliğinde antreman yapabılırsın . Orda 6 program var mesela 20 dk falan sürüyor
    Hocam malesef dızımdekı bır rahatszlıktan dolayı kosu yapamıyorum. Yaptıgım gunun ertesı dızım sısıyor. Ancak tempolu yuruyus.

Nıke run club'da yuruyus ıcın koclu secenekler var mı ?

Ya da olan baska uygulama bılıyor musunuz ?
  • berkans kullanıcısına yanıt
    geçmiiş olsun yürüyüşüte olması lazım baska bilmiyorum hocam

• uyguna_iphone kullanıcısına yanıt
    Evet az da olsa hızlı gidiyor, benim esas şarj iphone 7 plus'ta çok etkiledi hızlı gidiyor beta ile.
  • uyguna_iphone kullanıcısına yanıt
    Saat 18.26 şarj 67 kaldı normal mi hocam bu değer en son konuştuğumuzdan beri kurcalamadım sadece saate baktım

• Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Arkadaşlar bugün WatchOS 5.3 e güncelledim. Müzikler uygulamasında bu hatayla karşılaştım.. Ekran daha devam ediyor fakat yazı yarıda kesilmiş. Sizde durum nasıl?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fearuq kullanıcısına yanıt
    normal dostum bide bizimkisi 44mm senin 40 ve sarj kaptesi bizimkide daha iyi onu unutmuşum. seninkinde problem yok

• Dün saatimle ilk fitness antremanımı yaptım .. ama hayal kurıklığı, yüzmede ki gibi ayrıntı yok. Yüzme ise efsane hangi stil yüzdüğünü biliyor kaç dk dinlendiğini biliyor .. hangi arada ne kadar süre yaptın biliyor . Buna göre insan. Dinlenmelerini ayırabilir ...

Ama fitness yani bench press , şınav , dips , dambıl la yapılan biceps hareklerini algılama zor olmasa gerek Apple için ama hiç biri yoktu nekadar durdum oda yoktu ... hatta 10 dk koştum oda yoktu ... bunlar olması gereken şeyler inşallah 6 da felan gelir ..

Antrenman 🏋️‍♀️ yapan arkadaşlar sonuçları paylaşanında birbirimizden feyz alalım.. :)

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: uyguna_iphone

watch os 6 için mi? Evet banada uzamış gibi geldi sarj süresi dün farkettim
    benim saatin yazılımı 5.2.1 ama o da birönceki sürüme göre geç şarj ediyor ne yazık ki.
    Ağırlıkların ne kadar olduğunu bilemediği için bence normal. Onun için app storeda strong vs birkaç başarılı uygulama var ağırlıkları kendimiz giriyoruz, şu kadar set vs yapacağız diye. Bu arada yüzmeyi böyle detaylı algıladığını bilmiyordum, çok güzelmiş sahiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -tayfun- -- 30 Temmuz 2019; 19:41:38 >
  • -tayfun- - kullanıcısına yanıt
    Ağırlık konusunda bilmesine gerek yokki ben bana ne kadar hangi hareket yapmışım onu bildirmesini istiyorum buda dediğim gibi yapılabilinir bişi .. bir kaç uygulama baktım hep paralı almasına alırım da denediğim program gymatic ama premium özelliği deneme olarak sunmuyorlar o olmayınca da saat çalışmıyor bende almadım başka bakacağım ..
    yüzme de daha da ayrın var hocam me kadar durdun ne yaptın hangi tur kaç dakika v.s

Bencede yapılabilir birşey hareket tahmini ama ağırlığı bilmesi gerek ki ne kadar kalori yaktık vs onlar için gerekli her ağırlıkta farklı olacak çünkü. Bence bu yüzden yapmıyorlar öyle bir program yok, yoksa olurdu benim tahminim bu yönde. Yüzmede birde aşağı yukarı doğru gösteriyorsa bunları sahiden çok yararlı ve güzelmiş.
    Kalp atışına göre bilecek hocam sonuçta saatin sunduğu şeylerin tek dayanağı kalp atışı .. mesela şimdi ben yüksek performanslı antrenman seçiyorum ne yaptığımı bilmiyor , ama kalori hesabı yapıyor, bunu da kalp atışıma göre yaptığını düşünüyorum açıkcası hocam

Anladım belki çıkar sonra o zaman. Birde spor salonlarında aletlere bluetooth ile bağlanıp her hareketini kaydediyor sağlığa ama tabi her salonda yoktur bu.
    Evet varmış , ama nerde :) o teknoloji heryere gelene kadar Watch 15 çıkar sanırım :)

:)
  • Yandex haritanın saat desteği daha gelişmiş oldu güncelleme geldi. Artık bakabiliyoruz haritada etrafa ama apple harita gibi navigasyon başlatma vs yok. En çok google maps in gelmesini istiyorum ama onuda vardı kaldırdılar.
  • WatchOS 6 beta 5 gelmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -tayfun- -- 30 Temmuz 2019; 20:10:50 >
  • benim seri 3 te mesela dışarı cıkıp bi yere yürürken bildirim geliyordu siz şuan yürüyüş yapıyorsunuz ve dk ve kaloriy gösteriyor uygulamayı açmadan. seri 4 te bu özelliği henuz görmedim yürürken bana yürüyorsun diye bildirm gelmedi galiba bi ayarı var. seri 3 te var çünkü hemen biliyor ne yaptıgını

• 
Sayfa: önceki 374375376377378
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.