Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (374. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
34.528
Cevap
770
Favori
1.806.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
96. Sırada  bugün en iyi #22
Sayfa: önceki 372373374375376
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fearuq

Bileğim ince hocam , sanırım bende 1900 e alacağım o fiyata zorladım . Ben denizlideyim burda çok satılık saat çıkmıyor 44 mm var birtane 2300 ₺ diyor arada 400₺ var değmez sanırım ?
    44MM almanızı tavsıye ederım. 40MM ıle arasında ufak bır batarya farkı dısında bır fark yok ama yınede buyuk ekran daha farklı ve daha sık duruyor.
  • Bugun basıma gelen komık bır seyı paylasmak ıstıyorum.

Aksamustu eve geldım. Whatsapptan mesajlar geldı, saatten cevapladım. Uzun bır sure bılgısayarda takıldım. Sonra bır fark ettımkı telefonum yanımda degıl. Camdan kafamı dısarı uzattım. 2. Katta oturuyorum ve arabam gorebılecegım bır yerde park halınde ıdı. Saatte kontrol merkezındekı telefonda zıl sesı cıkar tusuna basılı tuttum. Basılı tutunca zıl sesı cıkarmak yerıne telefonun flash'ı yanıp sonmeye baslıyor. Bır baktım arabanın ıcı beyaz bır sekılde parlıyor. Arabada unutmusum. Hemen ındım aldım.

Bu arada bazı guzel Apple Watch desteklı kullandıgım uygulamaları paylasmak ısterım.

Uyku ıcın :

Sleep Cycle : cok favorım degıl
    Sleep++ :Otomatık uykunuzu basarılı bır sekılde algılıyor
    Auto Sleep : Cok basarılı bır uygulama. Amerıka App Store Health and Fıtness bolumunde 2. sırada. 20TL'lık ucretı var

Saglık Uygulamaları ıcın :

Heartwatch : Kalp ve nabız olaylarında cok basarılı analızlerı var. Kalbınız belırledıgınız bır degerın ustunde attıgı anda bıldırım gonderıyor. Antreman sırasında nabız aralıklarınızı gosterıyor. Bu sekılde mesela sureklı yag yama aralıgında kosabılıyorsunuz. 20TL fıyatı var
    Snore Lab: Uyku sırasında cıkardıgınız seslerı kaydedıyor ancak bunu iPhone ıle yapıyor
    StepsApp: Apple Watch sıze toplam adımlarınızı gostermıyor. Onun yerıne aktıvıte halkasına odaklanmanızı ıstıyor. Gunluk adımlarınızı gormek ıstıyorsanız Actıvıte uygulamasının ıcerısıne gırmenız gerekıyor. Ancak StepsApp ıle beraber tum adımlarınızı ınfrografık kadranda gorebılıyorsunuz.
    Zones: Antremanlarınız ıle ılgılı nabız aralıklarınız ve dıger detayları guzel bır grafık ekranda gosterıyor.
    Heart

Dıger Uygulamalar :

Bıtaksı: Telefondan taksı cagırmanızı saglıyor.
    HGS: HGS bakıyenızı saatten kontrol edıyorsunuz.

Bunlar harıcı aslında herkes kullandıgı uygulamaları yazsa ana sayfa ıcın guzel bır referans olur.

• arkadaşlar Spotify kullanan varsa telefondaki müzikleri saate nasıl aktarıyoruz bilen varmı telefondan bağımsız çalacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: leyla281

arkadaşlar Spotify kullanan varsa telefondaki müzikleri saate nasıl aktarıyoruz bilen varmı telefondan bağımsız çalacak
    Telefondaki müziklerden kastiniz Spotify da çebirimdışı dinledikleriniz ise onalrı saate indiremezsiniz. Saate, önceden telefona bilgisaraydan indirdiğiniz mp3 formatında parçalar var ise onlaraı indirebilirsinz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darklesss

Arkadaşlar Watch 4 kullanıyorum.. Nabız uygulamasını açıp nabzımı ölçmeye başladığında her 5 saniyede bir nabız değerini ekrana yazıyor. Yani ekranda görülen nabız değeri her 5 saniyede bir yenileniyor.. Ama bu gün bir şey farkettim. Nabız uygulamasıyla nabız ölçerken parmağımı Digital Crown’a koyunca ekranda yazan değer her 5 saniye değil de artık her saniye başı yenileniyor.. Apple’ın sitesinde de bu yazıyor fakat apple destek böyle bir şey sadece EKG özelliği olan ülkelerde çalışır dedi. Ama benim saatim tr’den alındı ve bu özellik çalışıyor. Bunu deneyen varsa aydınlatabilir mi? Şimdiden teşekkürler...
    Doğru bir tespit te bulunmuşsnuz. TR de EKG çekme özelliği aktif değil evet ama kalp atışınızı kontrol ederken işaret parmağınızı Digital Crown a koyarsanız daha hızlı kalp ritmi takibi yapıyor saat.

• berkans kullanıcısına yanıt
    Watchchat var whatsapp a giriyorsunuz gönderilen resimleri HD olarak görüyorsun yazabılıosın veya dikte ile mesaj atabiliosun 19 lira çok güzel ben kullanıom

Car Finder : Park ettiğin aracı buluyorsun. Aracı park ettin uygulamayı açıp işaretliyorsun .

Cardiogram: Sürekli nabız ölçer anlık ama şarjdan baya yiyebiliyor

Yelp: Etrafındaki bar restorantları gösteriyor .

İtranslate : Dikte ile çeviri yapıyor başarılı.

Ses Kaydedici: Etrafınızındaki sesi kaydeder sonra iphoneye otomatik gönderir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • efesb kullanıcısına yanıt
    aynen öyle oldu Spotify olmuyoda itunestekileri aktarabildim telefondan bağımsız çalışıyor en çok istediğim özellik idi oda halloldu Spotify de olsa süper olacakta ondan aktaramıyoruz herhalde
  • berkans kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler. Zaten son zamlardan sonra uğraşılması imkansız gibi imei için.Amerikada 2.el piyasası doğrusu beklediğim gibi değil. Belki ekran çatlamış ucuza kapatıp burda yaptırtabilirim diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dün aldığım saatimin camı çizildi ya yavaş çekilde kapıya çarptı halbuki .. pazartesi ekran koruyucu alırım diyordum... bu kadar kolay çizilmesi normal mi saatin ya ? webte araştırınca çoğu kişi (yerli yabancı bu durumdan müzdariplermiş ) kendim yada apple ile yapabileceğim bir şey varmı arkadaşlar ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fearuq

dün aldığım saatimin camı çizildi ya yavaş çekilde kapıya çarptı halbuki .. pazartesi ekran koruyucu alırım diyordum... bu kadar kolay çizilmesi normal mi saatin ya ? webte araştırınca çoğu kişi (yerli yabancı bu durumdan müzdariplermiş ) kendim yada apple ile yapabileceğim bir şey varmı arkadaşlar ..
    Yapabılecegınız hıc bır sey yok malesef. Apple'a gotursenız bıle kullanıcı hatası olarak degerlendırılır.

• arkadaslar sahıbındende gezerken 240lıraya demo apple watch satan bır kullanıcı buldum.
    demo moddan cıkartma ıslemı olabılıyormu acaba okdugum kadarı ıle pek mumkun degıl ama sadece saate bakmak ıcın almıs olsam kullanablırmıyım demo urunu?
    kolumdakı pıllı saat gıbı sadece saate bakıcam onun harıcınde baglantı yapmadan acaba kullanılırmı=?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uyguna_iphone

Watchchat var whatsapp a giriyorsunuz gönderilen resimleri HD olarak görüyorsun yazabılıosın veya dikte ile mesaj atabiliosun 19 lira çok güzel ben kullanıom

Car Finder : Park ettiğin aracı buluyorsun. Aracı park ettin uygulamayı açıp işaretliyorsun .

Cardiogram: Sürekli nabız ölçer anlık ama şarjdan baya yiyebiliyor

Yelp: Etrafındaki bar restorantları gösteriyor .

İtranslate : Dikte ile çeviri yapıyor başarılı.

Ses Kaydedici: Etrafınızındaki sesi kaydeder sonra iphoneye otomatik gönderir
    Hocam Watchchat performanslı calısıyor mu ? Daha once denedıgım uygulamalar QR okuttuktan sonra programı acmıyordu bıle. Saatten whatsappa gırmek gercekten buyuk bır luks olur benım ıcın. Su anda en cok aradıgım sey ve whatsapp ınatla apple watch uygulamasını cıkarmıyor.

Car fınder uygulaması AVM otoparklarında calısıyor mu mesela ? Yoksa sadece acık alanda mı ?

Ses Kaydedıcı ıcın lınk verebılır mısınız zıra bır cok benzer uygulama var.

• quote:

Orijinalden alıntı: AsosyalBilgisayar

arkadaslar sahıbındende gezerken 240lıraya demo apple watch satan bır kullanıcı buldum.
    demo moddan cıkartma ıslemı olabılıyormu acaba okdugum kadarı ıle pek mumkun degıl ama sadece saate bakmak ıcın almıs olsam kullanablırmıyım demo urunu?
    kolumdakı pıllı saat gıbı sadece saate bakıcam onun harıcınde baglantı yapmadan acaba kullanılırmı=?
    bu konuyu ben de merak ediyorum

• quote:

arkadaslar sahıbındende gezerken 240lıraya demo apple watch satan bır kullanıcı buldum.
    https://forum.donanimhaber.com/apple-watch-series-2-demo-modunda-acil--123908964

• quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

https://forum.donanimhaber.com/apple-watch-series-2-demo-modunda-acil--123908964

Alıntıları Göster
    bunu okudum benım merak ettgım sadece saate bakmak ıcın alsam normal saat takmadıgımdan dolayı.
    sadece saate bakmak ıcın yanı analog saat mantıgı gıbı dusunursek.
    telefona baglamayacagım.
    reklammı doner sureklı ekranda yoksa.

• quote:

bunu okudum benım merak ettgım sadece saate bakmak ıcın alsam normal saat takmadıgımdan dolayı.
    sadece saate bakmak ıcın yanı analog saat mantıgı gıbı dusunursek.
    telefona baglamayacagım.
    reklammı doner sureklı ekranda yoksa.

Alıntıları Göster
    aynen öyle
    sürekli reklam dönecek. bu benim pek hoşuma gitmedi. şarjda dayanmaz

• Workoutdoors uygulaması sanırım Apple Watch ıcın yapılan en basarılı uygulama.

Henuz satın almadım ama yabancı sıtelerde yorumlar mukemmel. Istedıgım bır cok ozellık uygulamada var.

Mesela sadece yaptıgım antremanda attıgım adımların sayısını gormek gıbı bır ozellıgı var. Ya da nabız aralıklarını sıze gosterıyor. Bıldırımlerıde cok gelısmıs. Her 1000 adımda mesela uyar dıyorsunuz bıldırım yolluyor. Ultra otesı ozellestırılebılır yapısı var. Vectoral harıtalarını da ıstersenız antreman sırasında gorebılıyorsunuz. En guzeş tarafı da harıtalar cok hızlı bır sekılde saatınızde gorunuyor.
  • fearuq kullanıcısına yanıt
    Maalesef yapacak birşey yok, telefon camı gibi çok kolay çizilebiliyor alüminyum modellerin camı.
  • -tayfun- - kullanıcısına yanıt
    Cam koruyucu olarak ne kullanıyorsunuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fearuq kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ben saatte kılıf yada cam koruyucu kullanmıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 372373374375376
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.