Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (305. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
34.529
Cevap
770
Favori
1.806.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 303304305306307
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Apple watch ın gösterdiği kalori hesabı samsung unkine ilave olarak aktif kalori hesabıdır. Ayrıca samsung un gösterdiği gibi genel yakılan kaloriyi görmek için telefonda aktivite uygulamasına girdiğinizde Haraketi gösteren kısma gidip ekranı sola kaydırın orada Toplam kaloriyi ayrıca göreceksiniz. Bunun detaylarını apple ın destek sayfasında okuyabilirsiniz.
    Saatin Kalori yakım hedefi konusunun belirlenmesi ise şöyle, sizin bir önceki haftada genel olarak ortalama yakabildiğiniz aktif kaloriye bakarak bir hedef belirliyor saat. hedefin çok altında kalınırsa düşürüyor tersi olursa yükseltiyor.
  • drksnt D kullanıcısına yanıt
    Resmen ürünün hatası bu. Değiştirmeleri gerek. Bundan kaçmak için kullanıcı hatası falan diye çamura yatıyorlar. Bu Apple watch ların kronik kusuru. Size saat ile banyo yapmışsınız falan denilebilinir. Kozmetik temas olmuş denilebilinir.
    bu seri 4 öncesi saatlerdeki arka kaplamanın kompozit kapmala olmasından kaynaklı bir bazı kullanıcılarda görünen bir sorun.
    Apple da bunu bildiği için zaten seri 4 ler ile birlikte tüm modellerde alüminyum da dahil olmak üzere arka kaplamayı safir kristal ile değiştirdi.
    Elinizden geldiği kadar bastırın yoksa tamir için o para verilmez.
  • Yeni nesil apple müşteri hizmetleri sadece boş boş konuşuyor, ilgi alaka yüksek ama beceri yok.
    Sadece yardım etmiş ya da çok ilgili gözük mek için bol bol konışuyorlar.
    Batarya kampanyası ile 6s in bataryasını değiştirmiştim.garanti süresi 3 ay dolmasını müteakip bataryanın performansı kötüleşti.
    Apple müşteri hizmetleri ve gürgençler ile gereksiz muhabbetten sonra 149₺ üzerine soğuk su içtim....
    Apple müşteri hizmetlerindeki elemana ağzıma gelenleri sayıp,yüzüne telefonu kapattım, normalde memnuniyet anketi yaparlardı,anladılar kötü yorum yapacağımı hiç dönüş yapmadılar.
    Neticede de kazanan apple şirketi oldu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akemals42 -- 5 Ocak 2019; 21:35:30 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinTasci

Arabada yolculuk yapıyorsanız ve yol bozuk ise bunlar sürekli artıyor

Evet özelleştirebiliuprsunuz
    Araba yolculuğunda artıyor sanki adım sayısı, kapatmak mı gerekli ? Nasıl çözeriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar;

Kutusu hiç açılmamış Çelik kasa Uzay Grisi 44mm Apple Watch 4 almak istiyorum. Apple Türkiye'de satılmadığı için yurt dışından getirenlerden almak istiyorum;

Sorum şu: Güvenebileceğim bir yer varmı? Kimi veya nereyi tavsiye edersiniz?

Şimdiden Teşekkür Ederim...

• Merhaba herkese,

Apple Watch almayı düşünüyorum. ama almışken tüm özelliklerinden de faydalanabileyim istiyoum. Bu yüzden yurtdışı GPS+LTE cihazlara yoğunlaştım ben de.

Buradaki yazışmaları okuyunca USA çıkışlı cihazlarda, Türkiye de kullanıldığında bile EKG özelliğinin çalıştığı sonucuna ulaşmıştım. Şimdi pazarlık yaptığım bir arkadaş ise cihazı USA dan alsak bile bu özelliğin lokasyon bazlı olduğunu ve burada kullanılamayacağını söylüyor. Hatta kendi saatine bu özelliği kullanamıyormuş.

Kullanan arkadaşlar varsa bu konuya bir kez daha açıklık getirebilirler mi? EKG özelliği Türkiye'de kesinlikle kullanılamıyor mu?
  • Geçen hafta ABD’den aldığım Apple Watch Series 4 GPS’i EKG dahil tüm özellikleri ile Türkiye’de kullanabiliyorum.

Cihazı 2017’de yine ABD’den aldığım iPhone X’la kullanıyorum. EKG’nin 100% çalıştığını teyit etmek için yazdım. Ancak iPhone’u da ABD’den aldığım için mi EKG çalışıyor tam emin değilim. Kişisel fikrim öyle olmadığı yönünde. Yani Türkiye’den alınmış bir iPhone’da da aynı sonucu vereceğini düşünüyorum.

Araştırmalarım sonucu en son şu siteye güvenip almıştım.

https://www.iphoneincanada.ca/watch/ecg-app-apple-watch-series-4-canada-outside-usa/

Orada yazan ifade şu:

“In a nutshell, three requirements are needed to use the ECG app on Apple Watch Series 4:

-iPhone running the public release of iOS 12.1.1 (not developer or public beta builds)

-Apple Watch Series 4 running public release of watchOS 5.1.2

-Apple Watch Series 4 purchased in the USA”

Burada görüleceği üzere iPhone’un da ABD’den alınma şartı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi afterdinner -- 6 Ocak 2019; 12:33:30 >

• afterdinner kullanıcısına yanıt
    Hızlı cevap için teşekkür ediyorum.

Benim Iphone'da USA menşeeli. Dolayısıyla telefonla ilgili bir kısıt varsa bile sorun olmayacak demektir.

Şimdi USA çıkışlı bir watch bulmakta sıra.

Tekrar teşekkürler..
  • buraya yazana kadar çok kurcaladım ama bi türlü bulamayınca son çare olarak yazmakta karar kıldım. EKG özelliğini nasıl kullanıyoruz acaba? geçen hafta ABD'den geldi cihaz. o yüzden aktif olması gerekir diye düşünüyorum ama bi türlü ikonunu bulamadım

şimdiden teşekkürler

• Amerika'dan Apple Watch 4 getiren güvenebileceğimiz arkadaş veya bir satıcı varmı?

• bence türkiyeye gelir yakında ekg bir güncelleme ile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluerdem

buraya yazana kadar çok kurcaladım ama bi türlü bulamayınca son çare olarak yazmakta karar kıldım. EKG özelliğini nasıl kullanıyoruz acaba? geçen hafta ABD'den geldi cihaz. o yüzden aktif olması gerekir diye düşünüyorum ama bi türlü ikonunu bulamadım

şimdiden teşekkürler
    Gelen cihaz fabrika çıkışlı sürüm ise EKG yoktur o yüzden saati son sürüme yükseltin. Ekg ikonu otomatik çıkıyor. Tabi telefonuda son sürüme yükseltmeniz gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efesb -- 7 Ocak 2019; 14:45:4 >

• quote:

Orijinalden alıntı: efesb

Gelen cihaz fabrika çıkışlı sürüm ise EKG yoktur o yüzden saati son sürüme yükseltin. Ekg ikonu otomatik çıkıyor. Tabi telefonuda son sürüme yükseltmeniz gerekiyor.

Alıntıları Göster
    Cevap için çok teşekkürler öncelikle. Cihazı güncelle dedim ama cihaz güncel uyarısı aldım. Telefon da her daim en son güncelleme ile kullanıyorum ama şimdi ikisini de tekrar kontrol edeceğim uyarınız üzere

• Arkadaşlar;

Yurt Dışından,

Apple Watch Series 4

Stainless Steel Space Gray

44mm

Milanese Loop

Sıfir Getirmişler. 8000 TL ile 10.000 TL arası fiyat istiyorlar.

Yurt Dışından almış arkadaşlar, sizce bu fiyat adilmi? Ne diyorsunuz? Yurt dışından almamış olsaydınız bu parayı verirmiydiniz? Sizce bu saatin adil fiyatı kaç liradır?

Görüşlerinizi rica ediyorum, şimdiden teşekkür ederim...

• palmbeach kullanıcısına yanıt
    Ben de yurtdışı cihaz bakıyorum. Ama bu fiyatlar oldukça yüksek bence.

Yanılmıyorsam bahsettiğiniz cihazın USA fiyatı 799$. %50 kar koysanız 1200$. Yaklaşık 6600TL eder.

8000TL çook fazla..
  • bodysolid B kullanıcısına yanıt
    Bende siri için bunu diyordum, epey zaman oldu hala tık yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • digital crown ve tuş inanılmaz takılıyor/sertleşiyor, hatta tuş takılı kaldığı için bir ara acil aramaya falan düşüyor.

Digital crown için temizleme yönteminden bahsetmiş apple ancak tuş için herhangi bir ibare yok hiçbir yerde. Var mı başına gelen?
  • Arkadaşlar bende apple watch almayı planlıyorum, Apple watch 3 ile 4 arasında çok fark var mı? Ben kendi sitesi dahil baktığım 2 mm saat boyutu + EKG gözüküyor. Sizce aradaki farka değer mi? 1000 TL fiyat var kı var arada.
  • draw1907 kullanıcısına yanıt
    Seri 3 ve 4 arası aman aman fark yok. EKG özelliği vs güzel ama Türkiyede aktif olması yakın zamanda imkansız gibi. Apple ile alakalı bir durum değil, bu özelliğinden dolayı ülkelerin sağlık cihazı onayı vermesi gerekiyor apple'a. Türkiyede uğraşacaklarını sanmıyorum. EKG olmayınca da 1000 tl vermek gereksiz bence. Gerçi ekg olsa da gereksiz. Ben seri 3 kullanıyorum, eşime de seri 3 aldım, gayet memnunuz.

Bu arada apple watch kullanan arkadaşlar, ekran çiziklerine bir çözümünüz var mı?
  • egeares kullanıcısına yanıt
    Cihaz bazlı, lokasyonla alakası yok. Amerika çıkışlı cihazlar kullanabiliyor.
  • 
Sayfa: önceki 303304305306307
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.