Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (291. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
34.529
Cevap
770
Favori
1.806.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arkadaşlar yurtdışı apple watchların Türkiyede garantisi oluyor mu ? Oluyorsa süresi nedir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hk@n -- 16 Kasım 2018; 16:6:48 >
  • 1 yıl sınırlı garantileri oluyor diye biliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aliexpresten sipraiş ettiğim 2 adet kordon geldi. tanesi 16-17 tlye denk geldi 11.11 indiriminden dolayı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hermi

Hocam GPS icin gerek yok ama GPS+LTE yani hucresel ozelligi olan icin olabilir. Net bir bilgiye ulasamadim.
    Konu hakkinda bilgisi olanlar var mi?

• Beyler çok sevindim fiyatlar düşmüş. Ben seri 3 almıştım 2050 liraya yaz aylarında. Almasaydım da şuan seri4 e 3bin veremezdim gerçi. Ama merak ettim ne gibi farkları var?

• k kadranı gelecek miydi?
    Ben onu bekliyorum.
    Acaba boşa heves mi?
  • Backspace7 kullanıcısına yanıt
    Güzel görünüyorlar, kalite anlamında düşünceniz nedir?
    nekadar sürede elinize ulaştı siparişler?
  • efesb kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle kalitesi iyi. Orjinalini aratmaz diyebilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    ozaman çok iyi. orjinallerinin fiyatlarını düşünecek olursak.

kaç günde geldi?
    bende 6 Kasım da bir milanese loop ve Nike kordon sipariş verdim daha yolda. gelince bende düşüncelerimi paylaşırım.

buarada ekran koruyucu kullanıyor musunuz?
  • efesb kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle öyle. 300-400 tl para verecek buna deyecek gibi bir durum kesinlikle yok ortada. Hatta orjinale o parayi veren hata yapar bile diyebilirim.

Bunlar yaklasik 10-12 gunde geldi ama bunlardan once siparis ettigim iki adet daha kordon var onlar hala gelmedi. Saticiya gore mi degisiyor sure bilemiyorum dogrusu.

Selamlar,

Aldığınız ürünlerin linkini verebilir misiniz?

Teşekkürler
    iyi şanslıymışsınız. benim bugüne kadar verdiğim siparişler 30-35 günden önce hiç gelmedi.
    kullandığınız bir ekran koruyucu var mı?
    internette gördüğüm bir koruma var sıvı ile uygulanıyor ve saatin üstünde var mı yok mu belli bile olmuyor. Acaba işe yarıyor mu bilmiyorum. kaba durmayacak bir koruma arıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: efesb

iyi şanslıymışsınız. benim bugüne kadar verdiğim siparişler 30-35 günden önce hiç gelmedi.
    kullandığınız bir ekran koruyucu var mı?
    internette gördüğüm bir koruma var sıvı ile uygulanıyor ve saatin üstünde var mı yok mu belli bile olmuyor. Acaba işe yarıyor mu bilmiyorum. kaba durmayacak bir koruma arıyorum.
    Benimde genelde 20-30 gun arasi geliyor ama bu kez baya hizli oldu.

Likit koruma o telefonlarada iygulaniyor ise yariyor diyorlar ama yinede net bisey demek zor. ben ekran koruyucu veya kilif kullanmiyorum. Biraz riskli oluyor ama olmabildigince korumaya calisiyorum. Kilif filan olursa saatin olacak odun gibi :) series0 olanida 4 sene boyunca korumasiz kullanmistim bir iki cizik disinda cok sukur biraey gelmedi basina.

• quote:

Orijinalden alıntı: bLuEmavi

Selamlar,

Aldığınız ürünlerin linkini verebilir misiniz?

Teşekkürler
    https://m.tr.aliexpress.com/item/32914364360.html?spm=a2g0n.orderlist-amp.item.32914364360&aff_trace_key=fd08f9e141684f25b15e15cab3d4a601-1540124765573-08780-I341cxI&aff_platform=msite&m_page_id=5519amp-w1LYKesetQlZZENzTdP6Pg1542540694427

Buradan siparis verdimistim.

• quote:

Orijinalden alıntı: efesb

Spotify için dedikleriniz çok doğru ileride öyle olursa çok iyi olur.
    Buarda ekran koruma için bende halaa arıyorum, siparişleriniz elinize ulaştığında uygulayıp yorum ve düşüncelerinizi paylaşırsanız çok iyi olur. Hatta resimde paylaşırsanız tam olur.
    Kargoyu ücretli mi yaptınız çünkü çok çabuk gelmiş? Ben normalde Aliexpress ten aldığım ürünler 30 - 40 günde geliyor.
    Bu ürünü Kadıköy de sordum daha dün 40₺ fiyat çektiler.
    kenarlardan falan yapışmama gibi bir durum olmadığı sürece sıkıntı olmaz gibi duruyor.
    spotify için dediklerimi güncelleme ihtiyacı duydum.
    araba da harika iş yapıyor.
    telefonu bluetooth ile bağladım.
    telefondan müzik değiştirmek çok zordu fakat saatten istediğim müziği açabiliyorum acayipte hızlı.
    gerçekten çok güzel oldu..

• Apple Watch Series 3 almayı düşünüyorum, fiyat olarak sıfırları sanırım şuan 2000-2150 arasında değişiyor. Blackfriday ile belki 1800 civarına düşerse direk alacağım.
  • Yahu herşeyi yaptılar şu series 3 için series 4 kadranlarının olduğu bir uygulama hala yapmadılar

• dh-anıl kullanıcısına yanıt
    Adamlar nasıl satacak peki series 4 ü.

Büyük ihtimal bu özellik yeni jailbreak ile eklenecek gibi his var içimde...

• dh-anıl kullanıcısına yanıt
    seri 4 lerin ekranları ile önceki serilerin ekranlarının farkları sebebiyle bunun gelmesi zor görünüyor gibi yada gelse bile seri 4 lerdeki gibi keyif vermeyecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efesb -- 20 Kasım 2018; 12:15:11 >

• 
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.