Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (278. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
34.573
Cevap
769
Favori
1.810.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 276277278279280
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet hocam günde 500 satış ta yapmazlar ya da irili ufaklı olabiliyordur 1500 tl üzeri alışveriş olması şartıyla 😂😂😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chakra7o

Evet hocam günde 500 satış ta yapmazlar ya da irili ufaklı olabiliyordur 1500 tl üzeri alışveriş olması şartıyla 😂😂😂
    Anladım hocam bende alayım ozaman 😂😂 Hocam sence Altın Rengi Aluminyum Kasa Kum Pembesi Spor Loop nasıl ? Bayansi olmaz dimi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LuqueTr kullanıcısına yanıt
    Çok bayansı oluyor hocam ya keşke Nike olsaydı ama oda yok maalesef siyah alın keyfinize bakın

• quote:

Çok bayansı oluyor hocam ya keşke Nike olsaydı ama oda yok maalesef siyah alın keyfinize bakın

Önceki kullandığım model siyahtı hocam, Aliexpressten gold kayış aldım zaten en kötü kum pembesi loop kayışı satar Ali expressten kayış alırım diyordum
    Siyah’ın gönderimi 4 hafta diyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • LuqueTr kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam siz alın bence bir an önce dolar dolmadan daha da zamlanmadan analistler hiç iyi şeyler söylemiyor

• quote:

Tamam hocam siz alın bence bir an önce dolar dolmadan daha da zamlanmadan analistler hiç iyi şeyler söylemiyor

Çok kararsız kaldım hocam siyah dediniz siyahta stokta kalmamış sanırım siyah daha iyi olur iş yerinde fln giyiyoruz gold renkli kayışlar biraz erkeksi olmaz diye düşünüyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kayışı değiştirir kullanırsınız gold u hocam

• Orijinal kayış nereden bulabiliriz uygun fiyata yurtdışından alan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?

• Hani bu saatlerin düğmelerinin ortası kırmızı değil? Öyle gelmeyecekmiydi?

• mygokhan M kullanıcısına yanıt
    Kardeş o apple ın elit ülke müşterileri için, bizim gibi ülkelere en alt versiyonunu fahiş fiyatlar ile satıyorlar.
    Ne lte var ne ekg ne de konuşan siri...

• Fransadan Apple Watch alsam tax freeden düşüm yaparlar mı acaba.
  • SirrealsQ kullanıcısına yanıt
    Evet yaparlar. Avrupadan aldiginiz urunlerde tax geri alinabiliyor

• Apple Watch 4 alınır mı ? Alınırsa kaç yıl kullanılır arkadaşlar Sıfır 5s almıştım halen kullanıyorum. 12 güncellemesini de yaptım. Bu yeni versiyon saat de iPhone 5s destekliyormuş. Cellular yok bunlarda biliyorsunuz. Alsam kaç yıl kullanırım? Sizce almaya değer mi? Avrupadan getirme imkanım da var 700 lira ucuza. Ne dersiniz? Bir de sizce hangi renk modeli alınmalı hangisi daha güzel?
  • Arkadaşlar ilk defa apple watch almayı planlıyorum. Hangi siteden alsam daha uygun olur? Çünkü beğenmezsem iade de edebilirim bana iadede zorluk çıkarmayacak alışveriş sitesi önerirseniz memnun olurum. Saygılar

• Resmi Apple store 👍🏻

• quote:

Orijinalden alıntı: akemals42

Resmi Apple store 👍🏻
    teşekkür ederim hocam

• 4. Nesil ile yeniden Apple watch aldım.3. Nesil satmıştım yenisi çıktığı gün dün aldım. İlk izlenim im çok iyi olmuş. Hızı gerçekten hissedilir derecede iyileşmiş. Hızlı kuruldu açıldı. Her şey hızlanmış ve ekran çok güzel. Değişik bir titreşim var cihazda. Bir de telsiz gibi bişi var çok eğlenceli. İlk izlenimlerim çok olumlu. En iyi akıllı saat.

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

• vbalikci kullanıcısına yanıt
    Kaç mm alıp, kaç lira verdiniz hocam ?

• akemals42 kullanıcısına yanıt
    44 mm aldım. Resmi fiyatını ödedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Attorney58

Apple Watch 4 alınır mı ? Alınırsa kaç yıl kullanılır arkadaşlar Sıfır 5s almıştım halen kullanıyorum. 12 güncellemesini de yaptım. Bu yeni versiyon saat de iPhone 5s destekliyormuş. Cellular yok bunlarda biliyorsunuz. Alsam kaç yıl kullanırım? Sizce almaya değer mi? Avrupadan getirme imkanım da var 700 lira ucuza. Ne dersiniz? Bir de sizce hangi renk modeli alınmalı hangisi daha güzel?
    en az 4 yıl kullanılır
  • 
Sayfa: önceki 276277278279280
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.