Şimdi Ara

####Apple TV den TV Kanallarını İzlemek#### (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
320
Cevap
28
Favori
73.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • alt kısıma server yada nas ekleniyor.ben ben rasgele mp4 ler barındıran iki site denedim acıyor sanırım geliştirilebilir.####Apple TV den TV Kanallarını İzlemek####
    ####Apple TV den TV Kanallarını İzlemek####

• Teşup kullanıcısına yanıt
    Evet alt kısım server için, ama hangi serverlerı oraya ekleyeceğiz? İçeriği bol olan hangi serverlar var. Veya öyle bir servar var mı ? Kendi evimizde ki serverı nasıl dahil edebiliriz? Bunları tam olarak bulabilsek ve bilsek..
  • Gece gece işim olmasına rağmen arkadaşın linkleri girdim. Gayet güzel çalışıyor. Ben daha önce denediğim şeyleri (bilgisayarda kurulu Plex server ve ağa bağlı hardisk) biraz daha alternatiflendirmeye çalışarak denedim powerx hesabında. Ama yine başarılı olamadım yerel medyaya ulaşmada: Ama, arkadaşın çalışan bağlantıları bile o kapıdan bir şekilde geçmemizi sağlıyor. Devamı gelebilir.

Mesela yerli filmleri aldığın sitenin adresini deneyebilirsin üstat.

denediklerim:

SMB smb://192.168.0.12
    SMB2 smb://192.168.0.14
    -- 192.168.0.12
    GBhttp://www.goodbrush.com
    PX 192.168.0.14:80
  • turuncum kullanıcısına yanıt
    Sizin aşağıda denediklerinizi bende denemiştim kendi bilgisayarım da ama bir sonuca ulaşamamıştım. Hatta kendi serverlarımı da denedim ama yinede sonuca ulaşamadım.

Arkadaşın verdiği linkler büyük ihtimal nas sunuculu linkler yada sitenin içeriğine erişebilinen türden bağlantılar. Sitenin içinde ki dosyaları görebileceğimiz bir açık bağlantı var anladığım kadarı ile ve bu gibi sitelerde ki dosyalara da erişebiliyoruz Apple TV üzerinden.

Böyle olsa gerek
  • Atif Zafrak kullanıcısına yanıt
    Dayanamadım, yukarıda önderdiğimi denedim. Ama yine başarılı değil : (

İşe dönüyorum artık

TrFilmhttp://vod02.myvideo.az/flv
    TrFilm2https://ia601509.us.archive.org/
  • turuncum kullanıcısına yanıt
    Evet bende tam bunları ekleyecektim listeye ama siz önce davranmışsınız

Bende sadece bunun liste versiyonunu çalıştırabildim.. Yani filmlerin olduğu linki direk eklemek gerekiyor. 0 dan 30 a doğru uzanan sıralamayı ekleyince açmıyor ama içlerinden birini seçip ekleyince filmleri gösteriyor.

Örnk:http://ia700801.us.archive.org/29/items/84644
  • nas sunucunuzdaki filmleri m4 formatında olup link yolu vermelisiniz sanırım.
  • bende acemiyim 1 aydır ugraşıyorum bununla
    Ah zaten nas sunucumuz olsa böyle değişik işkenceler çeker miyiz hocam Ben kendi bilgisayarımda olan kafama göre kurduğum serverları çalıştırmaya çalışıyorum ama ı-ıh yemiyor maalesef.
  • o zaman mp4 linkleri olan index i açık sitelerden yararlanabilirsin
    Maalesef öylede bir site yok. Film olsun dizi olsun bir çok site filmleri farklı video servarlarından paylaşıyorlar.

Gereksiz indexi açık olan siteleri de zaten ne yapalım ki, işimize yaramaz. İlgi ve alakan içinde sağol yinede.

Eline sağlık lakin bunlar işimize yaramaz ki dostum? toplasan içlerinden 10 tane film anca çıkar onlarda yabancı filmler. Ama bunların gibi geniş bir arşive sahip olan ve indexleri açık olan siteler olsa tadından tabiki de yenmez.

Yinede sağol ama, ben zaten yok olmaz demedim, ama beklediğimiz gibi bulamayız. Bunlarda zaten bizim işimizi görmez :)
  • nas kurasyım kendim bari :))
    Varsa nas sürücünüz neden olmasın tabi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nas nedir onu bile bilmiyorum :) üstadım bişey sormak istiyorum video yolu vererek veya başka türlü bir açık bulunamazmı??
    Mesela bir filmi indirmeden izlemek istiyorsan direk mp4 uzantısını kanal izleme listesine ekleyerek Apple tv den izlenebilir.

Ama tabi boyle tek tek vermek gerekiyor. Direkt olarak film sitesinin yada video serverlerinin içindeki filmlerin index i olsa, yukarıda ki linkler gibi daha guzel olur tabi. Ama ne yazık ki yok. Filmler zaten ya vk ya mail.ru yada movieshare gibi sitelere yükleniyor e hal boyle olunca indexine erişemiyorsun tabi.

• bu sitelerden mp4 linkleri tek tek te olsa alma yöntemi varmı biliyormusunuz.
    Internet download manager, bunu araştırın

• teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.