Şimdi Ara

Apple TV [ANA KONU] (591. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: sezerbagcilar , ArGoDa , ArGoDa Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17.338
Cevap
310
Favori
782.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 589590591592593
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

iPad'de Netflix ve Amazon Prime gibi uygulamalarda indirme özelliği var.

• lazzaro L kullanıcısına yanıt

Evet varmış, bakınca gördüm 🙋‍♂️

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhaba, uzun zamandır apple 4K tv sahibiyim ama kullanım sürem 10-15 saat bile değildir. Bu aralar yavaş yavaş aktif kullanmaya başladım. Apple tv arşivinden filmler satın alıp arşiv yapıyorum. Aynı filmi hem apple tv arşivinden hem de zidoo da kendi arşivimden .mkv den açıp izlediğimde sesin çok kötü olduğunu farkettim. 5+1+4 sistem kullanıyorum.

Görüntü konusunda cidden tatmin ediyor ama ses konusunda çok hayal kırıklığına uğradım. Cihazda yapmam gereken herhangi bir ses ayarı var mı?

• maalesef apple tv ses konusunda eksik yapabileceğin bir şey yok mümkün olduğu kadar kendi arşivine yönel

• Güncel olarak şuanda hangi ses formatlarını destekliyor.?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Teknolojikadam07 kullanıcısına yanıt

HE-AAC (V1), AAC (320 Kbps’ye kadar), korumalı AAC (iTunes Store’dan), MP3 (320 Kbps’ye kadar), MP3 VBR, Apple Lossless, FLAC, AIFF ve WAV; AC-3 (Dolby Digital 5.1), E-AC-3 (Dolby Digital Plus 7.1 surround ses) ve Dolby Atmos

• TheMecEngineer kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Benim avr ve soundbar sistemi her türlü destekler o zaman.😊 Ayrıca hue sistemiyle tam senkronize çalışması için sync box şart mı.? Direkt philips amblight tv ile senkron olmaz mı.? Normalde cihazın amacı philips harici tv ler için.

• Kastettiği dolby atmos akış atmosu thrue hd atmos ve dts-x yok avrniz güncel ise eksik kalır nvidia shield pro veya zidoo bakın bu formatlar için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hdmi 2.1 kabloyla yeni Samsung QN90B panele bağlantımı yaptım titreme ve bulanıklık vardı görüntüde netlik yoktu.. bağlantı testleri yaptım ve cihaz tüm ayarları en yükseğe aldı. cam gibi görüntü alıyorum tüm ayarları aktifleştirdim. 4.2.0 dan 4.2.2 ye çekti. hdmi bağlantı testindede en yükseğe aldı ayarları.

• sadays S kullanıcısına yanıt
    LG arx10 av receiver mevcut.

Ayrıca apple tv 4k hdmi kaç destekli 2.1 değil mi hocam.?

Mi box s 4k da kullanıyorum.

Hdmi 2.1 çıkış mevcut

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • oguzhan_48 O kullanıcısına yanıt

Kablo markası ne?

ses formatlarının hdmi spesifikasyonları ile alakası yok Avr niz eski onda olan tüm formatlara destek verir Apple tv merak etmeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadays -- 27 Eylül 2022; 22:38:54 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Yok aslında genel sormuştum. 😄 Şuanda 2.0 destekli kullanıyorum zaten. Digitürk d smart xiaomi mi box bluray oynatıcı gibi cihazlar var.

• behicefe kullanıcısına yanıt
    Paugge 2.1 hdmi sertifikalı kablo. Daha öncede 2.0 versiyonları kullanıyordum memnunum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Beyler apple tv 4k 1nci nesli ofise getirmiştim bir arkadaş almak için gelecek yanlış bilgi vermek istemiyorum son güncelleme ile youtube hdr oynatabiliyor mu? burada deneme şansım yok alıcı arkadaşa ayıp olur

Bir kaç sayfa önce bununla ilgili bir şey vardı. Ben dün akşam 4k SDR-60hz ve dinamik aralık ve kare hızı eşle açıkken denedim HDR olmuyor videolar, başka bir arkadaş görüntü ayarı 4k HDR seçili ise oluyor demişti. Yine de hemen deneyecek biri varsa yazsın tabii.

2. nesilde hdr aktif oluyor ama 1. nesilde bilmiyorum.

• denedim ne yaptımsa aktif olmuyor yok 1nci nesilde youtube hdr değil

bir yerlerde okumuştum 1.nesilde tvos 16 ile gelebilir denmişti demekki gelmemiş.

• 
Sayfa: önceki 589590591592593
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.