Şimdi Ara

Apple TV [ANA KONU] (272. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
17.338
Cevap
310
Favori
782.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ağdaki fotoğrafları görüntüleyebileceğim uygulama önerisi olan arkadaşlar ne tavsiye edersiniz
  • Abdull81 A kullanıcısına yanıt
    FE File Explorer olabilir.
  • bugün apple ürünlerine zam yapmış...
    apple tv 4k hdr 32gb 1699 tl
    apple tv 4k hdr 64gb 1899 tl

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • millet yeni ürün beklerken zam haberi geldi. demek yeni ürün çıkarsaydı en az 2500 tl olurdu.
  • efem-35 kullanıcısına yanıt
    iphoneu anladık airpods u anladık da apple tv de niye zam yaptın arkadaş :) başka bahara ya da hiç almayacakmışcasına elveda apple tv 4k :)
  • Dolar kurundan dolayı zam gelmesi beklenen birşeydi

• quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

bugün apple ürünlerine zam yapmış...
    Kıyas olmaz ama a101 2000 liraya 4k tv satıyordu bir kaç hafta önce. . Bildiğin tv. İçinde 4k netflix, youtube ve hepsi var. Apple neyin kafasını yaşıyor bu fiyatlarla. Biraz daha koyar güzel bir medya laptopu alınır diye düşünüyorum en kötü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 1 Temmuz 2020; 21:12:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mu5tafa kullanıcısına yanıt
    hocam alacağın o tv en fazla iki sene sonra smart tv'sinden verim alamazsın çünkü tv'nin içine koyduğu işlemci grafik kartı ne yazık ki çok düşük ama apple tv 4k içinde tam bir canavar var, çoğu tv oynatıcı içindeki düşük ram ve grafik kartı 4k filmlerde zorlanıyor ama apple tv 4k filmler yağ gibi kayıyor kısaca apple tv içindeki işlemci a10x fusion yani 2017 yılında çıkan ipad pro işlemcisi, dün asphalts 8 kurdum grafiği güçlüdür vallahi hiç zorlanmadan oyunu oynatıyor.. daha önceden de yazdım bu apple tv'ye en az 100hz li iyi bir panelli tv takın keyfininize bakın yoksa her sene çıkacak tv takip etmek zorunda kalıyorsunuz tv lerde az buz ucuz değil, benim dediğim sizi 8k lar piyasada olacağa kadar idare eder ...
    vallahi ben gittim 2015 yılında lg smart aldım hocam aldığımda kurduğum uygulamalar canavar gibi çalıştı iki sene sonra tivibu,puhu tv çöktü netfiliks youtube çalışıyordu hele tarayıcıda google girdiğimde o ne ağırlık bir daha girmek istemedim arada maçları açıyordum onlarıda oynatmaz oldu genelde benim tv alanlar uydusunu kullanıyırdu ama benim evde uydu çekmiyordu bana internet lazımdı bulunduğum bölgede fiber yoktu adsl vardı o da hızı 7mbps çıkıyor tivibu donuyordu artık dayanacak şeyim kalmamıştı arayışa geçtim 2018 sonlarına doğru medimarkette çalışan arkadaşım vardı onun yanına gittim durumu anlattım, benim evde apple tv var hızımda senin kadar turkcell tv yi donmasız seyrediyorum deyince tamam dedim banada bir tane apple tv ver dedim aldım eve geldim içeri girerken hanım sordu tv nerde medimarkette telefon etmiştim apple tv alacam diye eşim tv anlamış ikinci tv istiyorduk düşünüyorduk ordan yola çıkmış neyse elimde bir kutu var bu dedim apple tv gülüştük hemen tv taktım turkcell hat kullandığımdan turkcell tv de abonelik vardı açtık o ne tivibu görüntüsünün iki katı kalitesinde görüntü ve donma yok, 2019 ağustosta süperboxa geçtim 20mbps sınırsız olan ve tv oldu canavar renkler tv den fışkırıyordu..
    benim anlatmak istediğim bu ayrıca ipad mini4 de var istediğim film dizi maçı açıp apple tv ye aktarıp seyrediyorum bluetooth 5.0 olması süper oldu gece takıyorum kablosuz kullaklığı istediğim tv filmi seyrediyorum ...
    yani apple tv de yok yok herşey var onun içi pahalı, bende pahalı aldım aldığımdan pişman değilim....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 1 Temmuz 2020; 22:27:20 >

• Zamanında 1000tl verdim, acaba değermi derken şimdiki fiyatlara bak şaka gibi.
  • Gittigidiyordan almıştım 750₺ ye kredi kartına 75₺ puan vermişti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhatace -- 1 Temmuz 2020; 23:19:45 >
  • Şimdi bu fiyattan alanlar da, bir yıl geçtikten sonra, çok ucuza almıştım diyebilirler.

• sirinbaba33 S kullanıcısına yanıt
    Şuan kumanda 500₺ nereden nerelere gelmiş fiyatlar

• eski lg kumanda vardı onu apple tv ile uyumlu yaptım kullanıyoruz...apple tv kumandayı kaldırdım hocam çünkü koltuğun yanına koyuyoruz sehpaya koyuyoruz yani kesin başına birşey gelecek diye bağlantısını kaldırarak kutusuna koydum... arada çıkarıp biraz karıştırdıktan sonra tekrar kutuya, kışın odamız biraz ufak orada daha sağlam gibi...

• Güncellemeler ne zaman gelicek bilen var m7?
    Bi de dolby vision torrentler yavaş yavaş çıkmaya başladı infuse de hdr oynatıyor ama.

• bende zidoo ve apple tv var soundbar 5.1 benim
    zidoda sadece 5.1 çalışıyor apple da ise infuse ile 7.1 , 5.1 hepsinden ses veriyor
    ses yönünden apple tv mi daha iyi zidoo mu arkadaşlar
  • Atv için iptv app olarak ne önerirsiniz mevcutta cloud stream kullanıyorum...Daha iyi ne önerirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

bugün apple ürünlerine zam yapmış...
  • Merhaba arkadaşlar. Şu an Apple TV almak mantıklı mı sizce? Yeni Apple TV bu sene çıkar mı?
  • emrhyldrm kullanıcısına yanıt
    Ne zaman çıkacağı belli olmayan bir cihazdan bahsediyoruz. Apple 4K şu haliyle güncel bir cihaz zaten. Evet hiçbir zaman 8k içerik oynatamayacak ama mevcut İnternet alt yapısı ve içerik durumunu düşünürsek zaten 8 k hayatınıza girmesi yıllar sürecek.

Birileri yine tarih vermeden erken cevap yazayım. Siz beni dinleyin

• emrhyldrm kullanıcısına yanıt
    Seneye yenisi çıksada, çıkmasada çoook pahalıya alacağın kesin. Apple Tv 4k yı bile iki kat pahalıya alabilirsin.

• 
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.