Şimdi Ara

Apple Store dan Aldığım Uygulama Ekranda Takılıyor Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi forumlar. bir kaç gündür apple stordan aldığım uygulamalar bekliyor şeklinde simgesi görünüyor ancak indirme işlemini gerçekleştirmiyor. Yanlışlıkla da tüm uygulamalara update all seçeneğini tıkladım telefon felç oldu. Problem ve önerileriniz nelerdir. telefon iphone 4s

• sıradaki updateler olucak ondansonra düzelir.
  • Dostum hiçbir updatede indiriliyor simgesi görünmüyor telefone download yok malesef
  • JB varmıydı telefonda ?
  • JB yok teknik bilgim yetersiz :)
  • benim JB li iPad imdede 2 gündür aynı sorun var. gece başlatıyorum appstore güncellemelerini sabaha anca bitiriyor. üstelik çok fazla MB lı değil. yeni aldıklarımda çok çok sonra kendi kendine yükleniyor. sanırım bu genel bir sorun olmaya başladı. yakında çıkar bir çözümü. ben bulamadım. restore da işime gelmiyor şu an açıkçası...
  • ben restore yapıcam 5.1 i bilgisayarıma indiriyorum JB olmadığından sıkıntı olmayacaktır. Sonucu burada yazarım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemocancem

ben restore yapıcam 5.1 i bilgisayarıma indiriyorum JB olmadığından sıkıntı olmayacaktır. Sonucu burada yazarım :)

bencede bir deneyin olmadı bende JB çıkınca restore yaparım. JB olmadan kullanmam ben iPad i :) yada gaza gelir 5.01 tekrar yüklemeyi denerim. SHSH kaydım var zaten.
  • Restore Yaptıktan sonra sorun çözüldü arkadaşlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.