Şimdi Ara

Apple Müzik uygulaması rootlu Android cihazlarda çalışmayacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
8
Cevap
0
Favori
196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Apple Müzik uygulaması rootlu Android cihazlarda çalışmayacak
    Android için Apple Müzik uygulamasının en son beta sürümü, cihazı rootlu olup olmadığını kontrol ediyor. Cihaz rootluysa uygulama açılmıyor ve “Apple Music artık rootlu cihazlarda kullanılamıyor.” mesajı gösteriliyor.

Ayrıca Bkz.Apple, iOS 17.4 güncellemesini yayınladı: İşte iPhone'lara gelen yenilikler

Bu, birçok Android tutkununun hoşuna gitmeyecek bir sınırlama. Cihazını rootlu olarak kullananların önerdiği geçici çözüm; MagiskHide aracını kullanmak. Bu araç, rootlu cihazın tespit edilmesini önlüyor.

Apple Music 4.7 beta sürümünde rootlu Android cihazlar için engelleme söz konusu. Bu kısıtlama yüksek ihtimalle uygulamanın kararlı sürümünde de olacak.

Apple, rootlu Android cihazlara kısıtlama getiren ilk şirket değil. Bankacılık ve mobil ödeme uygulamaları rootlu Android telefonlarda sorun çıkartıyor, hatta bazıları hiç çalışmıyor. Google da rootlu telefonlarda Google Mesajlar RCS’yi engelliyor.

Kaynak:https://www.androidpolice.com/apple-music-apps-root-android-block/

• Apple kullanırken bile açmaya tenezzül etmedim. Çöp uygulama.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • karaokesi için üye olmuştum iptal ettim

apple

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Demir1357 -- 6 Mart 2024; 15:2:16 >
  • Magiskhide 😅

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ayda 10 tl ücret bedava hizmet

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hadi geçmiş olsun.

Android root olayı hırsıza evin anahtarını vermek gibi birşey olsa gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joven -- 6 Mart 2024; 17:35:31 >
  • 1. Olarak magisk delta ile root u sadece istediğimiz uygulamalara gösteriyoruz play store ve bankalar bile görmüyor apple music de görmez 2. Olarak bu kadar kötü tasarımlı bir uygulamaya para vermek yerine YouTube music daha mantıklı bence

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.