Şimdi Ara

Apple Music kullanıcıları, Spotify ve diğer müzik servislerinden listelerini aktarabilecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Apple Music kullanıcıları, Spotify ve diğer müzik servislerinden listelerini aktarabilecek
    SongShift, kullanıcıların müzik kitaplıklarını ve çalma listelerini farklı müzik akışı hizmetleri arasında kolayca taşımasına olanak tanıyan üçüncü parti bir uygulama ve yıllardır var. Bu uygulama, Spotify listelerini Apple Music’e aktarma ya da tam tersini yapmanıza izin veriyor. Apple, SongShift’i kendi müzik servisine entegre ederek platformlar arası müzik transferi için üçüncü parti uygulama ihtiyacını ortadan kaldıracak.

Ayrıca Bkz.Apple Müzik fiyatı zamlandı! İşte yeni abonelik ücretleri

SongShift entegrasyonu

Apple Music kullanıcıları, Spotify ve diğer müzik servislerinden listelerini aktarabilecek
    Apple, kullanıcıların Spotify ve diğer hizmetlerden Apple Music’e geçişini kolaylaştırmak amacıyla SongShift’i Android için Apple Müzik uygulamasına entegre ediyor. Apple, kullanıcılara “Diğer müzik hizmetlerinde hazırladığınız çalma listeleri ve kayıtlı müzikleri Apple Müzik kitaplığınıza ekleyin” ifadesinin yer aldığı bir ekran gösterecek.

SongShift entegrasyonu Android Apple Müzik beta uygulamasında ortaya çıktı. iPhone’lardaki Müzik uygulamasına gelecek mi henüz bilinmiyor. Üçüncü parti müzik aktarma hizmetleri mevcut olsa da çoğu tek seferlik ödeme veya abonelik olmadan sınırlı işlev sunuyor. SongShift’in entegre edilmesi bu yönden de önemli.

Kaynak:https://9to5mac.com/2024/02/19/apple-music-spotify-playlists-music-transfer/

• Bide 3üncü partiden apple musice aktarmak için bir apple cihazı istiyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Mantıklı bir adım.

Spotify'dan Apple Music'e geçiş yaparken SongShift'i satın alıp kullanmıştım. Eğer entegre olsaydı bu geçişi çok daha önce yapardım. Beni Spotify'da tutan tek şey onlarca çalma listesini yeni uygulamaya aktarmakla uğraşmak istemiyor olmamdı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.