Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (616. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
25.938
Cevap
898
Favori
1.750.566
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 614615616617618
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benimde hazirlaniyo gorunuyo ama arasdan mesaj geldi kargoya verilmis. Pazartesi siparis etmistim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Pt de 16gb 1Tb macbook air secenegi maalesef yok.. Ben mi yanlis goruyorum?

• Arkadaşlar Apple’dan yanlış renkle aldım. Yarın canlı desteğe bildirsem değiştirebilirler mi ürün gelmeden?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • duayen00 kullanıcısına yanıt

siparişi iptal edip yeni sipariş geçerler muhtemelen ya da revize ederler. zaten provizyondadır henüz ödeme gerçekleşmemiştir.

• Tracy-Mcgrady kullanıcısına yanıt

Ben canlı desteğe yazsam, onlar benim için kolayca sadece rengini değiştirirler mi? Siparişi iptal edip tekrar baştan almak istemiyorum.

• duayen00 kullanıcısına yanıt

o konuda bilmiyorum ne yapabilirler, sonuçta fatura belirli bir ürün kodu üzerine kesildiği için iptal etmek durumunda kalabilirler.

• Tracy-Mcgrady kullanıcısına yanıt

Çok arada kaldım hocam ne yapsam bilmiyorum. İptal etsem paranın bankaya dönme süresi var; teslimat tarihi gecikecek.

• Dolar..... Ucuza macbook almak hayal oldu bile.

• PT ile görüşen var mı? yeni 14 ve 16 macbook pro yu ne zaman listeleyecekler acaba

• cagdass07 C kullanıcısına yanıt

belli degil tarih ben sordum dün

• quote:

Orijinalden alıntı: cagdass07

PT ile görüşen var mı? yeni 14 ve 16 macbook pro yu ne zaman listeleyecekler acaba

Belli degil dediler. Stok sorunu da var uretim sorunu da var kasim sonunda belki listelenir. Apple once kendi storelarini ve on siparisleri tamamladiktan sonra egitim partnerine urun tedarik eder. O zamana kadar dolarin 10 tlyi gecmesi soz konusu. Ben pt'de baz fiyati 20.999 bekliyorum. O zamana kadar beklemeye deger mi yoksa direkt apple'da egitim indirimli mi alirim bilemedim.

• Roark kullanıcısına yanıt

Parayı döviz yapıp beklemek mantıklı gibi o zaman.

• Aras kargo belasına bulaştık yine. Kargoyu şubeden teslim alacağım diyorum adamlara. Firmanın araması lazım diyor. Şubenin nosu telefonu açmadan suratıma kapatıyor. 2021 yılında böyle firmalar ile çalışıyorlar hala. Yazık valla

• Bugün geldi Aras kargo(M1 Air), herhangi bir problem olmadı çok şükür ama yine de video çekerek açtım kutuyu. Altın renginden pişman olur muyum diyordum da nedense çok hoşuma gitti

Bir de kaliteli kılıf/çanta önerisi alabilir miyim sizlerden arkadaşlar?

• ahmetsalih37 kullanıcısına yanıt

bunu görev edinmeleri iyi olmuş.

Şubeden çok kişinin malına çöktüler. Adrese gidip geri dönsün o zaman verirler

• hebelehubele H kullanıcısına yanıt

Hocam o konuda haklısınız. Ama başka türlü alma imkanım yok kargoyu. Ne bileyim bunun bir valisasyonu olur. Değişiklik yapmak istediğin anda telefona SMS gönderirsin kod olarak onu beklersin vs.

PT de sağolsun kargo çıkmadan 1.5 gün önce mail atmama rağmen sehir dışına gideceğim adrese yönlendirmemis kargoyu. Bugün aradım mail bize ulaşmamış diyor. Sabahki temsilci ulaşmış depoya iletilecek diyordu.

Şu bilgisayar gelsin bundan sonra tövbe billah amazondan başka bir yerden alışveriş yapmayacam. Bu firmaların amatörlükleri beni yoruyor artık.

• Arkadaşlar, apple iade parasını ne zaman yatırır?

• ahmetsalih37 kullanıcısına yanıt

Haklısın hocam ama emin ol çalınmasından iyidir, çok olay var böyle olan.

Ürüne ulaşmanız uzun sürecek sanırım, muhtemelen geri döner tekrar göndeririler.

PT de iyidir, yoksa MacBook alamıcaktık

• Return to Monke kullanıcısına yanıt
    Kısa vadeli oldugu için al sat kur farkı ve kesilen vergi ile cok da kazancli olmayacaktır. Benim şahsi tavsiyem İhtiyaç varsa alınması yoksa pt'nin beklenmesi. Ama bu bekleme bir ayı gecer gibi.

• 
Sayfa: önceki 614615616617618
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.