Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
25.943
Cevap
898
Favori
1.751.169
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Chillout C kullanıcısına yanıt
    2006 yılından bu yana mac kullanıcısıyım... sadece air yada macbook pro kullanmadım. Yumurta kasa diye tabir edilen ürünlerden mac minilere yada imaclere kadar ve nacizane önerim eğer masaüstü bir ürün almayacaksanız macbook prodan şaşmayın... Tabi ne amaçla mac alacağınız da önemli... Ancak fiyat farkı çok yoksa ne amaçla olursa olsun macbook pro!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar,

İş nedeniyle yoğun olarak ms office (excel macro formül vb.)

MAC MS Office'de oluşturulmuş dokümanlar, Windows PC lere gönderildiğinde uyuşmazlıklar oluyor mu? Müşterilere gönderdiğim dokümanlarda görsel kaymalar, formüllerin çalışmaması veya hatalı çalışması macro ve VBA uyuşmazlıkları vb. durumlarla karşılaşır mıyım?

Şimdiden teşekkürler
  • dab87 D kullanıcısına yanıt
    hayır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chillout C kullanıcısına yanıt
    Sadece video, internette takılma, müzik vs için kullanacak air, programlarla is yapacaksan pro.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba kıymetli arkadaşlar,
    MacBook alma niyetim var bütçem çok fazla değil. Bir kaç sorum var yanıtlarsanız çok sevinirim.

* Öncelikli tercihim MacBook ve MacBook Air düşünüyorum. En düşük modelim 2017 olmak kaydıyla elbette. Eğer elinde olanlar varsa tekliflerini beklerim.
    * Diğer mevzum ise şudur; Bilgisayarı Office, İnternette gezinmek ve tek oynamak istediğim Football Manager oyunu için almak istiyorum.

Yorumlarınızı bekliyorum.
    Şimdiden teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: dab87

Merhabalar,

İş nedeniyle yoğun olarak ms office (excel macro formül vb.)

MAC MS Office'de oluşturulmuş dokümanlar, Windows PC lere gönderildiğinde uyuşmazlıklar oluyor mu? Müşterilere gönderdiğim dokümanlarda görsel kaymalar, formüllerin çalışmaması veya hatalı çalışması macro ve VBA uyuşmazlıkları vb. durumlarla karşılaşır mıyım?

Şimdiden teşekkürler
    Arkadaş "hayır" diye yanıt vermiş ama, benim windowsta oluştuğum dword dosyasını başka biri mac de yeniden düzenlediğinde kaymalar oluyor bazen.
    Benim office sürümü 2013, mac'den emin değilim. Kesinlikle olacak veya olmaz diye kesin bir hüküm yanlış olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kcellat -- 19 Nisan 2019; 0:58:53 >

• Neredeyse 10 yaşına gelmiş macbook ürünlerine istenen fiyatın saçmalığı ne zaman düzelecek merak ediyorum. Dolar yıllar içinde yükselirken ürün hiç eskimiyor. Arz yüksekken talep azsa fiyatın düşük olması lazım o da yok.(2. El için konuşuyorum sadece)

• 1 ay oldu olacak gümüş gri rengini günlük 3-4 saatlik indirimle aldığım fiyat. Amazon Türkiye de aynı fiyata sattı!
    Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]
    fiyatta 0.5-1k arası revizyona gitmeniz gerekir. iyi satışlar

• wntln kullanıcısına yanıt
    satmakta olduğum modelin şuan ki en ucuz fiyatı 17200 tl. 1 ay önce 3-4 saatlik indirim oldu diye fiyatı düşürmek pek mantıklı gelmedi

• Kademoglu kullanıcısına yanıt
    Sadece bu ihtiyaçlar icin neden macbooka o kadar para vermeyi düşünüyorsunuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: nowo

Sadece bu ihtiyaçlar icin neden macbooka o kadar para vermeyi düşünüyorsunuz ?
    özenti?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bu seri eski seri mi oluyo yılı kaç ? MPXR2TU A
  • windwind W kullanıcısına yanıt
    2017 model. 7. seri 2 çekirdek işlemci var. ben yerinizde olsam 2018 modellere bakarım yeni seri işlemcilerle çekirdek sayısı iki katına çıktı.

• çok teşekkür ederim cevabınız için. 2018 modellerin kodunu yazarmısınız?

bir de yeni air le (MREA2TU/A) yukarıda yazdığım pronun fiyatı aynı. Sizce hangisini tercih etmeli? Mimar yada grafikci değilim photoshop filan kullanmıyorum
  • Merhaba arkadaşlar ben 2018 macbook pro touchbar veya macbook air almak istiyorum 256gb ssd ve 16gb ram olması gerekiyor
    apple fiyatları: pro 15.299tl
    Air 12399tl

Şimdi air olan 300nit pro 500nit ekran parlaklığına sahip kullanımda çok fark eder mi bilen varsa aydınlatın beni

• 118464 1 kullanıcısına yanıt
    Merhaba ürünü ne amaçla kullanacağınız önemli! Eğer adobe premierre yada benzeri performans gerektiren program ve uygulamalar için alacaksanız prodan şaşmayın!

• 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.