Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tamehliyetsiz , 06fthtky Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
25.941
Cevap
898
Favori
1.750.681
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EknCn

MUHQ2TU/A olarak bahsettiğiniz ürüne bütçem yetse şayet, hiç düşünmeden bir saniye bile anında sipariş geçerim.
    Touch bar olsun, 4 çekirdekli işlemci olsun ekran'a gelen true tone olsun sayamadığım bir çok özellik geldi.

Hafıza konusunda herkes 256 gb öneriyor ama bana 128 gb da yeter, sizde kendi ihtiyaçlarınıza göre belirleyin.
    Neredeyse Airpods Pro parası kadar +128 gb için para ödemeniz gerekecek.

Alıntıları Göster
    insan zamanla hafizayi okadar cok ariyorki... eger uzun yiklar kulanicaksaniz kesinlikle 128 alin ilerde o vermedginz 1000 lira sizi col uzer... zaten ayda 180 fazla odersin ama hep aklin rahat olir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• catik kullanıcısına yanıt
    Fiyatları çok arttırıyor hocam, onun yerine ekstra sd kart gibi bişeyler ile halledicem artık ilerleyen zamanlarda.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sonradan ssd takılamıyor o sebeple hafıza seçiminizi iyi yapın. Ram hadi neyse tamamlanabilir 16ya ama ssd seçimi şu aşamada en az 256 gb olmalı

• quote:

Orijinalden alıntı: Avengement

Sonradan ssd takılamıyor o sebeple hafıza seçiminizi iyi yapın. Ram hadi neyse tamamlanabilir 16ya ama ssd seçimi şu aşamada en az 256 gb olmalı
    ram de artırılamıyor
  • Bu ne karışıklık arkadaş.
    Bir sürü model, seçenek, fiyatlandırma. .
  • Alioreh kullanıcısına yanıt
    O zaman en az 16

• 11.11 indirime girer mi acaba

• ÇevreMühendisi kullanıcısına yanıt
    girer diye bir ümitle bekliyorum ben de ama her geçen gün 100-200 ekliyorlar fiyatlara. hedefimde 13" 8gb ram 128gb ssdli macbook pro var. 8000in altına geldiğinde almayı planlıyorum.
  • Sardaukar kullanıcısına yanıt
    8in altina dusermi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: tugays77

8in altina dusermi ?
    Orası belli olmaz, 8 küsürleri gördü.
    Malum tarihte hepimiz göreceğiz, yoksa black friday indirimini bekleyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sardaukar

girer diye bir ümitle bekliyorum ben de ama her geçen gün 100-200 ekliyorlar fiyatlara. hedefimde 13" 8gb ram 128gb ssdli macbook pro var. 8000in altına geldiğinde almayı planlıyorum.
    Yeni pro danmı düşünüyorsunuz hocam? 128 GB olması kafamı karıştırıyor onun dışında bende niyetliyim eğer indirime girerse

• ben de base model 13 inch almayı düşünüyorum ama 16 inch sızıntıları da fiyat değişikliği yapar mı diye kararsızım eski modeller için.
  • tugays77 kullanıcısına yanıt
    https://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/macbookpro-13-8th-i514ghz8gb128gbssd-muhn2tua-muhq2tua-P389429292 Hocam bu urun icin 9000/900 tl kupon kullanimi ile 8200 liraya gelir..tabi fiyat arttirmazlar ise...ki bu cihaz daha 1 ay once zaten 8500 civariydi..zaten koymuslar koyacaklari kadar..ben de yeni air ile pro arasinda daha karar vermedim....air 256 ile pro 128 arasindayin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kvc_kvc -- 7 Kasım 2019; 18:40:6 >
  • kafam arada imac e de gitmiyo değil. İndirim de karar vermemde önemli olacak açıkcası. İmac ler çok satılmadığı için ben 11.11 de imac lerde sağlam indirim olacağını tahmin ediyorum
  • kvc_kvc kullanıcısına yanıt
    Hocam ben pro 128 e karar kıldım da trendyolda 8700 tl hepsiburada 8900 a var alinirmi dersin

Bu arada kupon yok bende mlsf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tugays77 -- 7 Kasım 2019; 18:41:46 >
    128 gb icin bence pahali..ama 8000 alti kupon kullanimi ile alinabilir..uzun zamandir takip ediyorum,hic dusmedi altina..air 128 gb 7200 minumum gordum ben,pro 8200 gibiydi yanlis hatirlamiyorsam..ben de sizin gibi indirim oranina gore karar verecegim..bu arada amazon-hepsiburada-trendyolu mutlaka kontrol etmek lazim..oralardan bir atak olabilir..

• kvc_kvc kullanıcısına yanıt
    Hocam ben fiyati 8200 e gorsem alirim simdi 😊 n11 falan hikaye hepsi bizzat ben mağazacılık yapiyorum bindirim den sonra indirim oluyor hep

• windwind W kullanıcısına yanıt
    samsung t5 500gb external ssd var elimde, o yüzden 128GB fazlasıyla işimi görecektir diye düşünüyorum. tüm programları externala kurarak kullanmayı planlıyorum.
    Aynen oyle su anda bindirilmis vaziyette..dedigim gibi kupon kullanarak 8000 alti pro icin-7000 alti air 128 icin beklemedeyim..kupon kullanarak gelecegine inaniyorum..ha gelmezse kendileri bilir..

Bu arada pozitif teknolojide 8400 tl..yani ben bekleyecegim..hayirlisi bakalim..

• 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.