Şimdi Ara

Apple kulaklık gigabyte 202 uyar mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iyi aksamlar arkadaslar bildiginiz uzere hepsiburada da apple kulaklik indirimde ve ben gigabyte gs 202 kullaniyorum kalitesinden dolayi apple kulakligi alacağim da benim telefonda sorunsuz calisir mi? mikrofon calismasa da olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 3.5 mm ise uyar sıkıntı olmaz
  • Jak girişi varsa uyar
  • Uymayabilir.Apple 'ın girişlerinde küçük bir farklılık oluyor.Ben MP3'te tam verim alamıyordum.Ses gelir ama verimli olmaz(Vokal sesi gelmez,kalite çöp gibi olur gibi.)Ama belki senin telefona uyar.
  • arkadaslar annemde xperia go var onun kulakligini taktigimda ses geliyor fakat verimsiz. ayni arkadasin dedigi gibi vokal sesi gelmiyor 3.5 mm philipsin mp3 player kulakligini kullaniyorum sorunsuz. tavsiyeleriniz nelerdir.

• acil yardim edebilirmisiniz siparis vermek uzereyim de

• quote:

Orijinalden alıntı: Rolnes

acil yardim edebilirmisiniz siparis vermek uzereyim de

Vermeden yetiştim.Sakın ve sakın alma hocam.3-4 lerden çıkan kulaklık berbat kalitede.
  • Kulaklığa verimsiz demeyin sizin cihazlarınızda ki eksiklik. Kulaklık stereo+4 pinli. Normalde stereo jacklar 3 pinli oluyo o 4. de sizin ses arttırma-başlat durdur gibi fonksiyonların iletilmesini sağlıyo.
    Kulaklığı tam olarak sokmadan yani 4 ü aynı anda gircek şekilde değilde 3ü gircek şekilde takın verimini alırsınız ancak yolda giderken vs kullanamazsınız oynama yapıcağı için.
  • Creative ep630 al en iyisi 50TL'ye kadar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.