Şimdi Ara

Apple/İphone Yetkisiz Müdahale Saçmalığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iphone 6S cihazım mikrofon sesi az geldiğinden İzmir Egemek Yetkili Servisine verdim. Telefonu Apple Onarım Merkezine göndereceklerini söylediler. iki gün sonra gelen mesajda ürün değişimi olacağını ancak değişimin ücretli olacağına ilişkin sms aldım. Telefonu verdiğim servisi aradığımda telefona yetkisiz müdahale yapıldığını anakartın yetkisiz kişilerce değiştirildiğini söylediler..Telefonun garantisi devam ederken yetkisiz birine verecek kadar gerizekalı mıyım diye sorduğumda apple merkezi aramamı söyleyip kapattılar.. Varmı daha önce böyle bir saçmalıkla karşılaşan?? ben garantisi devam eden bir telefonu neden başka bir yere götüreyim..telefon değil yetkisiz müdahele, üzerinde bir çizik bile yok...

• Tüketici hakem heyetine başvurdum karar lehime çıktı arkadaşlar..Böyle bir durum yaşayan/yaşayacak arkadaşlara duyurulur..
  • Aynısı benim başıma geldi ne kadar sürüyor ne gibi süreç yaşadınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6s = problem

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2 aydır aynı sebepten farklı cihaz benim de THH'de bilirkişi aşamasındayız. Umarım lehime sonuçlanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enginsaat

Tüketici hakem heyetine başvurdum karar lehime çıktı arkadaşlar..Böyle bir durum yaşayan/yaşayacak arkadaşlara duyurulur..
    Sonuç ne olarak lehinize çıktı?Yeni telefon mu verekcekler yoksa para iadesi filan mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D50B08F8B

Sonuç ne olarak lehinize çıktı?Yeni telefon mu verekcekler yoksa para iadesi filan mı?

Alıntıları Göster
    Hakem heyetine başvururken üç seçenek var. Birincisi cihazın sıfırı ile değişimi, ikincisi cihazı satın aldığın para iadesi, üçüncüsü ise cihazın ücretsiz onarımı..Ben sıfırı ile değiştirilmesini talep ettim ve karar o şekilde verildi.. eğer para iadesi isteseydim para iadesi olacaktı..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.