Şimdi Ara

Apple iPhone SE (1. nesil) [ANA KONU] (456. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
15 Misafir - 15 Masaüstü
5 sn
9.566
Cevap
113
Favori
490.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 454455456457458
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pil sağlığım %75'e düştü. deji alıp iphone se2'yi mi bekleyeyim yoksa bataryayı apple'ın kendisinden mi değiştireyim ?
  • iPhone 16GB Silver cihazım satılıktır Arkadaşlar ikinci telefon olarak kullandım kozmetik olarak neredeyse sıfır denilecek seviyede. Kutusu, faturası ve original şarj aleti mevcut.
    Pil sığlığı %83
    iOS versiyon 12.4

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SE2 çıkınca direk nasıl alıyorsunuz abi bu parayı nasıl buluyonuz ben SE için bile 2 yıl bekleyip ikinci elini aldım.Para nasıl kazanıyorsunuz arkadşlar bize de bahseder misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: VORVZAKONE

SE2 çıkınca direk nasıl alıyorsunuz abi bu parayı nasıl buluyonuz ben SE için bile 2 yıl bekleyip ikinci elini aldım.Para nasıl kazanıyorsunuz arkadşlar bize de bahseder misiniz?
    millet iphone 11'i şak diye aldı 8 milyara bunu mu alamayacaklar

bende bilmiyorum sorunun cevabını yalnız
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    valla SE beni uzun bir süre götürsün diye aldım da böyle alabilenleri görünce şaşırıyorum aslında benim de aylık gelirim 15 20k olsa ben de şak diye alırım da neyse hayal kurmayalım şimdi
  • Arkadaşlar sizlerebir soru sormak istiyorum. Örneğin sıfır kapalı kutu yurtiçi garantili iphone cihaz aldım diyelim. Cihazın kurulumunu yapmam yani aktifleştirmem örnek olarak 09.ŞUBAT.2020 diyelim . İos 13 ile gelen özellikle telefonun ayarlarında sınırlı servis kapsamı yazan yerde kı tarıhte veya Apple sitesinden garanti sorgulamada 2 yıl garantim olacağı için son garanti sürem 10.ŞUBAT.2022 mi yazması lazım 08.ŞUBAT.2022 mi yada 09.ŞUBAT.2022 mi yazması lazım? bu konuda bana açıklayıcı şekilde yardımcı olmanızı bekliyorum.
  • ysnowstorm kullanıcısına yanıt
    8 Şubat 2022 yazar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ejderya2k

8 Şubat 2022 yazar.
    10.ŞUBAT.2022 yazmaz mı dıyorsunuz şubat ayı 29 çekiyor mesela nasıl bi hesaplama yaptınız
    Ben cihazımı 26 Eylül'de etkinleştirdim. 25 Eylül 2021 garanti bitiş tarihi yazıyor. Buna dayanarak söyledim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ejderya2k

Ben cihazımı 26 Eylül'de etkinleştirdim. 25 Eylül 2021 garanti bitiş tarihi yazıyor. Buna dayanarak söyledim.
    teşekkür ederimm ^^
    kullanıyor musunuz şu an SE ?
    donacak son güncellemelerde diyorlardı öyle bir şey oldu mu ?
  • Cihaz İos 14ü alcak diyorlar. harbi taş gibi telefon hız olarak uçuyor boyu çok rahatsız etmesse uzun yıllar götürür hala
  • beyler soğuktan telefonu kapanan var mı?
    geçen istanbulda hava çok da soğuk olmamasına rağmen 5 dk dışarıda elimde tuttum %27 şarj olmasına rağmen kapandı. Erzurumda sürekli oluyordu tamam çok soğuk kapanabilir diyordum da anlamadım. bataryada mı sıkıntı var sizce?
  • VORVZAKONE kullanıcısına yanıt
    ben sattığım için üzülüyorum se mi ama yazın kumsalda sıcaktan fazla ısınıp kapanıyordu.
    ama çok soğuk ortamlarda bulunmadım.
  • Bizim Cihazlara Göre Lansman Kılıfı Nerden Bulabilirim
  • perry23 kullanıcısına yanıt
    niye sattınız ki hocam parayamı sıkış mıydınız?
  • Pilden dolayı cihazı garantiye göndermiştim. Yeni cihaz göndermişler. Cihaza yedeğimi kurdum kullanmaya başladım antutu testi yaptım 200k puan verdi. Taş gibi 😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. İkinci el iPhone SE ya da 6s almak istiyorum.

Şuan hali hazırda Huawei GR5 2017 kullanıyorum. 3GB rami olmasına rağmen Androidin zamanla yavaşlamasının kurbanı oldu telefon. Çok donuyor, çok kasıyor.

Daha önce iPhone 5S kullanmıştım. 16GBlik versiyonuydu. Kasma ve donma yapıyordu telefon komple dolu olduğu için. Bundan dolayı alacağım 6s veya SEyi 64-128gblik alacağım.

Sizce SE ya da 6S almalı mıyım? Android tarafında çok yüksek fiyatlara çıkmadıkça maalesef bir süre sonra telefon donmaya takılmaya başlıyor.

Stabilite istiyorum artık. Çok fazla oyun oynayan birisi değilim. Şu an ki telefonum ilk aldığımda canavar gibiyken şuan ölü gibi. Bunu gittiği yere kadar kullanıp o sırada biraz para biriktirip iPhone SE ya da 6S alacağım. Belki duruma göre 6s plus ya da 7 düşünebilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • VORVZAKONE kullanıcısına yanıt
    evet ve donacak demişlerdi yeni sürümdeler.
  • 
Sayfa: önceki 454455456457458
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.