Şimdi Ara

Apple iPhone SE (1. nesil) [ANA KONU] (277. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.566
Cevap
113
Favori
490.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam 2 hafta kadar önce Teknosa'da indirim vardı (64 gb SE 2299 lira). Bizim buradaki Teknosa'ya gittim hemen ellerinde sadece 16 gb rose gold vardı. Stoklara baktık çevre Teknosalarda 64'lük gold ve rose gold vardı. En yakın yerden sipariş verdik. Faturamı kestiler, iki gün sonra geleceğini söylediler. Tabi bu arada apple sitesinden fatudaki imei sorgulama yaptım.''Lütfen cihazınızı etkinleştirin'' yazısınıda görünce içim rahat bir şekilde evimin yolunu tuttum. 2 gün sonra geldi. Çok şükür sorunsuz kullanıyorum.
    Bu şekilde yapabilirsiniz sizde. Tabi şuan Teknosa'da fiyat artmış 2499 TL olmuş.
  • SISTEM-4-4-2 S kullanıcısına yanıt
    Teknosa'ya gittim 2 gun once. 64 gb olani suan 2499 lira ama elimizde yok dedi. Getirtemez misiniz dedim. Bilgisayarin basina gecti, suan Türkiye'deki hicbir Teknosa'da yok getirtemeyiz dedi :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ayranmadeni kullanıcısına yanıt
    Hocam uğraşası gelmemiş:) Apple iPhone SE (1. nesil)  [ANA KONU]
  • ayranmadeni kullanıcısına yanıt
    Hocam ios 9 ile gelen cihazlarımız şu an ios 10 ile devam ediyor. Cihazın 7 küsür GB'ı şu an boş. Facebook,Whastapp,Twitter,İnstagram,Swarm,Foursq,Scorp vs. de yüklü halde. Tabi ki 64GB pastaya çilek gibi olur adeta. Ama 16GB da yeterli onu söylemek istiyorum. Yine de son karar sizin.
  • SISTEM-4-4-2 S kullanıcısına yanıt
    gentleman_ kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler yardım ettiğiniz için

• Arkadaşlar 16gb olan modeli hepsiburada DEMO olarak satıyor 1800tl kulaklık yok sizce alınırmı. Yada fikriniz varmı

• Arkadaşlar destek rica ediyorum.

Turkcell hattımın üzerinden SE almak istiyorum LG G2 kullanıyordum bozuldu fakat Eskişehir'de hiç bir Turkcellde yok cihaz. Bildiğiniz elinde cihaz olan bir Turkcell bayisi var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: İstan34bul

Arkadaşlar 16gb olan modeli hepsiburada DEMO olarak satıyor 1800tl kulaklık yok sizce alınırmı. Yada fikriniz varmı

tabiki alınır, normal cihazdan tek farkı kutuda kulaklık olmaması. ben 1666 tl'ye almıştım dolar düşükken demo cihazı pttavm.com'dan, iyikide almışım, hiç sorunsuz kullanıyorum 5 aydır..
  • Selamun aleyküm iki tane sorum olucak birincisi telefon 10.2 jbli ama hep hata alıyorum tweak yüklerken felan yükleniyorda sıkıbtı çıkarmıyor ama canımı sıkıyor başka jbleyen varsa hata önlemek için ne yapılmalı ikinci sorum üst çerçevede çukur var telefon elimden düştü bide arka kasada ezik var telefonun sarjıda az gitmeye başladı telefonu vatandan aldım 16 gb kaskouda var bitmeden göndermek istiyorum ne yaparsam tamir ettirebilirim yardımcı olur musunuz lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: İstan34bul

Arkadaşlar 16gb olan modeli hepsiburada DEMO olarak satıyor 1800tl kulaklık yok sizce alınırmı. Yada fikriniz varmı

sıfırı 1999 TL. bence sıfırını almaya değer.
  • Dün başıma gelen bir sorunu yazayım, ilk defa sorun yaşadım SE'de.

Telefon gece tam yatacakken, şarjım yüzde 100 iken dondu. Ekran ışığı yanıyor, ekranda normalinden büyük duvar kağıdı fotoğrafı gözüküyor. Herhangi bir hareket yok. Siri'ye telefonu kapat diyeceğim, Siri açılır gibi olup kapandı. Kendimi aradım, telefonu açamadım. Ekran dondu kaldı.

Çözüm olarak güç tuşu ve home tuşuna basılı tutarak yeniden başlattım. İlk defa da olsa bu cihazda böyle bir sorun yaşamak canımı sıktı. Umarım bir daha olmaz.
  • Arkadaşlar iphone se kullanıyorum oyunların çoğunda çok ufak takılma oluyor neden sizce sürümlemi alaklı ios 10.2.1 kullanıyorum ufak oyunlar hariç :)

• steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    Aşırı ısınma sebep olmuştur diye tahmin ediyorum. Tekrar benzer olay yaşarsanız yazarsınız.
  • İstan34bul kullanıcısına yanıt
    08.03.2017 tarihinde vatanda gece saat 10 da 1.800 TL idi uzay grisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cangk

08.03.2017 tarihinde vatanda gece saat 10 da 1.800 TL idi uzay grisi.

Telefonu almak için 1 haftadır takipteyim.
    Vatan Bilgisayar ve Teknosa'da 1.999 TL. Şu an için her ikisinde de kampanya yok.
    O saatte o fiyatın olması sebebi nedir acaba? Ve nasıl yakalayabilirim ben de? :)
  • No SS no güven.

Apple iPhone SE (1. nesil)  [ANA KONU]

• Satılık SE 16GB Space Gray Turkcell'den alınma Haz / 2016 . İlgilenen olursa pm atabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LouisVuitton -- 10 Mart 2017; 11:27:36 >
  • Beta 5 pil konusunda daha iyi iş çıkarıyor gibi duruyor ;)

• gokhan68 G kullanıcısına yanıt
    Vatanbilgisayar her gece saat 22:00 den sabah saat 06:00 ya kadar bazı ürünlere indirim yapar. Ben şansına gördüm, bir ara takipteydim SE için o yüzden dikkatimi çekti.
  • Bugün hem yedekleme yapmak hemde iTunes'dan nasıl temiz kurulum yapılır iTunes'un olayı nedir diye bağladım telefonu Pc'ye. Ancak TTnet'in sağladığı muhteşem hızlı internetim ile ''8 saat'' gösteriyor.
    Hız testi yaptım 2,04 Mbps download gösteriyor. Akşama iner herhalde.

Apple iPhone SE (1. nesil)  [ANA KONU]

iTunes'dan kurulum ile telefondan kurulum arasında gözle görülür bir fark var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SISTEM-4-4-2 -- 10 Mart 2017; 15:21:13 >

• 
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.