Şimdi Ara

Apple iPhone SE (1. nesil) [ANA KONU] (276. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.566
Cevap
113
Favori
490.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 274275276277278
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: .Space.

Çok uzun sürede oluyor sıfırdan 3 saati bulur gibi.

Dün babam için aldım SE 9.3.5 ile geldi. Acaba 10 yüklesemmi diye düşünüyorum. Ya da gittiği yere kadar 9.3.5 kullansın diyorum.

Hocam gerçekten uzun bir süre şarj için.

Benim cihaz 47. hafta (21.11-27.11) üretimi olduğundan dolayı sanıyorum ki ios 10 ile geldi. İos 9 performansını hiç göremedim o yüzden.

10.2.1 güncellemesini de yaptım. Şuan bir sorun yok çok şükür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple Music banka kartımı kabul etmiyor. Kredi kartıda kullanmıyorum.

"İninal Kart" kabul eder mi? Var mıdır kullanan?

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi At Tarağı -- 24 Haziran 2021; 8:58:45 >
  • Merhaba,

G3 kullanıyorum ancak bu telefona geçiş yapacağım. Sizden ricam ön ve arka kamera ile foto çekip buraya atar mısınız? 64GB olanına bakacağım tavsiye eder misiniz?
  • At Tarağı kullanıcısına yanıt
    Kasa değişimi yapılır o da tahminimce 250 lira falan tutar.

• ObtObt kullanıcısına yanıt
    ne kadar sürer peki hiç bilginiz var mı bu konularda
  • At Tarağı kullanıcısına yanıt
    Hocam Apple kasa değişimi yapmıyor olabilir. Verdiğim bağlantıyı bir inceleyin isterseniz.

https://support.apple.com/tr-tr/iphone/repair/service/pricing

• ObtObt kullanıcısına yanıt
    anladım hocam teşekkür ederim

• .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Size hafta içinden hafta sonu olarak sözüm vardı. Fotoğraflar hazır, dış çekim yapamadım, çünkü şu an güneş tam evin cephesinde. Ön ve ana kamera ile nesne(telefon,kumanda) çekimi yaptım. Az da olsa fikir verecektir.

PM
  • Arkadaşlar bir sorum olacak garantiyle ilgili ayın 6 sında alınan telefonun garantisi sorgulanınca iki yıl sonra aynı ayın 5 i olması normal midir ?

• -smirnoff- kullanıcısına yanıt
    Hocam bende de 21/02/2017 cihazı etkinleştirme tarihim. 20/02/2019 tarihinde de garanti bitiyor.

• SISTEM-4-4-2 S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam sağolun

• gentleman_ kullanıcısına yanıt
    Hocam çok sağolun, gerçekten harika oldu. Mailden bekliyorum fotoğrafları :)

• 64 gb olani niye hicbir yerde yok?

• ayranmadeni kullanıcısına yanıt
    Bu soruya cevap veremeyeceğim çünkü hiç bir yerde olmadığı iddia edilip sebebi istenmiş.

Deseniz ki ben 64 gb bulamadım, var mıdır? O zaman hb'de şu anda var mesela, n11'e bakmadım ama orada da vardır diye tahmin ediyorum.
    Bulundugum yerdeki magazalara gittim; mediamarkt, vatan, teknosa, turkcell ve bimeks. Buralarda yoktu.

Daha once internetten telefon almadim, o yuzden pek guvenemiyorum. Bu kadar buyuk teknoloji magazalarinda olmamasi garip geldi. Cidden düzgün yazmamışım,kusura bakmayin

• ayranmadeni kullanıcısına yanıt
    Yok yok kusur falan yok. Ben de yanlış anlamış olabilirim. Normalde burada herkese elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım bilen bilir. Bazen konuya sırf kötüleme amaçlı gelenler oluyor o yüzden.

Şöyle söyleyim, mağazalarda kalmamış olabilir ona bir şey diyemem çünkü büyük mağazaların internet sitesinde bile kalmamış görünüyor şu an. Ama internette daha uygun fiyata alabilirsiniz. Buradaki SE kullanıcılarının çoğu internetten almıştır. Evet biraz şans işi ama Apple ve satıcı firma bunun arkasında duracaktır diye tahmin ediyorum. Yine de karar sizin. Bu arada 16GB de her türlü yetiyor hocam.

Bencede 16 GB yeter içine müzik vs atılıp dinlenilmeyecekse

Muzik pek sorun olmaz internetten dinlerim, ileride gelen guncellemelerde sorun cikartir mi, bu tereddütteyim

• 
Sayfa: önceki 274275276277278
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.