Şimdi Ara

Apple iPhone SE (1. nesil) [ANA KONU] (272. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.566
Cevap
113
Favori
491.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İphone 4 üm 5 yaşına bastı. Gecenlerde doğum gününü kutladık. Bataryası perişandı içim acıdı 50tl ye Deji batarya aldım. Kendim taktım. İlk aldığım günlerdeki gibi şimdi. Artık anneme veriyim kullansın diye düşünüyorum. En az bi 5 yıl daha gider kerata

SE alayım diye ufaktan düşündüm. Sıfır 1.900tl ikinci eli 1.500tl diyince çok sinirlendim. İkinci elde yarı yarıya düşer fiyat. İki aydan tayfanın havası iner nisan gibi 1.000tl ye ikinci el kutu içeriği tam faturalı garantisi devam eden bişey denk gelir. Alır bi beş yıl daha kullanırım. Seviyorum bizim memleketi ya

• Kutu İçeriği atma şansın var mı hocam. Ben bu hepsiburadaya hiç güvenmiyorum orijinal olduğunu nasıl anladınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kılıf önerisi isteyenlere logitech iphone kılıfını öneririm n11 de 16 tl ve kaliteli sağlam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Discovery_

Akadaşlar selamlar,

IP7y geçitiğimden dolayı iPhone SE 64GB Space Gray telefonum satılıktır.

https://forum.donanimhaber.com/satilik-iphone-se-64-gb-uzay-gri-5-aylik-sifirdan-farksiz-1-900-tl--123835880#123835880

iphone se ile ip7 yi şarj ve hız bakımından kıyaslayabilir misiniz
  • Dün teslim aldım telefonu. İlk ios deneyimim ve beğendim. Kafama takılan Cihaz 10.1.1 ile geldi. İos 9 ile gelmesi gerekmiyormuydu? Teknosadan aldım ilk ben etkinleştirdim. Windows Phonedan sonra herşeyin uygulaması olduğunu görmek müthiş.

• Beyler 5s'den SE'e geçmek ne kadar mantıklı? Tavsiye eder misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: HKND

Beyler 5s'den SE'e geçmek ne kadar mantıklı? Tavsiye eder misiniz?

Aynen bu sorunun cevabını bende merak ediyorum

• HKND kullanıcısına yanıt
    Gerek buradaki üyelerimizin mesajları ,gerekse kendi araştırmalarım olsun gayet mantıklı bir iş yapmış olursun şayet bende hayırlısıyla 2-3 aya kadar alıcam ,fiyatında gayet uygun mis:)

• quote:

Orijinalden alıntı: mk789

quote:

Aynen bu sorunun cevabını bende merak ediyorum

Ben geçtim 5s den se ye. Tavsiye ederim. Performans olarak müthiş tatmin eder...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Görüntü olarak yenilik isterseniz tatmin etmez haliyle. Sırf performans için geçecekseniz değer. Kullandığınız 5S'ten farklı bir renk almanız daha cazip kılabilir.
  • Merhaba. 1350 tl ye haziran 2016 turkcelden alınma bir iphone se (rose) almak için niyetlendim. Telefonu almam için acil cevap bekliyor satıcı, oyüzden geçmiş sayfaları okuyamadım. Telefonu eşime alacağım fiyatı makul mü ve mail alışverişi hızlı mı? bi zahmet cevap verebilirmisiniz şimdiden teşekkürler.
  • Nisan'in son hadtasi yunanistan'a gidiyorum. 2 tane telefon getirme hakkim var bildigim kadariyla. Isteyen olursa 570 euro'ya 64 gb'lik alabilirim. 1 sene turkiye,2 sene de yunanistan garantisi var.

• Çok övdüğüm batarya bir önceki dolumda %2'de, şimdi de %5'te iken kapandı. Üstelik artık 48 saatleri göremiyorum. 40 saatte kapanıyor maksimum. İnşallah yazılımsaldır batarya ölmemiştir.

• ismldrsn kullanıcısına yanıt
    İzmir Gaziemir'de sordum 2.el 1700 tl dedi kozmetik olarak çok iyi. Alış nasıl oluyor dedim 1400-1500'e alırız dedi.

• mk789 kullanıcısına yanıt
    Bana göre tek artısı orta tuşa basmadan kilidin kapanıp açılması. Ha dicen neden Se aldın. Almışken uzun giderli olsun dedim. 5s'im olsa almazdım.

• SISTEM-4-4-2 S kullanıcısına yanıt
    Son piyasaya sürülenlerdir

• quote:

Orijinalden alıntı: semih01sem

Bana göre tek artısı orta tuşa basmadan kilidin kapanıp açılması. Ha dicen neden Se aldın. Almışken uzun giderli olsun dedim. 5s'im olsa almazdım.

Hocam o nasıl oluyor acaba açıklarmısın :) iPhone 6steki gibi mi yoksa?

• semih01sem S kullanıcısına yanıt
    Sanırım öyle hocam.
    http://sndeep.info şu siteden üretim haftasını sorgulamaya çalıştım ama öğrenemedim. Gözlerim ''week'' aradı ama bulamadım. Konu hakkında bilginiz var mı?
  • mk789 kullanıcısına yanıt
    Aynen eline alınca ekran açılıyor. Parmağını okutunca kilit açılıyor. Assistive touch ile de kitleniyor.

• SISTEM-4-4-2 S kullanıcısına yanıt
    Valla benim imei numarama hatalı dedi hiç bilmiyorum bu siteyi. Evde sony var kutusunda revizyon numarası yazıyor oradan anlaşılıyor ne çemen çıktığı ama bunu bilmiyorum. Bak istersen kutuya rev2 falan yazıyorsa bulursun belki.

• 
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.