Şimdi Ara

Apple Iphone Polycarbonate Kılıf hakkında (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
7.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ustadım sen de biliyorsun ki Amerika fiyatlarıyla buradaki fiyatları karşılaştırmak çok mantıklı değil.

Zira 399 ve 499 dolara yani 500-600 YTL'ye satılan iPhone burada 1100 YTL civarına satılıyor.

Dolayısıyla oradaki fiyat tek başına belirleyici olamayabiliyor. Zaten oradan Türkiye'ye bir tane göndermeye çalışsan 13 $ kılıf için 20 - 25 dolar kargo parası ödemek zorunda kalırsın, üstelik en az 10 gün kargonun gelmesini beklersin. Ayrıca gümrükteki görevlilerin keyfi davranışları yüzünden kargonun kaybolma ihtimali gibi bir riski de hepimiz biliyoruz.

Bunlara ek olarak, orada gördüğün 13 dolarlık kılıfın usa'daki arkadaşa kargolanması için 6-7 dolar ücret var. etti 20 dolar. Oradan Turkiye'ye getiren kişiye ekstradan para veriyorsun etti 25 dolar. Gg listeleme ve ücret kesimi parası 3+5 YTL = 8 ytl etti 39 YTL Ben ise diyorum ki size 5 YTL indirimle 45 YTL'ye satayım. Yani fiyat konusunda bir uçurum yok. Elbetteki USA'da olsaydık hersey daha iyi olurdu ancak durum böyle.

Ürünü almak isteyenler msn adresimi eklesinler, oradan konuşup hallederiz. merhabaturkiye@hotmail.com

Selamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qwert007 -- 2 Haziran 2008; 10:04:47 >

• Cevabınız ve ilginiz için tekrar teşekkür ederim.

İyi günler...

quote:

Orjinalden alıntı: qwert007

Ustadım sen de biliyorsun ki Amerika fiyatlarıyla buradaki fiyatları karşılaştırmak çok mantıklı değil.

Zira 399 ve 499 dolara yani 500-600 YTL'ye satılan iPhone burada 1100 YTL civarına satılıyor.

Dolayısıyla oradaki fiyat tek başına belirleyici olamayabiliyor. Zaten oradan Türkiye'ye bir tane göndermeye çalışsan 13 $ kılıf için 20 - 25 dolar kargo parası ödemek zorunda kalırsın, üstelik en az 10 gün kargonun gelmesini beklersin. Ayrıca gümrükteki görevlilerin keyfi davranışları yüzünden kargonun kaybolma ihtimali gibi bir riski de hepimiz biliyoruz.

Bunlara ek olarak, orada gördüğün 13 dolarlık kılıfın usa'daki arkadaşa kargolanması için 6-7 dolar ücret var. etti 20 dolar. Oradan Turkiye'ye getiren kişiye ekstradan para veriyorsun etti 25 dolar. Gg listeleme ve ücret kesimi parası 3+5 YTL = 8 ytl etti 39 YTL Ben ise diyorum ki size 5 YTL indirimle 45 YTL'ye satayım. Yani fiyat konusunda bir uçurum yok. Elbetteki USA'da olsaydık hersey daha iyi olurdu ancak durum böyle.

Ürünü almak isteyenler msn adresimi eklesinler, oradan konuşup hallederiz. merhabaturkiye@hotmail.com

Selamlar.

• selamlar,
    ürün fotoğraflarda güzel görünüyo ama istanbul'da görerek alabilme imkanımız var mı?
  • Bende iMat II yi merak ettim kendinden yapışkanlımı yoks özel bir solüsyonla mı yapıştırılıyor?
  • quote:

Orjinalden alıntı: XanderJR

ben bugün istyles tan sipariş verdim 6,99 dolar sticker 3 dolarda kargosu toplam 10 dolar yani
    çok güzel görünüyor

http://www.istyles.com/crime-scene-revisited-iphone-skin-p-6544.html

Apple Iphone Polycarbonate Kılıf  hakkında

ürünüm bugün postaya verilmiş gerçekten hızlılar

• qwert007 arkadaşım grisinide yayınlarmısın gg de ben görmedim ayrıca azda olsa dh üyelerine indirim yapman güzel ben almak istiyorum ama bi cesaret edemedim biraz pahalı gibi bide beğenmezsek yazık paraya ama alırsam burada ayrıntılı yayınlayacam veya olan bir kişi bize yardımcı olsa super olur.
  • kcin ve jackal, mesajlarınız ve ilginiz için çok teşekkür ederim.

Ben Ankara'dayım, burada olsaydınız memnuniyetle sizinle görüşüp ürünü gösterirdim.

iMat II'yi yapıştırmak için ekstradan herhangi bir solusyona ihtiyaç yok. Kendi yapıskanıyla yapısıyor. Özellikle köşeleri iPhone 'a uygun kesim yapıldıgı için yapıştırırken herhangi bir zorluk çekilmiyor.

Teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.
  • ben buna benzer silikon kılıfı 10 ytlye aldım doğubanktan, deri görünümlü olanıda 10 ytl idi. ilgilenen olursa baksın oraya. belki yazıcıoğlu'nda da vardır.
    ben bi deri kılıf, bi de bu silikon kılıftan aldım. deriyi kullanamadım, çünkü telefonu çıkarmak işkence idi, hele de telefon çaldığında. bu kılıf telefonu büyütsede biraz bence gayet kullanışlı ama öyle 50 ytl felan çok gereksiz paralar, 10 ytllik olanda işinizi fazlasıyla görür.
  • wind06, mesajın, ilgin ve tavsiyen için çok teşekkür ederiz.

Fakat bu tavsiyen, 399$ - 499$ cok gereksiz paralar dogubankta iphone görünümünde çin malı telefonlar satlıyor, işinizi fazlasıyla görür demek gibi olmus :)

Selamlar.
  • O 10 dolara satılan takliti olabilir, orjınalinin arkasında cozip yazıyor ve oldukca kaliteli bir ürün, tam oturuyor ve iyi bir koruma sağlıyor
  • quote:

wind06, mesajın, ilgin ve tavsiyen için çok teşekkür ederiz.

Fakat bu tavsiyen, 399$ - 499$ cok gereksiz paralar dogubankta iphone görünümünde çin malı telefonlar satlıyor, işinizi fazlasıyla görür demek gibi olmus :)

Selamlar.

altı üstü kılıf, elektronik bişey değil hele de iphone'un kendisi hiç değil,yanlış kıyaslama yapmayalım lütfen. hem diyorum gayet kaliteli ve kullanışlı bu 10 ytllik olanlar. dandik bişey değil gerçektende. sıkılırsan 10 ytl işte, kolayca başka rengini, çeşidini alırsın ama 50 ytl vermek çok gereksiz bence.

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wind06 -- 3 Haziran 2008; 10:56:58 >
  • Polemiğe girmek istemiyorum, ayrıca tavsiyelerin için teşekkür ederim wind06. Düşüncelerine saygı gösteriyorum.

Ancak hatırlatmak isterim ki çinden gelen çocuk oyuncakları da cok ucuz diye tüm piyasalara girdi ancak daha sonra içerdiği kanserojen boyalar yüzünden yasaklandı ve geri çekilmek zorunda kaldı. Ancak satılan milyonlarca oyuncagın nerede oldugu cok belli, bizim evlerimizde.

Polycarbonate maddesi rastgele seçilmiş bir madde değil, orjinal kutusundaki özelliklerine bakarsan "UNHARFMFUL FOR PEOPLE" yazıyor.

Yani altı üstü 10 Ytl begenmedin çöpe at diyorsun ancak sağlık etkenini de hesaba katmak gerekiyor.

Bunu sadece bilgilendirme amacıyla yazıyorum, yoksa amacım polemige girmek değil.

Begenen orjinal alır begenen ise dogubanktan 10 YTL'lik kılıf alır. Herkesin kendi özgür seçimi..

İyi calismalar diliyorum.

• ya benim bi sorum olucaktı
    bu imat 2 turuncu kılıf sadece telefonunun arkasını korumak için ekran için ise ayrıca bi jelatin yine alıcaz öyle mi.. eğer sizden alırsak bu da fiyata dahil dimi?
  • de_Brogli Bey, evet söylediğiniz gibi telefonun arka kısmını koruyor. Kutusunda bir tane jelatin ile geliyor.

Bunun dışında bir jelatin de ben hediye ediyorum. Yani toplamda iki jelatin olmus olacak. Bunlar fiyata dahil.

Zaten donanımhaber üyelerine 5 YTL indirimle verdiğimi belirtmiştim.

Daha fazla bilgi için msn adresimi ekleyebilirsiniz. merhabaturkiye@hotmail.com

Hepinize iyi günler, iyi çalışmalar dilerim.
  • quote:

quote:

ben bugün istyles tan sipariş verdim 6,99 dolar sticker 3 dolarda kargosu toplam 10 dolar yani
    çok güzel görünüyor

ya anlamadığım nokta bu skinin hepsi yapışkan olarak mı hertarafına mı yapışıyor.. ön ve arka olmak üzere

• quote:

de_Brogli Bey, evet söylediğiniz gibi telefonun arka kısmını koruyor. Kutusunda bir tane jelatin ile geliyor.

Bunun dışında bir jelatin de ben hediye ediyorum. Yani toplamda iki jelatin olmus olacak. Bunlar fiyata dahil.

Zaten donanımhaber üyelerine 5 YTL indirimle verdiğimi belirtmiştim.

Daha fazla bilgi için msn adresimi ekleyebilirsiniz. merhabaturkiye@hotmail.com

Hepinize iyi günler, iyi çalışmalar dilerim.

ilginize teşekür ederim..
  • quote:

Polemiğe girmek istemiyorum, ayrıca tavsiyelerin için teşekkür ederim wind06. Düşüncelerine saygı gösteriyorum.

Ancak hatırlatmak isterim ki çinden gelen çocuk oyuncakları da cok ucuz diye tüm piyasalara girdi ancak daha sonra içerdiği kanserojen boyalar yüzünden yasaklandı ve geri çekilmek zorunda kaldı. Ancak satılan milyonlarca oyuncagın nerede oldugu cok belli, bizim evlerimizde.

Polycarbonate maddesi rastgele seçilmiş bir madde değil, orjinal kutusundaki özelliklerine bakarsan "UNHARFMFUL FOR PEOPLE" yazıyor.

Yani altı üstü 10 Ytl begenmedin çöpe at diyorsun ancak sağlık etkenini de hesaba katmak gerekiyor.

Bunu sadece bilgilendirme amacıyla yazıyorum, yoksa amacım polemige girmek değil.

Begenen orjinal alır begenen ise dogubanktan 10 YTL'lik kılıf alır. Herkesin kendi özgür seçimi..

İyi calismalar diliyorum.

çok iddialı olmak istemiyorum ama orjinal dediğinle, ucuzu arasında çok ciddi bir malzeme, boya kalitesi felan olduğunu düşünmüyorum. orjinal dediğin kılıfta çin'de belki aynı fabrikada yapılıyo, sadece noname(isimsiz) değil. aynı şekilde çocuklar için zararlı denen oyuncaklarda gayet pahalı satılan, toys r us gibi mağazalar zincirinde satılan oyuncaklardı ve onlarda da insan sağlığına zararlı madde içermez türünden uyarılar vardı. yani öyle ucuzu sağlıksız, pahalısı sağlıklı, ucuzu çin'de pahalısı mars'ta üretiliyor durumları yok.

• quote:

Orjinalden alıntı: de_Brogli

quote:

quote:

çok güzel görünüyor

ya anlamadığım nokta bu skinin hepsi yapışkan olarak mı hertarafına mı yapışıyor.. ön ve arka olmak üzere

bu stikerlarında eksi tarafını sölimde sonra neden kimse uyarmadı denmesin
    arka tarafı komple yapışmıyo, sadece belli bir yüzeye yapışıyo, yani uç oval kenar kıvrımları boşta kalıyo. fotolara dikkatli bakınca demek istediğim analaşılacaktır. hoş bu durum fotolarda çok sırıtmasada, ele alınca çok sırıtıyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wind06 -- 3 Haziran 2008; 13:29:00 >

• qwert007 den yaklaşık bir hafta önce polycarbonet klıf aldım. pahalı bir kılıf ama mükemmel bir kılıf. ben oldukça memnunum ve iyi ki almışım diyorum. Ben alırken imate II yoktu ama o zaman satışta o olsa onu alırdım herhalde. Ama hali hazırdaki kılıfımdan da çok memnun olduğumu ifade etmek istiyorum.
  • @qwert007

Hocam pm atmış bulunmaktayım...

Cevaplarsanız sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.