Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (650. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
33.033
Cevap
1.168
Favori
3.403.486
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 648649650651652
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İphone 11 64 gb, en uygun nasıl alabilirm?
    World ve maximum kartlarım mevcut
  • İphone 11 128gb kullanıyorum. Telefon bana çok ağır geliyor. Sırf bu yüzden satıp iphone 12 mini almayı düşünüyorum. Benim tel üzerine 1000-1500 tl verip 12 miniye geçebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ensar14

Apple 20W hızlı şarj adaptörü hepsiburada satıcısında 199 TL, hepsiburada yeni üyelik ile 200 TL için 50 TL indirim kampanyası kullandım isteyen kullanabilir (total 149 TL)

iPhone 11 64 GB ise 7.099 TL

teşekkürler yanına 3 lira ıslak mendil aldım 200 e tamamlamak için

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre The Sorcerer

Ama bu adaletli bir karşılaştırma sayılmaz bence. Birinin ekranı diğerine göre baya büyük, tabi ki daha çok harcayacak, hem de video izlemede.

ekran büyük olunca telefon da büyüyor dolayısıyla pilin boyutu da büyüyor onu da hesaba katmak lazım

ve ekran büyüdükçe %20 fazla pil harcıyorsa pil aynı oranda büyüdüğünde kapasitesi %30-40 artıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÇıkarımSenleHerYola -- 14 Mayıs 2021; 23:29:48 >
  • ademcrt A kullanıcısına yanıt
    Fiyat

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Şu an MediaMarkt'ta fiyatlar 8700'e yükseldi. Ürün sayfasında 8000 gözüküyor ama sepete eklendiğinde 8700 oluyor. Zamlar başladı galiba. @dimontales

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atınki -- 15 Mayıs 2021; 1:55:58 >
  • furkanerdem F kullanıcısına yanıt
    Gurgenclerin kendi sitesinde 7589 tl, bonus karta 100 bonus. 7489 tl ye gelir

• Hepsiburada.com da 12 mini 128 mavi renk diğer renklere göre uygun fiyatlı.9.589,30 TL

• Emre The Sorcerer E kullanıcısına yanıt

İki telefon arasında ekran farkı %20; pil kapasite farkı %100 one plus lehine. Ekranı %20 büyük iken pili de %20 büyük olsa idi acaba one plus neler yaşatacaktı kullanıcıya? 2700 mah pili olsa idi mesala? Hüsran olurdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • needacar kullanıcısına yanıt
    Pil tüketiminde pek çok faktör etkili. Kiyaslanan cihazlardan biri android işletim sistemi diğeri ios işletim sistemi. İşletim sistemi optimizasyonuna göre pil tüketimi farklılık gösterir. Kaldı ki kullandığı aynı uygulama androidde çok pil tüketirken ios da az tüketebilir

• frommyeyestotheworld kullanıcısına yanıt

Tamam da one Plus ın içine iOS koyacaksak neden karşılaştırıyoruz biz. Fark tabi ki iOS ve onunla tam uyumlu donanım ve yazılımlardan kaynaklanıyor. Sonuç iPhone 12 mini küçücük piline rağmen başabaş performans sergiliyebiliyor.

• pivazovski P kullanıcısına yanıt

hepsiburada satıcı 7.099 TL, trendyolda daha da uyguna bulunur belki ama ben şahsen trendyola güvenemiyorum

edit: yeni hesap açarsanız 200 TL üzerine 50 TL kampanyası da kullanırsınız (7.049 TL)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ensar14 -- 15 Mayıs 2021; 13:29:48 >
  • sinyortr1 kullanıcısına yanıt
  • ÇıkarımSenleHerYola kullanıcısına yanıt

rica ederim hayırlı olsun

• 7499 fiyat ile güzel bir banka kombosu bekliyorum.

• Bu gece apple urunlerine zam gelme durumu varmis. Bilginize...
  • ilkerharman İ kullanıcısına yanıt
    Nereden aldınız bu bilgiyi
  • Apple ile yakin iliskisi olan bir arkadasim soyledi. Dusundugum 2 urun vardi. Hemen aldim. Zam gelmezse iptal edecegim.
  • ilkerharman İ kullanıcısına yanıt

Eto bitmiş.

• Hepsiburada da 12 modellerinde geçerli olan 500TL lik indirimi an itibariyle sona erdi. Hesabımdan kaldırmıs sepete attıgımda artık düşmüyor.

Umarım bunlar zammın habercisi değildir.
  • 
Sayfa: önceki 648649650651652
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.