Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Deve Katili , holmi , Fre4Mee Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir (3 Mobil) - 4 Masaüstü4 Mobil
5 sn
11.998
Cevap
466
Favori
865.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 sa.
  • Cevaplayan Üyeler 2609
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 17 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 9
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 466
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • davetsiz07 (267 mesaj) yeminlihipokrat (123 mesaj) TwiNChiL (109 mesaj) beynimzenci (103 mesaj) Onurmsq (100 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (6334 mesaj) Mobil (3880 mesaj) Tablet (255 mesaj) Mini (718 mesaj) Uygulama (1340 mesaj) (54 mesaj)
  • @
42 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Cep Telefonu ve Operatörler >> Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]
Giriş
    457 Mesaj

Kapalı cihaz olmaz bence . Bi tane dandik batarya al öyle dene hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Mehmet Emin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    565 Mesaj

Kampanya veya fırsat göremedim. Hepsiburada'da 10.399 olan iphone 12 64gbyi 10.999 a satıyor Vatan. 100-200 fiyat farkına alıştık da biraz abartmışlar.

|
    |
    e_capkan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    565 Mesaj

Evet gerçekten öyle. Ayrıca apple lisanslı masq type-c adaptör ile şarj ediyorum telefonu ve telefon ısınıyor. böyle bir probleminiz var mı?

• Yarbay
    13674 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: JuliAddict

Kampanya veya fırsat göremedim. Hepsiburada'da 10.399 olan iphone 12 64gbyi 10.999 a satıyor Vatan. 100-200 fiyat farkına alıştık da biraz abartmışlar.

bitmiş.

vatan genelde gece yapıyor web e özel indirimleri

|
    |
  • Yarbay
    3228 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: fafa1236

Maalesef o ağırlığa ve kabaliga alisamayacaksiniz. Her gün bilekleriniz agriyacak. Alisilmiyor maalesef cihaz çok ağır ve kaba.

Se2020 ve ip11 kullanıyorum.

Ben 4 aydır kullanıyorum gayette alıştım. Çok kaba ve ağır kelimesi abartı olmuş. Daha ağır telefonlar var 220-230 gr lık. Bu 180 gr sanırım. Kılıfsız hele gayet güzel. Kılıf takacaksanızda şeffaf kılıfla kullanın telefon ağırlığı kadar olan ve kalın kılıfla değil

• Binbaşı
    1236 Mesaj

194 Gr ip11

Mesela 8plus 200 kusur gram ama ip11 den ele hafif geliyor.
    İp11 hissiyatı ağır ve kalın olduğu için bilekleri çok yoruyor.
    |
    |
    Dark Territory kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1236 Mesaj

Hızlı şarjda 80 seviyesine kadar ısınma yapıyor hocam. Sonra yavaşlıyor ve ısınma olmuyor. Tavsiyem gerekli olmadıkça 5W kullanın ben öyle yapıyorum.
    |
    |
    JuliAddict kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    10 Mesaj
    TEKNOSA Cihaz Geri Alım Kampanyası;

** Yeni ürün seçiminde kazanabileceğiniz indirim tutarı; eski cihazınızın marka, model ve hasar durumuna göre farklılaşır. Tabloda yer alan geri alım tutarları eski cihazınızın hasarsız, çalışır durumda olması, görünür çiziği ve ekran çatlağı olmaması halinde geçerlidir.

denmektedir.

|
    |
  • Yüzbaşı
    937 Mesaj
  • Yüzbaşı
    565 Mesaj

Apple desteğe sordum. Şarjdayken kullanmadığım sürece pile zarar vermediğini söylediler. zaten 15 dakikada şarj ediyor. kullanmıyorum o süre sonra devam ediyorum. Araştırmalarıma göre tüm olay bataryayı kaç kez bitirip kaç kez doldurduğunuz ve şarj olurken kullanıp kullanmadığınız. onun haricinde lisanslı şarj kabloları bataryaya zarar vermiyormuş yanlış kullanım yapmadığın sürece.

|
    |
    fafa1236 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    33 Mesaj

mediamarkt'taki geri alım kampanyası nasıl soran oldu mu acaba

|
    |
  • Çavuş
    88 Mesaj

Arkadaşlar bende hepsiburada üzerinde iphone 11 Red 64gb 7299'a eşime aldım.

Eşimin garantisi 6 ay önce bitmiş iphone 7 32gb siyah telefonu var. En son Gürgençlerde garantiden komple , Ekran değişti.

Bu sayede parmak okuma, ahize , mikrofon, ön kamera vs hepsi sıfırlanmış oldu. (1 senesi dolunca gene garantiye verip, gene aynı şekilde ekran değişmişti.)

Yetkili servisdışında kimse açmadı telefonu.

Eşim aldığından beri kılıf ve ekran koruyucu ile kullanıyor. Kasasında ezilme , çizik vs yok. Tek sorunu pil oda yüzde 81 sağlıkta.

Hepsiburada'nın nakit geri alım kampanyasında 1850tl geri alım ücreti , 250tl'de ek iphone11 alımına indirim veriyorlar.

Daha önce deneyen oldu mu ? Bu hepsiburadanın olayını , Telefoncular böyle bir telefona sizce kaç veriri ederi nedir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kasap11 -- 5 Mart 2021; 15:33:46 >
  • Yüzbaşı
    565 Mesaj

hocam telefoncu olayına sakkkııın girmeyin. hepsiburadadan daha az verecekleri kesindir. telefoncunun eline sağlam verirsin, bozuk yaparlar cihazı ölü fiyatına alırlar. hepsiburadanın genellikle fiyatları acil satıcılar için makul. fakat tavsiyem, telefonu letgoya sahibindene koyup ikinci el satmayı deneyin. ben de dün iphone 11 red 64 aldım. cihaza alışma sürecindeyim fakat hızı görüntüsü her şeyi çok tatlı. üçe beşe bakmam diyorsanız hepsiburadaya verin. veya türk telekomun kampanyası vardı. iphone 6 ya 1300 tl önermişlerdi. hepsiburadada yenilenmiş iphone 6 1000 tl ye satılırken üstelik. türk telekom bayisine gidip konuşabilirsiniz. peşin fiyatı 7399, taksitli fiyatı ön ödeme miktarınıza göre değişiyordu. örneğin 3000 tl ön ödeme yaparsanız toplamda cihaz 7500 tl ye taksitlendiriliyordu en son. + iphone 6 mı 1300 tl ye almayı teklif etmişlerdi. ama ben cihazımı annemlere bırakacagım için kabul etmedim. hepsiburadadan aldım en son.

|
    |
    kasap11 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    8417 Mesaj
    Arkadaşlar liste dışında telefon almıyorlar. 3 mağaza ile görüştüm iphone 4s için. Alabilen arkadaşlar hangi mağazadan aldı acaba

|
    |
  • Yüzbaşı
    525 Mesaj
    Ben bugun 5s goturdum.Telefona ok dediler ama icloud sifresi unuttugum icin halledin oyle aliriz dediler.Onu halledip oyle satin alicam.Bu durumda olanlar icin bilgilendiriyim.

• Onbaşı
    26 Mesaj
    Ben de 2 mağazaya gittim. Samsung grand prime vardı. Listede olmadığı için almadılar. 6s 64 GB sıkıntısız cihaz için de kasada çizik var diye 250 +700 liraya saydılar. Ben de çıktım gittim.

|
    |
  • Yüzbaşı
    470 Mesaj
    Arkadaslar 7Plus 128 Gb cihazim var,

İphone 11 64 Gb ( Kutulu ) tercihim, Almak istiyorum.

Değecek bi kampanya var midir

• Yarbay
    8417 Mesaj

Merhaba hangi mağazaya telefon ettiniz

|
    |
    Bilisimci1903 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    256 Mesaj

Cihaz iyi durumdaysa kendiniz satın hocam. Daha iyi olur.
    |
    |
    LaD_PLay_Boy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    457 Mesaj

Metrogarden Teknosa hocam. Yarın sizde arayıp bi teyit alabilirsiniz hocam .

|
    |
    Marmaratic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
Bitcoin Alım Satım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,703
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.