Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (549. sayfa)

8 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 5 Misafir - 9 Masaüstü4 Mobil1 iOS
5 sn
33.042
Cevap
1.168
Favori
3.404.142
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 547548549550551
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    194 Gr ip11

Mesela 8plus 200 kusur gram ama ip11 den ele hafif geliyor.
    İp11 hissiyatı ağır ve kalın olduğu için bilekleri çok yoruyor.
  • JuliAddict kullanıcısına yanıt
    Hızlı şarjda 80 seviyesine kadar ısınma yapıyor hocam. Sonra yavaşlıyor ve ısınma olmuyor. Tavsiyem gerekli olmadıkça 5W kullanın ben öyle yapıyorum.
  • TEKNOSA Cihaz Geri Alım Kampanyası;

** Yeni ürün seçiminde kazanabileceğiniz indirim tutarı; eski cihazınızın marka, model ve hasar durumuna göre farklılaşır. Tabloda yer alan geri alım tutarları eski cihazınızın hasarsız, çalışır durumda olması, görünür çiziği ve ekran çatlağı olmaması halinde geçerlidir.

denmektedir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fafa1236 F kullanıcısına yanıt

Apple desteğe sordum. Şarjdayken kullanmadığım sürece pile zarar vermediğini söylediler. zaten 15 dakikada şarj ediyor. kullanmıyorum o süre sonra devam ediyorum. Araştırmalarıma göre tüm olay bataryayı kaç kez bitirip kaç kez doldurduğunuz ve şarj olurken kullanıp kullanmadığınız. onun haricinde lisanslı şarj kabloları bataryaya zarar vermiyormuş yanlış kullanım yapmadığın sürece.

• mediamarkt'taki geri alım kampanyası nasıl soran oldu mu acaba

• Arkadaşlar bende hepsiburada üzerinde iphone 11 Red 64gb 7299'a eşime aldım.

Eşimin garantisi 6 ay önce bitmiş iphone 7 32gb siyah telefonu var. En son Gürgençlerde garantiden komple , Ekran değişti.

Bu sayede parmak okuma, ahize , mikrofon, ön kamera vs hepsi sıfırlanmış oldu. (1 senesi dolunca gene garantiye verip, gene aynı şekilde ekran değişmişti.)

Yetkili servisdışında kimse açmadı telefonu.

Eşim aldığından beri kılıf ve ekran koruyucu ile kullanıyor. Kasasında ezilme , çizik vs yok. Tek sorunu pil oda yüzde 81 sağlıkta.

Hepsiburada'nın nakit geri alım kampanyasında 1850tl geri alım ücreti , 250tl'de ek iphone11 alımına indirim veriyorlar.

Daha önce deneyen oldu mu ? Bu hepsiburadanın olayını , Telefoncular böyle bir telefona sizce kaç veriri ederi nedir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kasap11 -- 5 Mart 2021; 15:33:46 >
  • kasap11 K kullanıcısına yanıt

hocam telefoncu olayına sakkkııın girmeyin. hepsiburadadan daha az verecekleri kesindir. telefoncunun eline sağlam verirsin, bozuk yaparlar cihazı ölü fiyatına alırlar. hepsiburadanın genellikle fiyatları acil satıcılar için makul. fakat tavsiyem, telefonu letgoya sahibindene koyup ikinci el satmayı deneyin. ben de dün iphone 11 red 64 aldım. cihaza alışma sürecindeyim fakat hızı görüntüsü her şeyi çok tatlı. üçe beşe bakmam diyorsanız hepsiburadaya verin. veya türk telekomun kampanyası vardı. iphone 6 ya 1300 tl önermişlerdi. hepsiburadada yenilenmiş iphone 6 1000 tl ye satılırken üstelik. türk telekom bayisine gidip konuşabilirsiniz. peşin fiyatı 7399, taksitli fiyatı ön ödeme miktarınıza göre değişiyordu. örneğin 3000 tl ön ödeme yaparsanız toplamda cihaz 7500 tl ye taksitlendiriliyordu en son. + iphone 6 mı 1300 tl ye almayı teklif etmişlerdi. ama ben cihazımı annemlere bırakacagım için kabul etmedim. hepsiburadadan aldım en son.

• Arkadaşlar liste dışında telefon almıyorlar. 3 mağaza ile görüştüm iphone 4s için. Alabilen arkadaşlar hangi mağazadan aldı acaba

• Ben bugun 5s goturdum.Telefona ok dediler ama icloud sifresi unuttugum icin halledin oyle aliriz dediler.Onu halledip oyle satin alicam.Bu durumda olanlar icin bilgilendiriyim.

• Ben de 2 mağazaya gittim. Samsung grand prime vardı. Listede olmadığı için almadılar. 6s 64 GB sıkıntısız cihaz için de kasada çizik var diye 250 +700 liraya saydılar. Ben de çıktım gittim.

• Arkadaslar 7Plus 128 Gb cihazim var,

İphone 11 64 Gb ( Kutulu ) tercihim, Almak istiyorum.

Değecek bi kampanya var midir

• Bilisimci1903 kullanıcısına yanıt

Merhaba hangi mağazaya telefon ettiniz

• Cihaz iyi durumdaysa kendiniz satın hocam. Daha iyi olur.
  • Marmaratic M kullanıcısına yanıt

Metrogarden Teknosa hocam. Yarın sizde arayıp bi teyit alabilirsiniz hocam .

• quote:

Orijinalden alıntı: gocaman52

Cicek sepeti alışveriş sitesine bi ısınamadım gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kasap11

Arkadaşlar bende hepsiburada üzerinde iphone 11 Red 64gb 7299'a eşime aldım.

Eşimin garantisi 6 ay önce bitmiş iphone 7 32gb siyah telefonu var. En son Gürgençlerde garantiden komple , Ekran değişti.

Bu sayede parmak okuma, ahize , mikrofon, ön kamera vs hepsi sıfırlanmış oldu. (1 senesi dolunca gene garantiye verip, gene aynı şekilde ekran değişmişti.)

Yetkili servisdışında kimse açmadı telefonu.

Eşim aldığından beri kılıf ve ekran koruyucu ile kullanıyor. Kasasında ezilme , çizik vs yok. Tek sorunu pil oda yüzde 81 sağlıkta.

Hepsiburada'nın nakit geri alım kampanyasında 1850tl geri alım ücreti , 250tl'de ek iphone11 alımına indirim veriyorlar.

Daha önce deneyen oldu mu ? Bu hepsiburadanın olayını , Telefoncular böyle bir telefona sizce kaç veriri ederi nedir ?

Eğer kriterler dediğiniz gibiyse ve cihaz tertemiz ise (ön-arka kırık veya ezik çizik yoksa) Vatan bilgisayarda takribi 2100-2200 TL indirimle alabilirsiniz. Farklı yerle uğraşmanıza gerek kalmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pike Fighter

Değişim kampanyasında pasaportuma kayıtlı 6s 16gb ne kadara alırlar acaba? Hepsiburada normal gerim alım fiyatının %10u veriyor.

Vatan bilgisayar üzerinde yaklaşık 1100-1150 TL indirim almanız muhtemel. Cihaz kozmetik durumunu tam bilmiyorum tabi.

• Cihaza verdikleri 100 + indirim 700 toplam 800 indirim.

Ben cihazı piyasada öldü fiyatına satsam 1000lira. Millet çalışmayan telefonu götürüyor yine 700lira indirim alıyor.

Derdim şudur: Biz pasaporta kayıt ettirirken zaten vergisini ödedik bu cihazın. Şimdi ne olduda bunlar pasaport kayıtlı cihazları almak istemiyorlar ya da öldü fiyat veriyor.

• İphone se alarak telefon yenileme işini sonlandırdım 11 fazla büyük geldi bu da gayet hesaplı oldu İphone 7 yi letgo dan sattım

• 
Sayfa: önceki 547548549550551
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.