Şimdi Ara

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] (265. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.361
Cevap
138
Favori
808.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben mi bulamadım bilmiyorum ama iosun kendi mail uygulamasında dosya eki ekleyemiyormuyuz? ekleyebiliyorsak nereden ekleriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giansello

iPhone X den 8 plusa geçen var mı aranızda? Sırf gold rengi için satıp geçmeyi düşünüyorum ama ne kadar mantıklı olur onu düşünüyorum. Bilemedim

Kusura bakma da arkadaşım sende iphone x falan olduğunu düşünmüyorum.
  • sinaaan S kullanıcısına yanıt
    Yeniden başlatıp sarj ettim lakin sonuç değişmedi hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ragnarok. R kullanıcısına yanıt
    Yeterli oldu mu arkadaşım? Bir daha benim postlarıma yorum yapma. Ben de cihaz olup olmaması sizi ne ilgilendirir? Gidin başka yerde tatmin edin egolarınızı.

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU]

• quote:

Yeterli oldu mu arkadaşım? Bir daha benim postlarıma yorum yapma. Ben de cihaz olup olmaması sizi ne ilgilendirir? Gidin başka yerde tatmin edin egolarınızı.

Kurtlar vadisinin ilk yıllarında bi sahne vardı..polat cerrahpaşalıların kahvesine gidip yanan sobaya el bombası atıyordu..o sahne geldi gözümün önüne

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4CF12F62C -- 19 Şubat 2018; 19:32:20 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler İphone kullanıcılarına whatsapp dan bi sembol yollayınca telefon kapanıyormuş ve format atmadan düzelmiyormuş doğru mu

• nasıl kontrol ettiniz hocam
  • ranegade95 kullanıcısına yanıt
    hocam bende de benzer bir durum vardı , itunes dan ios 11.2.5 i yeniden kurdum ,sıfırladım dün şarjım %3 de 10 saat kullanım 40 saat bekleme olmuştu
  • Ayarın kralını vermişşin hocam klavyene sağlık bi renk için değmez bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 19 Şubat 2018; 20:54:40 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: skynet

quote:

Orijinalden alıntı: ranegade95

quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

kullanim ile alakali dogru ama Dün gece %9 ile 7:28 kullanim aldim wifi ile 8.40 dk wifi ile aldim oyun oynamadim ayrica lte ile wifi arasinda 1-2 saat oynuyo alakasi yok diyosun da denemesi bedava tabii oyun oynamamak şartiyla..bir gün wifi ile bir gün LTE ile veya 3g ile deniyebilirsin ayrica sürümlede alakali olabilir..

Lte kullanımında tabiki 1 2 saat oynuyor ona bir şey demiyorum sadece siz diyorsunuz ki en fazla 7 saat kullanım alırsınız ben ona yanlış dedim.

Wifi ile kullanımda 14 saate kadar kullanım aldığım oluyor geneli 11 saat ile 9 saat arasında LTE ile 7 ve 9 saat arasında değişiyor. Wifi ile LTE kullanımında şarj süresinin farketmemesi imkansız zaten.

Bu değerleri yüzde 15 e veya 20 e kadar kullandığımda alıyorum. Şarj etme imkanım varsa %1 e kadar kullanmam asla. Oyunda oynamıyorum hiç

hocam wifi de yaklaşık iki katım kadar kullanım alıyorsunuz kafayı yiycem ya

true tone kapalı ekran ışığı yarım kullanıyorum oyunda oynamıyorum niye böyle anlamadım gitti

Açıkcası bende size şaşırıyorum full wifi ile nasıl 5.5 saat alıyorsunuz. Gerçekten çok zor pili o kadar çabuk bitirmek. Tavsiyem gerekli ayarları yapıp kendi orjinal şarj cihazını kullanın gidip p2 adaptörü ile şarj etmeyin

• Arkadaşlar iPhone 8 Plus’ımı iPad air 2 nin şarj aleti ile şarj ediyorum ve gayet hızlı oluyor. Sizce bir sakıncası olur mu? Bataryanın ömründe bir azal ma olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertugrulkose -- 19 Şubat 2018; 21:11:38 >
  • Kimseyi utandırmak istemem, amacım bu değil ama böyle zihniyetlere gevşek davranırsan daha çok üstelerler.

Teşekkürler yorumunuz için, renk gerçekten güzel olsa da X'ime zaman vereceğim gibi.
  • quote:

Kimseyi utandırmak istemem, amacım bu değil ama böyle zihniyetlere gevşek davranırsan daha çok üstelerler.

Teşekkürler yorumunuz için, renk gerçekten güzel olsa da X'ime zaman vereceğim gibi.

Dostum bırak x falan senin gönlünde yatan belli işte varmı 8+ gibisi arkasının şık tasarımı kamerasının yatay oluşu inceliği eldeki o hissi yeter hazır değeri düşmeden elden çıkart telefonunu yaydan çıkan ok geri dönemez kafan buraya kaymış bikere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ir10 -- 19 Şubat 2018; 22:19:55 >
  • Buda benim 8 plus süreleri 😁

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: skynet

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

kullanim ile alakali dogru ama Dün gece %9 ile 7:28 kullanim aldim wifi ile 8.40 dk wifi ile aldim oyun oynamadim ayrica lte ile wifi arasinda 1-2 saat oynuyo alakasi yok diyosun da denemesi bedava tabii oyun oynamamak şartiyla..bir gün wifi ile bir gün LTE ile veya 3g ile deniyebilirsin ayrica sürümlede alakali olabilir..

Lte kullanımında tabiki 1 2 saat oynuyor ona bir şey demiyorum sadece siz diyorsunuz ki en fazla 7 saat kullanım alırsınız ben ona yanlış dedim.

Wifi ile kullanımda 14 saate kadar kullanım aldığım oluyor geneli 11 saat ile 9 saat arasında LTE ile 7 ve 9 saat arasında değişiyor. Wifi ile LTE kullanımında şarj süresinin farketmemesi imkansız zaten.

Bu değerleri yüzde 15 e veya 20 e kadar kullandığımda alıyorum. Şarj etme imkanım varsa %1 e kadar kullanmam asla. Oyunda oynamıyorum hiç

hocam wifi de yaklaşık iki katım kadar kullanım alıyorsunuz kafayı yiycem ya

true tone kapalı ekran ışığı yarım kullanıyorum oyunda oynamıyorum niye böyle anlamadım gitti

Açıkcası bende size şaşırıyorum full wifi ile nasıl 5.5 saat alıyorsunuz. Gerçekten çok zor pili o kadar çabuk bitirmek. Tavsiyem gerekli ayarları yapıp kendi orjinal şarj cihazını kullanın gidip p2 adaptörü ile şarj etmeyin

hocam gerekli ayarlar dediğiniz nedir ?dün telefonu sıfırlayıp temiz kurulum yaptım ve bugün şarj yüzde 17 ye geldiğinde kullanım süresi 6 saatti.
    lenovo şarjıyla bir kere şarj etmiştim ama ondan sonra hep kendi şarjını kullandım.

• İphone 8 düşünüyordum inceleme videolarını iyice izledim neredeyse 7 ile birebir aynısı. İşlemcinin bir miktar daha güçlendirilmiş versiyonu. 7 nin arkasına cam takılmış bir de kablosuz şarj desteği getirilmiş hali için 700-800 lira fazladan vermek anlamsız geldi. Zira 8 alsan kablosuz şarj kitini ayrıca almazsan daha pahalı bir 7 almak gibi oluyor. İphone için paraya kıyılır tamam ama ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılıyorsa çok da abartmamak gerek. Ben şahsen 3 gün olmadı yepyeni bir Apple'cı arkadaşınız olarak mantığıma uygun olan 7 aldım her türlü en ağır oyunu tetris oynatıyor sanki mübarek tınlamıyor bile. Web browsing desen zaten masaüstü site modunda laptoptan farksız deneyimi yaşadım yılların android kullanıcısı olarak sevinçten ağlayasım geldi. Bir de 8 modelini aldın diyelim kablosuzu hadi kullanayım da diyemiyorsun bir 400-500 lirayı daha gözden çıkarıp şarj matı alacaksın. Etti mi iphone 7 ile aradaki fark 1300 lira. Ha bak şu olsa kutudan kablosuz şarj matı da çıksa tamam eyvallah ama sırf ekstra o kadar parayı vermektense 7 daha mantıklı geliyor. Gerçekçi olmak gerekirse şahsi kazançlı çıkma felsefemdir bir telefon ilk çıktığında en üst model hava atacam zaaa diyip atlamayacaksın. En iyi telefon üstünden 1-1,5 yıl geçmiş modeldir olgunlaşmıştır yazılımsal hatalara güncellemeler gelmiştir sorunsuzdur bilmem anlatabildim mi. Zenginseniz gidin 7000 lira verin karışamayız elbette ama şahsen sonuçta çoğunlukla telefon-internet-oyun işlevini kullanacağınız bir cihaza lütfen 3000 liradan fazla vermeyin arkadaşlar. Ben şu an 7 ile bir 8 veya x kullanıcısının genel manada yapabildiği her şeyi aynı hızlarda yapabiliyorum. Neden ekstradan 1000 lira daha vereyim ki değil mi... Tüketim çılgını olmayın, bilinçli tüketim çılgını olun. Umarım aklınızda bir şablon oluşturabilmişimdir.

• Yurtdışı kayıtlı cihazımın Kasım 2018'e kadar garantisi var. Satmayı düşünüyordum fakat tahmin ettiğiniz üzere elimden düşürdüm ve ekranın köşesini çatlattım. Ekran değişimi için Apple 630 lira yazıyor sitesinde. Dışarda yaptırsam kaça yaparlar ve düzgün yapabiliyorlar mı merak ediyorum. Tecrübesi olan var mı bu konuda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DexTR

Yurtdışı kayıtlı cihazımın Kasım 2018'e kadar garantisi var. Satmayı düşünüyordum fakat tahmin ettiğiniz üzere elimden düşürdüm ve ekranın köşesini çatlattım. Ekran değişimi için Apple 630 lira yazıyor sitesinde. Dışarda yaptırsam kaça yaparlar ve düzgün yapabiliyorlar mı merak ediyorum. Tecrübesi olan var mı bu konuda?

Dısarıda yan sanayi ekran takıyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Merhaba,

Mart ayının sonunda büyük bir ihtimalle iPhone 8 Plus alacağım nakit olarak.
    Cihaz Turkcell üzerinde 4400 fiyata sahip ve Vatan - Teknosa gibi yerlerde ise 4800 TL fiyata sahip.
    Turkcell'den alırsam yine Apple Türkiye garantisi kapsamında bulunacak değil mi? Android'den ilk defa bir iOS cihaz alacağım.
  • Hocam 3000 liraya nerede 7 plus var

• 
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.