Şimdi Ara

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] (650. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
13.361
Cevap
138
Favori
808.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 648649650651652
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İphone 8 plus yine güçlü bir telefon.

İphone 8 plus ile çıkan rakipleri piyasa da yok herkes değiştirdi benim 8 Plus ilk günkü gibi  

• Ben güncelledim.Bir fark göremedim.Sanırım güvenlil güncellemesi olduğu içindir

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • RAMPOLDI kullanıcısına yanıt

Pegasus casus yazılımı için de onu bize kullanmazlar 1 kullanıcı 10 milyon dolar

• 8 almak için geç mi arkadaşlar, gold rengi hoşuma gidiyor. Ya da para biriktirip se 2020 düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evil Belief

iOS 14.8 güncellemesini yapan iPhone 8 sahibi arkadaş var mı? Varsa memnun mu?

iOS 15'e geçmeyi düşünmüyorum, uzun bir süre 14.8'le gideceğim.

Sadece güvenlik güncelleştirmesi.

Ayrıca 15 beta kullandım. Çok hoş. Sabırsızlık ile bekliyorum. Her ne kadar 13 pro geçecek de olsam 10 gün falan kullanırız.

• evde bulamayan kargocu kullanıcısına yanıt
    SE almak daha mantıklı hocam.

• gece telefonu uçak moduna aldığımda yaklaşık %3 civarı pil kaybı oluyor. eskiden kayıp hiç yoktu. bu durumu yaşayanlar varmı ? çözüm için sıfırlama mı yapmak gerekir ? yapılacak ise nasıl yapılır ? 

not: pil sağlığım %96 yazılım : ios 14.8

• Arkadaşlar, iOS 15 geçn var mı? 8 plus ta çok bir değişiklik oluyor mu? son olarak pilde sorun yaşadınız mı? teşekkürler.

• İos 15 i indiren oldu mu kasma donma var mı?

• cemal85 C kullanıcısına yanıt
    Dün akşam geçtim ben hocam. Pil 14.6’daki gibi herhangi bir sorun yaşamadım. Pil sağlığım %100.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KediTartaklayanBodyciFare -- 21 Eylül 2021; 19:26:55 >
  • blackmarta68 B kullanıcısına yanıt
    Bende gayet iyi hocam. Uygulama açılmama, geç açılma gibi bir sorunla karşılaşmadım.

• ios 15, yenilenen bildirimler çok hoşuma gitti.

• iOS 15 ile safari ve YouTube da herhangi bir işlem yapmaya çalıştığım zaman geç tepki veriyor. Sizde de böyle mi ? Örneğin bir videoyu aşağıya almak için dokunduğumda bir saniye sonra aşağıya inmiş oluyor

• Anthropomancy kullanıcısına yanıt
    Ben de denedim şimdi. Dediğin gibi oluyor YouTube’da.

• quote:

Orijinalden alıntı: KediTartaklayanBodyciFare

Ben de denedim şimdi. Dediğin gibi oluyor YouTube’da.

ios 14 e göre telefonum çok yavaşladı. 15.1 ile umarım düzelir. Düzelmez ise dfu mudur nedir hiç anlamasam da o şekilde sistem 0 lama yapacağım. Fener bile 1 saniye geç açılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anthropomancy -- 25 Eylül 2021; 8:52:49 >
    Bende yavaşlama gibi bi problem olmadı. Sıfırdan kurulum yapın bence. Pil sağlığı yüzde kaçta ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KediTartaklayanBodyciFare -- 25 Eylül 2021; 11:0:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KediTartaklayanBodyciFare

Bende yavaşlama gibi bi problem olmadı. Sıfırdan kurulum yapın bence. Pil sağlığı yüzde kaçta ?

Pil sağlığı 74. Yedekleme yapıp 0 lama yapacağım

Bi sıfırlayın yine aynısı olursa pil değişim imkanınız varsa değiştirin. O yüzden de olabilir.

• Arkadaşlar orijinal pili değiştirmek istiyorum. Pil değiştiripte memnun kalan var mı ? Varsa hangi marka pil ?

• Orjinal pilden şaşmayın.

olurda telefonu ilerde satarsanız orjinal olmayan pille yetkisiz servislerde yapılan değişimler hoş karşılanmıyor.

• 
Sayfa: önceki 648649650651652
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.