Şimdi Ara

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] (647. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.361
Cevap
138
Favori
808.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 645646647648649
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güzel fiyata satmışsınız hocam hayırlı olsun bende satışa koydum ön cam çatlak vaziyette 3600 e falan vericem bakalım

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Yarın itibariyle 2 senesi doluyor telefonun iphone 8 plus pil sağlığı %82 bir taraftan satıp üzerine 3-4 bin koyup iphone 11 e mi geçsem diyorum diğer taraftan bataryayı değiştirip yola devam mı etsem diye düşünüyorum 12 pahalı geliyor 11 için ise ekranı vs konularında çok iyi yorumlar okumadım bilemedim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mavisu48 kullanıcısına yanıt
    4K ya cihazı satsan üstüne 4 daha koyup 12 mini alabilirsin ama gerçek anlamda ihtiyacın varmı bence bir düşün 4 K koyduktan sonra o verdiğin 4knın karşılığını alabilecekmisin yoksa sadece 12 serisine geçtim iştemi diyeceksin

• quote:

Orijinalden alıntı: corsairms

4K ya cihazı satsan üstüne 4 daha koyup 12 mini alabilirsin ama gerçek anlamda ihtiyacın varmı bence bir düşün 4 K koyduktan sonra o verdiğin 4knın karşılığını alabilecekmisin yoksa sadece 12 serisine geçtim iştemi diyeceksin

12 mini küçük geldi bana iphone 8 plus da çok büyük değil ama yinede içime sinmedi boyutu bir de şarj konusu var tabi geri kalan konularda eminim gayet iyidir.Normal 12 alabilsem geçer miyim o da muamma çünkü dediğiniz gibi aslında telefonla yaptığım işlerimi mevcut telefon ile de rahatlıkla yapabiliyorum gerek yok gibi,değiştirmeyi düşünmemin tek sebebi daha çok eskimeden mevcut fiyatıyla elden çıkartıp yenisine geçmek fiyatları düşmeden ama çok büyük ihtimalle bataryayı değiştirip 1-1.5 sene daha kullanırım sanırım

• mavisu48 kullanıcısına yanıt
    Benim cihazda ön cam çatladı satışa koydum 3.5 e verecektim ki o parayı verende oldu sonra vazgeçtim camı yaptırdım bende kullanmaya devam ediyorum hala canavar valla cihaz woyax bataryalar var forumda alan arkadaşlar memnun göz atabilirsiniz o bataryaya

• Güncellemeden sonra YouTube arada dönüyor sizdede varmı bu sıkıntı,bazı uygulamalar takılma gibi olmaya başladı,256 GB cihaz baya yer var

• quote:

Orijinalden alıntı: ramaray

Ben 8 plus telefonumda aylardır 3000 mah DEJI kullanıyorum. Gayet memnunum 👍

Bende dejiyi öneririm g5 telefonumda batarya alalı 5 ay olmuştu sorun oldu adamlar ellerinde batarya yoktu direk para iadesi yaptılar,bakım 8 plusada alacam herhalde batarya alırsam bende dejı düşünüyorum

• 4 gün önce 2210 mAh Deji Max batarya taktırdım. Şarjı %14 ve ekran süresi 5 saat 30 dakika kadar görünüyor. Önceki orijinal bataryanın ömrü %76'ydı ve bu süreçte maksimum 4 saat ekran süresi veriyordu. Bu arada ikidir şarjı %4'teyken telefon kapanıyordu. Şimdilik memnunum. Kullandıkça ömrü artıyor diyorlardı, bakalım nasıl olacak.
    Cihaz: iPhone 8.

• şuan ios 13.3 kullanıyorum.

istisnasız her versiyon guncellemesi ile kötü gidiyor hem kullanım hem de şarj olarak. o yüzden bırarkmıştım güncellemeleri.

şimdi 14.7.1 gelmiş. yükleme değer mi acaba bu?

yoksa kaldığım yerde kalayım mı?

• Arkadaşlar herkese merhaba

iphone 8 plus arıyorum fiyat araştırması yapıyorum en az 7 8 ay garantisi olsun istiyorum sizce ortalama fiyat ne olmalı malum sitede acayip uçurmuşlar fiyatları bir kaç yorum ile kafamdaki fiyat aralığı belli olacak herkese teşekkür ederim

• ismeyu kullanıcısına yanıt
    Benim dükkanımda satılık var garantisine 3 ay kalmıştı ön cam çatlaktı onu değiştirdim

Sahibindende 1 yıl garantili 4500 yazmış daha altına zor bulursunuz edit firma garantiliymiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi corsairms -- 24 Ağustos 2021; 15:53:58 >

piyasaya çok hakim değilim ama garantili cihazı şu şatlarda 5000 civralarından daha düşük bulabileceğinizi sanmııyorum.

5klara çıkarsa zaten s20 Fe bakın snapdragonlu

• corsairms kullanıcısına yanıt

hocam şuan xiaomi note 10 lite kullanıyorum bıktım biraz bundan apple istiyorum nasip inşallah 5k pahalı şuan bu cihaz için sanırım

• FlyingHigh F kullanıcısına yanıt

Garantili 8 plus alırsanız %90 garantisi yazsa bile içi büyük ihtimalle 2 yıl için de yetkisiz müdehale yapılmış, parça falan değişmiştir.2. el cihaz garanti var diye alınmaz çoğunun garantisi bozulmuş oluyor iş garantiye düşünce ortada kalabilirsiniz.

• TulparHAN kullanıcısına yanıt

fiyata çok hakim değilim demiştim.

benimde 8 plusum var. garantisi yok. onun dışında hiç bir sıkıntısı yok. sorunsuza yakın cihaz.

ortalama 4 bin civarı teklifler alıyorum ama şuan cihaz değiştirecek maddi imkanım olmadığı için vermiyorum.

arkadaş özsellikle garantili cihaz diye belirtmiş olduğundan, kendi cihazımdan fiyat biçtim.

• FlyingHigh F kullanıcısına yanıt

Ben de 8 plus kullanıyorum ve memnunum fiyat konusunda yazmadım.

Garantili diye alınacak bir cihaz 8 plus için konuşuyorum %90 yetkisiz müdehale yapılıp parça vs değişmiştir, Garantiye güvenip kimse almasın sonra garantiye gönderince yetkisiz müdehale diyorlar

Kullanıyorum güzel telefon ama ismi Samsung olsa 3kya yüzüne bakmazlar 😂

5 k ya cıktıktan sonra samsung düşünme xr veya 11 kovala derim

• var bir 11 hayalimiz ama geçiş amaçlı 8 plus düşünüyorum

• 
Sayfa: önceki 645646647648649
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.