Şimdi Ara

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] (447. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.361
Cevap
138
Favori
808.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 445446447448449
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim hocam iyi günlerde kullanın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sağolun siz de.

• quote:

Orijinalden alıntı: SelmanTatarOğlu

Arkadaşlar acil olarak yardımınıza ihtiyacım var. İos 11.4.1 sürümünde yim ve telefon 12 sürümünü nasıl olduysa indirmiş ve şuan bildirim de 12 gözüküyor ve yüklemeye hazır indirildi diyor. Bu indirilen güncellemeyi nasıl silebilirim? İndirilen

Ayarlar>Genel>İPhone Saklama Alanı kısmına girip iOS 12 yazan güncellemeyi silin😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yumuklu sucurta kullanıcısına yanıt
    Ben de takip ediyorum şu an amazonda siyah 5173TL'den satışta. Aslında gönlüm kırmızıdaydı ama sırf renk için 600 lira daha fazla veremem 5000in biraz altında yakalayabilirsem almayı düşünüyorum. Parayı denkleştirip karacumadan faydalansaydık keşke 4355 şu anki fiyatlara göre çok iyiymiş.. Fırsat yakaladağınızda haber ederseniz sevinirim
  • eraya44 E kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam hallettim sağolun 🤝🤝🤝

• quote:

Orijinalden alıntı: rkrlmaz

Merhaba eşim 8 plus kullanıcısı , 2 gün önce wifi nin kapandığını fark etmiş , wifi simgesi aktif değil açılıp kapanmıyor böyle bir sorunla karşılaşan veya çözümünü bilen var mı? Telefonu açıp kapattık ,ikinci olarakta ağ ayarlarını resetledik ama sorun devam ediyor.
    Bu sorun ile alakalı güvenilir bir tamirci önerisi olan var mı ,yada fiyat konusunda bilgisi olan var mı?
  • rkrlmaz R kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi sürüm de şuan telefon?

• pil sagligim %93 ama bataryadaki dususu hissedebiliyorum. appledan randevu alsam degisim olur mu? degisim olursa ayni gun teslim ediliyor mu ve icindeki verilerin silinme ihtimali var mi

• a5 2016 dan 8plus kirmiziya vodafone ile gectim ilk apple teiefonum oldu ve haliyle yadirgadim biraz alismasi kolay mi

• niLaysenveren kullanıcısına yanıt
    Bende sony Xperia Z5 den geçiş yaptım aşılması kolay fakat bazen istemsizce geri tuşu için alttan çıkmasını bekliyorum dokunuş yaparak 😂 sizde alışırsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: niLaysenveren

a5 2016 dan 8plus kirmiziya vodafone ile gectim ilk apple teiefonum oldu ve haliyle yadirgadim biraz alismasi kolay mi

Bende xiaomi mi 6 dan geçtim dün 8 plus a. Daha önce de 6 Plus kullanmıştım, ilk başlarda eliniz sürekli alttaki boşlukta geri ve son kullanılanlar tuşuna gidecek alışkanlıktan :) Ama çok sürmez bir haftaya kadar alışırsınız, alışınca da ios un keyfini sürmek kalır geriye.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karizma6080

quote:

a5 2016 dan 8plus kirmiziya vodafone ile gectim ilk apple teiefonum oldu ve haliyle yadirgadim biraz alismasi kolay mi

Bende xiaomi mi 6 dan geçtim dün 8 plus a. Daha önce de 6 Plus kullanmıştım, ilk başlarda eliniz sürekli alttaki boşlukta geri ve son kullanılanlar tuşuna gidecek alışkanlıktan :) Ama çok sürmez bir haftaya kadar alışırsınız, alışınca da ios un keyfini sürmek kalır geriye.

Alıntıları Göster
    Sizce yaşlı anne baba için kullanım kolaylığı olarak IOs mu Android mi?

• mtan M kullanıcısına yanıt
    Hocam artık ikisi arasında çok fark yok , android te baya gelişti. Ama ios her zaman daha stabil bir yazılım sunar, dolayısı ile hem kullanımı da daha kolay hemde sorun yaşama riski daha azdır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

İyi günler. Vodafone'lu olmadığım için tarifeye ek fiyatına bakamıyorum telefonun. Tam olarak paketiniz, fiyatı ve telefonun fiyatının kaça geldiğini söyleyebilir misiniz? Yoksa direk peşin mi aldınız vodafone'dan?
  • Iphone 5S 16 GB'den sonra inşallah bu sene sonuna kadar Iphone 8Plus geçmeyi planlıyorum.
  • whatsapptan indirdiğimiz fotoları galeri içine değil de farklı ayarlayabileceğimiz bir klasore indirilmesini sağlayabiliyor muyuz acaba?

böylece, galeriden binlerce fotoyu silmeye uğraşmamış olacağım şahsen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9E021187E

İyi günler. Vodafone'lu olmadığım için tarifeye ek fiyatına bakamıyorum telefonun. Tam olarak paketiniz, fiyatı ve telefonun fiyatının kaça geldiğini söyleyebilir misiniz? Yoksa direk peşin mi aldınız vodafone'dan?

Alıntıları Göster
    6 taksit 894 tl olarak aldim tarifem 79 tl

• eski telefonumdan itunes ile aktardigim resimlerin hic birini silemiyorum bunun yolu nedir

• Selamlar 3 ay önce iPhone 8 Plus Space Grey cihazımı ihtiyaçtan sattım. 7 ay kullandım ve oldukça memnun kaldım. Şuan Androiddeyim önümüzdeki ay tekrarda iPhone 8 Plus'a geçiş yapacam bu sefer kırmızı rengini almayı düşünüyorum. Oldukça dikkat çekici ve şık duruyor önerirmisiniz?
  • niLaysenveren kullanıcısına yanıt
    itunes ile kopyaladıysan telefon üzerinden silemezsin, tekrar itunese bağlayıp resmi kopyaladığınız klasördeki resimleri silip eşzamanlama yapmanız gerekiyor
  • 
Sayfa: önceki 445446447448449
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.