Şimdi Ara

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] (153. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.361
Cevap
138
Favori
808.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar iphone 8 de oluşturduğum klasörü açıp kapatken ekranda saliselik bir titreme oluyor. Dikkatli bakınca hissediliyor, özellikle açıp kapadığınız klasörün yanında ki uygulamaların icon ve yazılarında daha net belli oluyor. Bu durumda olan var mı, yoksa ben tekmiyim ☺️

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu 8 PLUS ile 6 plus'taki ses netliğini bir türlü alamadım arkadaş
    Zorlu'ya bile götürdüm telefonu , hiç sorun çıkmadı
    fakat ben karşı tarafın ses'ini bazı görüşmelerde net alamıyorum , sanki boğuk geliyor ses
    anlamadım ve çözemedim gitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

quote:

Orijinalden alıntı: vasel

İphone x almaya karar verdim hiç açılmamış iphone 8 plus 64 gb silver var isteyen mesaj atsın rahatsız ettiysem kusura bakmayın

ücreti de yazarsanız daha sağlıklık olur hocam

4350 ye vericem hiç açmadım x almak için

• quote:

Orijinalden alıntı: ajanxxx1905

i phone 8 deki 2gb ram yeterli mi gerçekten ? plusta 3gb ram var performans farkı nasıl ?

i phone 8 ihtimalim var ama 2gb ram kısmı beni düşündürüyor. İos tecrübem sıfır.

1 gb ram bile yetiyor. bende iPhone 6 var. gayet iyi. daha hızlı nasıl olabilirki telefon. süper hızlı geliyor bana
  • 8 Plus büyük geliyor 8'mi alsam X'mi alsam karar veremedim...
  • Şuan iphone 7 32gb ve iphone 8 64gb arasında kalmış durumdayım, benim için önemli olan 2-3 yıl hız olarak sorun çıkarmaması ve batarya performansı, hangisini tercih etmeliyim ? batarya konusunda hangisi daha iyi ?
  • batarya performansında ikisi kafa kafaya. işlemci mimarisinden dolayı bataryada 8 biraz daha önde. idare etmesi bakımından 8 almanı öneririm en az 4 sene götürecektir seni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vitality5 -- 21 Kasım 2017; 22:31:56 >
  • GSMArena üzerinden detaylı incelemelere göz atarsanız çok faydası olur. Eğer imkan varsa ben her şekilde 8 diyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spigen'den Ultra Hybrid 2 kılıf alan arkadaşlar, kargolarınız ne durumda? Benim bugün verilmiş. Yarın gelir heralde elime.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rocky Balboa®

Şuan iphone 7 32gb ve iphone 8 64gb arasında kalmış durumdayım, benim için önemli olan 2-3 yıl hız olarak sorun çıkarmaması ve batarya performansı, hangisini tercih etmeliyim ? batarya konusunda hangisi daha iyi ?

Aynı durumdaydım almışken son modeli alayım deyip iPhone 8 aldım. Ayrıca ilerde iPhone 8'e gelen güncelleme iPhone 7'ye gelmeyecek onu da düşünürsek bence almışken son modeli almak en iyisi. Zaten çok para veriyoruz ha 500 fazla, ha eksik vermişiz. Ayrıca iPhone 8'in arkası cam falan daha hoş bir telefon 7'ye göre. İşlemci, ram falan o tür teknik farklara girmiyorum bile. Ayrıca 32GB yetmeyebilir ama 64GB hayli hayli yetiyor. Ben size kendimin yaptığı gibi iPhone 8 almanızı öneririm.

• 8 Plus Space Grey kılıfsız kullanıyorum (öylede kullanıcam büyük ihtimal) eğer bir gün kılıf ile kullanmaya düşünürsem alacağım tek kılıf spigen liquid crystal olur. Bunun dışındaki kılıfların hiç biri güzel değil.

• konusurken gorusme kesilmesi sorunu yasayan var mi

• 11.11.2017 tarihinde n11.com üzerinden aldığım iphone 8 plus ın kamerasında toz olduğunu farkettiğimi burada yazmıştım . Bugun kvk ile görüştüğümde birebir kutulu değişim yapacaklarını söylediler. Yarın kvk ya gidip cihazı teslim edeceğim.Bakalım değiştirecekler mi ?

Sizin de cihazınızda sorun varsa ilk 20-25 gün içinde birebir değişim yapıyorlarmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmckr

8 Plus Space Grey kılıfsız kullanıyorum (öylede kullanıcam büyük ihtimal) eğer bir gün kılıf ile kullanmaya düşünürsem alacağım tek kılıf spigen liquid crystal olur. Bunun dışındaki kılıfların hiç biri güzel değil.

Bu Apple'ın orjinal kılıfı yaklaşık 179 TL civarında . Bunun çakmasını buldum bi tane telefoncuda 25 tl . Çok hoşuma gitti . Değişik kumaş gibi silikon.Tavsiye ederim

• quote:

11.11.2017 tarihinde n11.com üzerinden aldığım iphone 8 plus ın kamerasında toz olduğunu farkettiğimi burada yazmıştım . Bugun kvk ile görüştüğümde birebir kutulu değişim yapacaklarını söylediler. Yarın kvk ya gidip cihazı teslim edeceğim.Bakalım değiştirecekler mi ?

Sizin de cihazınızda sorun varsa ilk 20-25 gün içinde birebir değişim yapıyorlarmış.

İnternetten alınan ürünlerde 14 gün içinde iade hakkı var. Mesafeli satış sözleşmesi... Paketini açsan bile iade almak zorunda diye biliyorum. İyiki fazla para verip zorludan almışım. İlk aldığım sıkıntılıydı 10dk içinde paramı elime saydılar. Hemen yenisini aldım.. Tabiki yine zorludan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmckr

8 Plus Space Grey kılıfsız kullanıyorum (öylede kullanıcam büyük ihtimal) eğer bir gün kılıf ile kullanmaya düşünürsem alacağım tek kılıf spigen liquid crystal olur. Bunun dışındaki kılıfların hiç biri güzel değil.

Spigen luquid air kullanıyorum. Hem fazla kalın değil hemde dokusu sayesinde elden kaymıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KingdeviL -- 21 Kasım 2017; 23:36:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KingdeviL

quote:

11.11.2017 tarihinde n11.com üzerinden aldığım iphone 8 plus ın kamerasında toz olduğunu farkettiğimi burada yazmıştım . Bugun kvk ile görüştüğümde birebir kutulu değişim yapacaklarını söylediler. Yarın kvk ya gidip cihazı teslim edeceğim.Bakalım değiştirecekler mi ?

İnternetten alınan ürünlerde 14 gün içinde iade hakkı var. Mesafeli satış sözleşmesi... Paketini açsan bile iade almak zorunda diye biliyorum. İyiki fazla para verip zorludan almışım. İlk aldığım sıkıntılıydı 10dk içinde paramı elime saydılar. Hemen yenisini aldım.. Tabiki yine zorludan.

Sim kartı takıldığı için değişimi teknik servis yapıyormuş.

İadeyi de teknik servisten alınacak "iadeye uygundur " belgesiyle satıcı yapıyormuş.

Maduriyet olacağını sanmıyorum sadece 1 günüm boşa gidiyor.

• Hakan.. kullanıcısına yanıt
    1 2 defa yaşadım.

• Mail'leri elle kontrol şekilde ayarladım. Anında ilet ayarını kapatırsak mail dışında diğer konularda çok sorun yaşarmıyız?
  • arkadaşlar bende iphone 8 plus alacağım, altın rengi alacaktım ama her yerde tükenmiş elinde olanlarda yüksek fiyat istiyor. sizce uzay grisi görünüş olarak nasıl? uzay grisi mi almalıyım yoksa altın rengi mi?
  • 
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.