Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (2001. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.348.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19992000200120022003
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben gecmedim 11 e hocam, ona rağmen bende de oyle oldu, yazilimlari ona gore ayarlamislar herhalde, bir yil sonunda su kadar düşecek vs diye bence...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnız hocam telefonu 3-4 saat modem olarak kullanıp laptoptan oyun oynadım buna rağmen iyi götürdü. Şunu da belirteyim arka planda müzik açıp(spotify) ekranı kapattığımızda kullanım süresi sayacı hala devam ediyor. O gördüğümüz ekran süresi değil.

• iPhone 7 plus yaklaşık bir sene önce aldım ilk çıktığında ve geldiği sürüm olan iOS 10 ile kullanıyorum hala Maşallah yağ gibi akıyor. Sanırım bu yazılanlardan sonra sabrımın ödülünü alıyorum.

• Alt sekme dokunmatikte benimde sıkıntılarım oluyor. Bastığımı algılamada ve kendi kendine WiFi açmada. Bu ilk iPhone deneyimim ve malesef övüldüğü kadar iyi durumda değil.

Edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmbrbr -- 22 Kasım 2017; 21:39:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DelikanliCekirge

Arkadaşlar safari sizcede sarjı emmiyormu ya? iOS 11 ile dikkatimi çekti ama gerçekten bu uygulama vakumluyor resmen. Ben gün boyunca birde Firefox u denemek istiyorum bakalım sonuç öyle nasıl olacak.

iOS 11’den itibaren Chrome kullanmaya başladım. Pil tüketim noktasında çok farkları yok gibi duruyor. Ancak iş bilgisayarımla daha entegre çalıştığı için Chrome’un özellikleri daha işlevsel. Bir süre deneyebilisiniz.

• Arkadaşlar HP Sprocket yazıcı aldım. İphone 7 Plus kullanıyorum. Portre modunda çekim yapmama rağmen yazıcıdan çıktı aldığımda bu fotoğraflar adeta VGA kameradan çekilmiş gibi bir kalitede çıkıyor. Alıp kullanan arkadaşlar yardımcı olabilirlerse sevinirim.
  • Ios 11.2 Beta 4

%60 3G, %40 wifi kullanımı. Bluetooth sürekli açık.

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]
  • Ben macera arıyorum sanırım, bu gidişle akşam güncelleyeceğim i7yi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Vedder

Ios 11.2 Beta 4

%60 3G, %40 wifi kullanımı. Bluetooth sürekli açık.

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

Plus mu cihaz?

• fAlleNzwOw kullanıcısına yanıt
    Hayır, düz 7.
  • Selam arkadaşlar kılıf ve kırılmaz cam önerebilirmisiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: gigok

Selam arkadaşlar kılıf ve kırılmaz cam önerebilirmisiniz.

Kamera koruması olan şeffaf kılıf kullanıyorum. Kamera koruması siyah ve kamera çıkıntısını çok güzel koruyor.
  • I7 de "Konum servisleri" nin sürekli açık olmasi çok şarj harcar mı? yoksa gerektigi yerde kullandigi icin birşey farketmez mi
  • iOS 10 da mail eklerindeki PDF’leri açınca sağ alt köşede alet çantası gibi bi ikon vardı ve ona dokunarak pdf dosyalarına imza vs ekleyebiliyorduk. iOS 11 de bu özellik mi yok mu yoksa saçma sapan bi yerlere falan mı sakladılar yine?

• quote:

Orijinalden alıntı: awolnation

I7 de "Konum servisleri" nin sürekli açık olmasi çok şarj harcar mı? yoksa gerektigi yerde kullandigi icin birşey farketmez mi

Harcar.

• AERN A kullanıcısına yanıt
    Link atabilir misin hocam

• beyler merhaba.ip 7 tarayıcıdan açtığım video yu smart tv ye wifi üzerinden aktarma yapabileceğim program varmı? kullanmış olduğum tv assist vardı. artık çalışmıyor.
    youtube dan açtığım video yuda ekranda bir işaret vardı ona basınca tv ye aktarıyordu. oda gitmiş.

son olarak 2 sayfa önce sormuştum tekrar sorim. son aramalardan kişi bilgisine basınca mesaja tıkladığımda mesajların ana sayfası açılıyor. yani o kişiye direk mesaj yazma sayfası açılmıyor.
  • onuc0bir O kullanıcısına yanıt
    hocam 2. soruya cevap vereyim. son aramalardan kişi bilgisine basıp mesaja sert bastığında oluyor. ben bunu apple'e sordum. dediğim gibi olduğunu söyledi.
  • karakabus_ K kullanıcısına yanıt
    cevabın için teşekkür ederim. mesaja sert basıldığında açılan ekranı cevabınızdan sonra farkettim. fakat yine aynı şey tekrar ediyor. arka plandan kapatmadan tekrar denediğimde o kişiye mesaj gönderme ekranı açılıyor.
  • JAİLBREAK YAPARAK AŞILIR BU SORUN DİYE BİLİYORUM
  • 
Sayfa: önceki 19992000200120022003
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.