Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (1899. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.348.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18971898189919001901
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Apple store a göre 1000 tl daha uyguna geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu yeni güncellemeyle mesela ekran kapalı ana ekran düğmesine önceden bastrmak gerekiyordu ekranın açılması iççn şimdi üstüne parmağımızı koysakfa açılıo bunu kapatabilr miyz eskisi gibi olsun

• okan10tr O kullanıcısına yanıt
    resimde e devlette yazıyor 120 gün içinde yazdırırlması gerekiyor ben telefonu 55 günlük pasaporta yazdırdım sorun olmadan kayıt yapıldı e devlet şifreniz varsa girip konturol yapabilirsiniz..
  • cunuvar C kullanıcısına yanıt
    Ne 1000 TL si 2000 TL ye yakın.

Arkadaşım iPhone 7 Plus aldı Yen’i 2250 TL. Tr fiyatı 4.000 TL.

iPhone 8 2.446 TL

iPhone 8 Plus 2.800 TL

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ios 11 ile calisan/mfi lisansli ve sonraki guncellemelerde calisacak olan kulaklik ve sark kablosu donusturucu aparat kullanan/bilen var mi?

Baseus siparis vermistim. Tedarikci arayip ureticinin ios 11 ile sorun yasanabilecegini soyledigini belirtti. Urun normalde MFI lisansli. Nasil oluyor anlamadim.

Fiyati 60TL idi.

15-20 TL'lik adaptorlerden istemiyorum zaten de MFI lisansli 60tl lik aparat nasil sorun cikarabiliyor orasi ilginc. En azindan basta vazgecildi.

Aradigim urun Lightinin to Lightining+3.5mm Jack olan turden.
  • Artık ekran kapalıyken bile parmak izi çalışıp ekranı uyandırıyor mu, test eder misiniz? (iPhone 7 veya 7 Plus)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi interestedintech33 -- 22 Eylül 2017; 13:22:50 >
  • O bahsettiğiniz rakamlar usa fiyatı ben istanbul dan aldığım rakamı diyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: equasezy1

quote:

Orijinalden alıntı: eraya44

Arkadaşlar dün iPhone 7 aldık 10.2 ile geldi 10.3.3 indirmemi tavsiye eder misiniz?

10.2'den 10.3.3'e nasıl geçiyorsunuz yazılım güncellemeyi seçince iOS 11'i göstermiyor mu?

Merhaba yeni gördüm mesajınızı kusura bakmayın. :)

İnternet üzerinden geri dönüş kapanmadan iOS 10.3.3 indirip iTunes ile kurabilirim

• interestedintech33 kullanıcısına yanıt
    iOS 11 dediğiniz gibi uyandırmıyor. Daha önce ayarlarda vardı telefonu kaldırdığın zaman basmana gerçek kalmadan parmak izini okuyordu şimdide aynı ayarlardan kapatabilirsin

• Chronos1121 kullanıcısına yanıt
    Tatmin edici cevap teşekkür şahsen ben bu özelliği beğendim kimi zaman işyerinde Wi-Fiye bağlanmak istemiyorum bu sefer kapattığımda eve geliyorum Hale’n hücreselden yiyiyorum. Şahsen yazdığınız şeylerle birlikte bu özelliğin çok verimli olduğunu ve kullanıma alıştıkçada herkesin seveceğini düşünüyorum.

• Masa başı çalışan bir insanım, öyle ekran görüntüsü falan almışlığım yoktur. Ama ios 11 hatırı sayılır derecede şarjı çok yemekte, gözle görülür bir azalma mevcut maalesef.
  • Bende 10.3.2 surumundeyim. Memnunum.

• arkadaşlar merhaba,

abim de mısır dan alınma iphone 7 plus 128 gb modeli var, az önce beni aradı. ios 11 güncellemesinden sonra telefonu kilitlenmiş hiç bir yere dokunamıyormuş. Siri'ye beni arattırmış ancak öyle aradı.

Bunun sebebi ne olabilir? çözümü nedir yardımcı olabilir misiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • okan10tr O kullanıcısına yanıt
    Hocam vergi dairesi ile göruştüm.

Pasaport sahibinin en fazla 120 gun önce yurtdışana çıkmış olması gerekiyor.

Siz telefonu pasaporta kaydetmeden 120 gun kullanabliyorsunuz.

Eger 120 gun içinde kayıt ettirmesseniz telefon kullanıma kapanıyor fakat güzel bir uygulama var. Şöyleki:

Telefonunuz kapanırsa siz yine en fazla 120 gun içinde çıkış yapmış bir pasaporta telefonunuzu kayıt yaptırıp tekrar telefonunuz akfit oluyor.

• charsaf21 kullanıcısına yanıt
    Hocam vergi dairesinden aldığım bilgiye göre yabancı vatandaşlarda yaptırabiliyor. Sadece turk vatandaşları değil.

• Gittigidiyorda cepekspress adlı satıcı İP 7 32gb cihazı chip para puanı ile 2979 TL'ye geliyor. Bu satıcı nasıl, güvenilir midir arkadaşlar?

• the-music kullanıcısına yanıt
    Cok tesekkurler 1ay zaten oldukca kisa bir sureydi sagolun aydinlanmis olduk

• quote:

Orijinalden alıntı: interestedintech33

Artık ekran kapalıyken bile parmak izi çalışıp ekranı uyandırıyor mu, test eder misiniz? (iPhone 7 veya 7 Plus)

Ben mi yanlış anladım yoksa, ekran uyanmadan ve home tuşuna basmadan direk parmak izimizi okuduğunu ve ekranı açtığını mı kastettin ?

• ios 11 sadece sarji somurmekle kalmiyor sacmaliklarina bir yenisini daha ekliyor :D bu asagidan yukari cektigimiz kisayollarinda wifiyi kapattigimda meger komple wifi kapanmiyor bagli bulundugumuz agi kesiyormus..kapatmak icin tekrar ayarlara girmem gerekiyor..peki tekrar ayarlara gideceksem onu oraya niye koymuslar?? yada kisayoldan komple kapatabiliyormuyuz? ios 10 da wifiyi kapatinca komple kapaniyordu ayarlarla ugrasmiyorduk ios 11 de ayarlara girmeden kisayoldan kapatmanin bir yolu varmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: :Fatih:

arkadaşlar merhaba,

abim de mısır dan alınma iphone 7 plus 128 gb modeli var, az önce beni aradı. ios 11 güncellemesinden sonra telefonu kilitlenmiş hiç bir yere dokunamıyormuş. Siri'ye beni arattırmış ancak öyle aradı.

Bunun sebebi ne olabilir? çözümü nedir yardımcı olabilir misiniz?

Apple Türkiye'yi arayıp durumu aktardım.Güncelleme ile alakalı sorun olduğunu söyledi. Güç ve ses kısma tuşuna basarak telefonu yeniden başlattık düzeldi..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 18971898189919001901
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.