Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (1897. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.348.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18951896189718981899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İos 11 e gecis yaptim ve pismanim kesinlikle beklenmesi gerekiyor bana kalirsa, ufak tefek takilmalar mevcut, disaridayken hucresel veriyi acip wifi yi kaparim, nedense 11 e gectikten sonra wifi disarida kendi kendine aciliyor benim genel bir sorun mu bana mi ozel bilmiyorum ve en buyuk sorunum sarj surem 1 saate yakin kisaldi ayni kullanim. (ip7 32, plus degil) bekleyin derim gaza gelmeyin. 🤒

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar dün iPhone 7 aldık 10.2 ile geldi 10.3.3 indirmemi tavsiye eder misiniz?

• Arkadaslar merhaba,

Iphone cihazimda wifi arizalandi, calismiyor. Bilgisayar uzerinden iphone ugulama yukleme konusunda yardimci olabilcek var mi?

Uygulama boyutlari yuksek oldugundan, hucresel paket ile yukleme yapilamiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eraya44

Arkadaşlar dün iPhone 7 aldık 10.2 ile geldi 10.3.3 indirmemi tavsiye eder misiniz?

Ben 10.2.1 sürümündeyim çok memnunum bence sende bi süre böle kullan dostum ios 11 sorunsuz olurda ona geçiş yaparsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: eraya44

Arkadaşlar dün iPhone 7 aldık 10.2 ile geldi 10.3.3 indirmemi tavsiye eder misiniz?

10.2'den 10.3.3'e nasıl geçiyorsunuz yazılım güncellemeyi seçince iOS 11'i göstermiyor mu?
  • Merhaba Arkadaşlar.
    Bir Samsung Note 5 kullanıcısı olarak bu aralar İphone 7 plus'a geçmeyi planlıyorum,Sahibinden.com da 128 gb sıfır ambalaj 3300 tl A1784 1 sene türkiye garantili tabi pasaportuma kayıt ettireceğim. Sizce mantıklı bir davranışmı olur?
  • eraya44 E kullanıcısına yanıt
    Benimde i7+ 10.2 ile gelmişti 3-4 gün önce 10.3.3 yaptım diğerinden daha seri geldi bana şarjı da aynı gidiyor bende

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar telefon durup duruken sim yok diyor içinde sim var simi görmüyor 1 senedir sıkıntı yoktu ios 11 yükledikten sonra oldu nasıl düzeltebilirim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cunuvar C kullanıcısına yanıt
    Bence çok yerinde karar olur fiyat çok cazip

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 32gb ile 128gb arasında 300 tl var bunun için 128 e değermi peki?
    Hocam mrb, sizinki gibi bir islemi ben de dusunuyorum fakat karsi tarafa nasil guvencez sahibinden.comda gittigidiyor gibi satici puani da yok galiba veya Allah korusun bylock falan olur bisey olur o tur skntilar yasar miyiz?

• okan10tr O kullanıcısına yanıt
    Dediğin doğru geçen aylarda biri ikinci el aldığı telefondan daha önce bylock kullanıldı diye içerde yattığına dair haber vardı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • radko kullanıcısına yanıt
    Yani arkadasin bahsettigi sifir sanirim ben de sifir dusunuyorum ama yine de oyle bi ihtimal olabilir mi? Gerci sifirsa ve hic acilmamissa ve pasaport kaydini da ben yaptircaksam sanirim oyle bi ihtimal olmaz dimi?tesekkurler

Merhaba
    Burda önemli olan yeri yurdu belli dükkandan alışveriş yapmak,A1784 modeli i7 plus için avrupa üretimi,kapalı olması ve 120 günü doldurmamış bir pasaport yeterli. Ben yarın alacağım inşallah:)
    Hocam aldiktan sonra sana zahmet ozelden bilgi verebilir misin nerden aldigini nasil oldugunu ona gore ben de faydalansam tecrubenden...tesekkurler

Cihaz sıfır ambalaj ve aktivasyonu siz yapıyorsanız sorun olmaz bence
    Bu arada pasaport 30gunu doldurmamis olmasi gerekiyor bildigim kadariyla fakat 120gun boyunca pasaport kaydi yaptirmasaniz bile kullanabiliyorsunuz

Yurt dışından geldikten sonra 120 gün diye biliyorum,eskiden 30 gündü.
    Tabiki ne demek
    Daha bugun bu konuyla yakindan ilgilenen bi arkadasla konustum 120gun kullanabilirsin ama 120gun icinde pasaport kaydi yaptircaginda yurtdisindan en fazla 30gun once gelmis olman gerekiyor dedi. Yine burdaki bilen arkadaslar da netlestirsin lutfen, tşk

• 
Sayfa: önceki 18951896189718981899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.