Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (810. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.504
Cevap
310
Favori
1.290.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 808809810811812
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • son zamanlarda apple store internet üzerinden iphone 6s plus alan oldu mu ?
    Tlf kırıldı mecbur almam gerekiyor acaba stoklardaki ürünler 2016 model ve sorun olmayan bir seri midir
    bu konuda bilgisi fikri olan var mi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katates Pızartması

Dostlar şu otomatik parlaklığın bir yolu yok mu %10 şarj da gece ışık olan ortamda %50 parlaklığa ayarlıyor şarj çok gidiyor

otomatik ışık ayarını kaldır kendin ayarla öyle kalır
  • quote:

Orijinalden alıntı: horrorshow

OTA üzerinden güncellediğinizde 310 MB gibi bir büyüklüğü vardı yanlış hatırlamıyorsam.Bu da internet paketinizden düşer direk.İmkanınız varsa wi-fi üzerinden güncelleyin.

wifi ye bağlanmadan zaten indirmeye izin vermiyor güncellemeyi
  • Twitter'dan video indirmeye yarayacak bir uygulama tavsiyesi alabilir miyim dostlar.?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Hücreselde yetki verilirse indirir.
  • arkadaşlar,
    https://checkcoverage.apple.com/tr/tr/ adresınden garanti sorguladığınızda cihazınız hangi renk çıkıyor benim siyah oldugu halde rose gold gözüküyor sizdede öyle mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByTMY

arkadaşlar,
    https://checkcoverage.apple.com/tr/tr/ adresınden garanti sorguladığınızda cihazınız hangi renk çıkıyor benim siyah oldugu halde rose gold gözüküyor sizdede öyle mi

benimki de siyah ama alttaki resimdeki renk çıkıyor ama 4s doğru çıktı siyah sorun değildir bence

Bu mesaja eklenen görseller:

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: horrorshow

Hücreselde yetki verilirse indirir.

onu biliyorum ayarlarlarsan indirir ama wifiye ayarlı geliyor cihaz
  • Arkadaşlar cihaz 1688 garantim var dimi arabistandan aldım

• 21 Mart 2017 ye kadar var

• ByTMY kullanıcısına yanıt
    kardeşim o simgesel bi cihaz senin cihazın değil

• 20 Martta 6s 16 gb alarak belkıde uzun yıllardır aklımda olan bir olayı gerceklestırdım insallah hayırlı olur.Alır almaz 9.3 gucellemesı geldı bılmıyorum dıgerını kullanma fırsatı bulmadım.Şimdılık şarj cok hızlı bıtıyor gıbı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

quote:

Orijinalden alıntı: phatron_23

quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

quote:

Orijinalden alıntı: phatron_23

6s telefonuma Migros sanal market uygulamasını yükleyemiyorum. Genel sorun mu yoksa telefonda mı sorun var?

denedim sorunsuz 15 saniyede yüklendi

Bende uygulama indirilemiyor diyor sürekli. Migros sanal market 10 tane yorum var son sürüm için. Aynı uygulamadan bahsediyoruz di mi?

Migros yazıyor adı başka varmı uygulaması?

Migros var birde Migros sanal market var. Migros sanal marketi deneyebilirseniz sevinirim.

• 6s ve 9.3 güncel şarj bilgilerim aşağıdadır. Düşük modu hiç açmadım.

• migros sanal market inmiyor...
  • Beyler 6s plus cihazım 9.3 ile 6,7 saat kullanım ömrü sunuyor. Eskiden 9, 10 saatleri görürdüm. Bu sorunu yaşayan var mı?
  • arkadaşlar belki yeri değil bi yardımcı olurmusunuz. Turkcell'den Vodafone'ye geçtim 4 gün önce, genel anlamda memnunum ama bi sıkıntım var oda beni deli edecek. 3G ve hücresel ağ sürekli açık şekilde kullanırım. Telefon görüşmesi yaptığımda 3G bağlantısı düşüp 2G'ye geçiyor, görüşme bittiğinde 3G'ye tekrar geçmiyor, ayarlardan 2G-3G geçişi yapmam gerekiyor her seferinde .Birde telefonun çekmediği yerlerde ''servis yok'' yazısından sonra tekrar sinyal geldiğinde yine 3G gelmiyor, 2G'den bağlanıyor, yine ayarlara gitmem gerekiyor. Turkcell'de böyle bir olay yoktu, görüşme yaptığımda dahi 3G bağlı kalıyordu. Bulunduğum bölgede 3G çekmeme gibi söz konusu yok, 3g internet çekimi gayet iyi... umarım anlatabilmişimdir sorunumu, iyi forumlar...
  • Arkadaşlar selam 6s plus kullanıyorum 9.2.1 yeni klasiksen sonra parmak izi okumamaya başladı 9.3 bekledim yükledim düzelmedi dfu restore yaptım ama. Arkadaş nafile Zaman'ında cepten çıkarınca parmak izimi okuyup açan ve beni parolaysa yapan (acaba tuş kilidi kapalı değilmiy di) diye ama nazar değdi okumayınca şifre soruyor servise gideyimmi yani ara ara nadir okuyor ama o hızlı akıcı okuma yok gün içinde genellikle hep şifre giriyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: emryrgc

Beyler 6s plus cihazım 9.3 ile 6,7 saat kullanım ömrü sunuyor. Eskiden 9, 10 saatleri görürdüm. Bu sorunu yaşayan var mı?

Aynı sorın bi kere 9 saat zorla aldım daha yuksek olması laxım bence iphone 6 bile 8 saati zorlıyor 6 ile😂

• Arkadaşlar daha önce kullandığım 6s'i bir kardeşime vermiştim. Cihazın mikrofonundan ses gitmiyor. Kulaklık takarak konuşabiliyor. Acaba daha önce böyle bir sorun yaşayan oldu mu? Yazılımsal bir sıkıntı olma ihtimali var mı? Yoksa donanımsal mıdır?

• 
Sayfa: önceki 808809810811812
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.