Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1991. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.504
Cevap
310
Favori
1.290.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19891990199119921993
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Arkadaşların dediği gibi, hiç yeni bir telefon aryılınıza girmenize gerek yok. Bataryayı deji alırsınız, ekranı da kaliteli yan sanayi taktırırsınız ( ki zaten orjinali bulunmaz ) telefon sizi 1 sene daha götürür.

ya da huawei bakabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hattımı taşıdım turkcell e geçtim.

facetime ve immessage etkinleştirme bekliyor hatası alıyorum. nasıl çözebiliriz bunu bilen var mı

• Cihan kullanıcısına yanıt
    Ben hattı değiştirmeden alıyorum o hatayı apple destek ile görüştüm çözemediler operatöre topu attılar. Sürüm kaynaklı sorun olabilir. 14.7’de başladı 7.1’de devam ediyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    Cihaz Etkinleştirme için yurtdışına sms gönderiyor, Hattınızda yurtdışı kısıtlaması yada faturasız ise bakiyeniz olması gerekmektedir diye biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: GknKyc

Ben hattı değiştirmeden alıyorum o hatayı apple destek ile görüştüm çözemediler operatöre topu attılar. Sürüm kaynaklı sorun olabilir. 14.7’de başladı 7.1’de devam ediyor.

Telefonu yeniden kurdum

O ara da hat ayarlarından yurt dışını aktif ettim romaning ile beraber düzeldi.

Artık yeniden kurduğum için mi yurt dışını açtığım için mi düzeldi bilmiyorum

3 defa telefondan sıfırla dedim yedekten tekrar yükle dedim yurtdışına aramalar açık. Etkinleştirme sırasında bir hata oluştu diyor garip.

• Hakan.. kullanıcısına yanıt
    Değiştiniz mi. Ne kadara mal oldu.
    Bendeki telde de benzer sorun var. Ses gitmiyor karşıya .
    Ayrıca kamera da çekim yaparken titriyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Banka, operatör gibi yerlerden arandığımda karşı tarafın sesi kısık gelmiyor ama arkadaşlar aradığında çok kısık geliyor dışarıdaysam bazen duyulmuyor bile her seferinde telefonun yanından son sese getiriyorum ama ayarlardan vs yapılacak farklı bir ayar var mıdır?

• gumus299 G kullanıcısına yanıt

n11 den parca aldım hocam suanda bi sorun yok ggibi

• batarya değişimi sonrası wifi kopması yasayan var mıdır

• Merhaba iPhone 6s batarya ve hoparlörü kendim değiştirirsem 2side orijinal olmaz heralde pil deji hoparlörde intden alıcam.
    Parmak izi çalışmaya devam eder mi?
    Pek bilgim yok bu konuda.

• Hem 6s hem 6s plus kullanıyorum. 6s bariz daha hızlı. Ama 6s plus dan sonra oyuncak gibi geliyor. 6s plus biraz hızlı olsa hala kral telefonmuş aslında.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Angelica kullanıcısına yanıt
    Ekran çözünürlüğü fark ettiriyor performansı.

• Donanım parçalarını birebir aynısını alırsanız sıkıntı olmaz. Deji ben de kullanıyorum malum telefon eskidi 1 yıl oldu sıkıntı yoktur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mhmmt4991

Ekran çözünürlüğü fark ettiriyor performansı.
    O zaman kabaca 7 plus, 6s performansına sahip diyebilir miyiz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Angelica kullanıcısına yanıt
    Hayır 6s ve 7 serisinin işlemcileri farklı ayrıca 7 plusta 3gb ram var.

• Merhaba arkadaşlar. Ben de ikinci el 32gb 6s alarak araniza katildim. Suanda yazilim olarak ios 13.5.1 yüklü. Guncellemeleri kontrol ettiğimde 14.7.1 guncellemesi gelmiş ama indirmedim. Tavsiye alayim dedim. Güncelkemeyi yapsam mi daha iyi olur yapmasam mi? Mevcut 13.5.1 surumu iyi bir sürümmüydü.

Alir almaz yeni pil taktirdim. Performans iyi ama pil süresi umduğumun altında. Gerçi pil performansının kötü olduğunu zaten biliyordum ama ne bileyim bu kadar da tahmin etmedim.
    Tavsiye edeceğiniz pil kullanımını düşürecek bir tavsiniz var mi?
    Benim taktirdigim batarya yuksek kapasiteli olan pillerden degildi kendi pil değerine sahip bir pil taktilar. Acaba deji veya benze kapasiteye sahip başka bir pil taksam nispeten daha iyi bir sonuç alirmiyim.

• frksylyc F kullanıcısına yanıt

Deji almanı tavsiye ederim. Yeni taktım ve rahat 1 gün götürüyor full kullanımda. Şahsen ben 6 ayda 1 pil değiştirmeyi uygun görüyorum artık i6s'im için. En mantıklı yol bu. 6 ay götürse kâr bana.

• nasilyapsam N kullanıcısına yanıt
    Tavsiyeniz için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: frksylyc

Merhaba arkadaşlar. Ben de ikinci el 32gb 6s alarak araniza katildim. Suanda yazilim olarak ios 13.5.1 yüklü. Guncellemeleri kontrol ettiğimde 14.7.1 guncellemesi gelmiş ama indirmedim. Tavsiye alayim dedim. Güncelkemeyi yapsam mi daha iyi olur yapmasam mi? Mevcut 13.5.1 surumu iyi bir sürümmüydü.

Alir almaz yeni pil taktirdim. Performans iyi ama pil süresi umduğumun altında. Gerçi pil performansının kötü olduğunu zaten biliyordum ama ne bileyim bu kadar da tahmin etmedim.
    Tavsiye edeceğiniz pil kullanımını düşürecek bir tavsiniz var mi?
    Benim taktirdigim batarya yuksek kapasiteli olan pillerden degildi kendi pil değerine sahip bir pil taktilar. Acaba deji veya benze kapasiteye sahip başka bir pil taksam nispeten daha iyi bir sonuç alirmiyim.

Güncellememeniz daha iyi olur

• 
Sayfa: önceki 19891990199119921993
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.