Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1971. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.504
Cevap
310
Favori
1.290.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19691970197119721973
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni deji batarya siparişi geçtim bu gün 2300 mah lık olandan çünkü tutarsızlık var
  • Kral0740 K kullanıcısına yanıt
    Tam da garanti bittikten sonra ömrü bitmis sansiniza.
  • Bu pil degisimi esnasinda cift tarafli bant kullansak is gorur mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet 2 saattir %1 şarj bu tutarsızlık can sıkıyor, iş görür
    Şarj kablosunda sorun olabilir. Başka kablo takarak şarj etmeyi deneyin bir de.
  • Orjinal kablo ve adaptör ile şarj ettim dün,
  • 6s'in yeni versiyonu çıksa fena olmaz aslında, özellikle batarya geliştirip çıkarmaları
  • Lexco kullanıcısına yanıt

şaka sanırım

• Lexco kullanıcısına yanıt
    iphone se2020 yi çıkardıya ihocam aynı kasa
  • Amerikadan alınma Pasaport kayıtlı tüm hatlarda çalışan iPhone 6S Plus 128GB Space Gray telefonumu satıyorum.Kutusu ve şarj aleti mevcuttur.Bataryası yeni takıldı %100(Deji 3680).İlgilenen varsa Ö.M atsın.
    Yanında 200tl lik spigen kılıfınıda vereceğim.

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RioDeJaneiro -- 1 Mart 2021; 22:36:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün bataryayı tam bitirip tam şarj yaptım ve şuan batarya sıkıntısız sabah 07.30 da çektim şarjdan şuan %71
    Guzel haber hocam işe yaramis :)

Bugun de sonuna kadar bitirip ustune tam sarj yaparsaniz iyice pekismis olur.
  • Sipariş verdiğim 2300 lük deji geldi :) değiştireceğim
  • Angelica kullanıcısına yanıt
    Size tavsiyem çift taraflı bant kullanacaksanız bataryaya paralel olarak yapışıtırıp bantın bir ucunu bataryanın üzerine kadar uzun tutmanız. Üst kısımda kalan bantın üzerindeki kaplamayı çıkartmayın. Bu şekilde tekrar değiştireceğiniz zaman kolaylıkla sökersiniz. (Dejilerin içinden de bu şekilde çıkıyor bantlar, çok mantıklı)
  • Ya beyler telefon geçen çok aşırı ısındı o günden sonra aşırı kitlenip takılmaya başladı nedendir daha 2 sene bile olmadı.

• Angelica kullanıcısına yanıt
    Dünde aynı şekilde bataryayı tam bitirip tam dolum yaptım. Şuan stabil hale geldi cihaz
  • icloud üzerinden cihazı yedeklediğimizde "DOSYALAR" Klasöründeki verileri de yedeklemiş oluyor muyuz ? yedeklemesi lazım diye biliyorum ama sormak istedim yine de. ayrıca "YENİ BİR İPHONE OLARAK KURULUM YAP" Dediğimizde dosyalardaki veriler tekrar gelir mi ? RİCA EDİYORUM NET BİLGİ SAHİBİ OLANLAR YANIT VERSİNLER. LÜTFEN! Yani İCLOUD üzerinden yükle demeyeceğim yeni iphone olarak kur" diyeceğim ?

yani yeni iphone olarak kurduğumda DOSYALAR içindeki verilerimde gelir mi ?

• Wilshire W kullanıcısına yanıt
    Yeni iphone kurulumu yaparsan gelmez.
  • Deneme amaclı bir iphone dan diğer iphone icloud drive verilerini aktardım. Dikkatinizi çekerim telefon yedekleme degil sadece rehber notlar mesajlar mail gibi veriler. Hepsi geldi ama mail hesapları gelmedi. Nedenini bilen var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6SPLUS 128gb swap 2400₺ civarında Fp olarak alınır mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karizmaaa1907 -- 5 Mart 2021; 3:51:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 19691970197119721973
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.